Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Vēsturisko tērpu ekspozīcija "Atmiņu lāde"

Vēsturisko tērpu ekspozīcija "Atmiņu lāde"

Nikolaja iela 5a, Daugavpils, LV-5401
Komentāri
Biedrība "Atmiņu lāde" Daugavpils cietoksnī, Nikolaja vārtu sānu telpās, ierīkojusi vēsturisko tērpu ekspozīciju. Divās telpās var apskatīt 19. gs. sākuma tērpus ar atbilstošiem aksesuāriem.
Baznīcu kalns

Baznīcu kalns

Jaunbūve, Daugavpils, LV-5404
Komentāri
Ikvienam ceļotājam, kas vēlas apskatīt Daugavpili, noteikti jāapmeklē Baznīcu kalns – vieta, kur līdzās atrodas četru konfesiju dievnami. 
Daugavpils
Marka Rotko mākslas centrs

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Mihaila iela 3, Daugavpils cietoksnis, LV-5401
Komentāri
Viens no 21. gadsimta ambiciozākajiem kultūras projektiem Austrumeiropā – Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs – ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs Daugavpils cietoksnī, vēsturiskajā artilērijas arsenāla ēkā. 
Daugavpils  cietoksnis

Daugavpils cietoksnis

Daugavas iela 38, Daugavpils, LV-5401
Komentāri
Daugavpils cietoksnis ir Daugavpils pilsētas simbols. Izcila fortifikācijas būve, kuras kopplatība ir lielāka par 150 ha. Austrumeiropā vienīgais gandrīz bez izmaiņām saglabājies 19. gs. pirmās puses cietokšņa paraugs.
Latgales zoodārzs

Latgales zoodārzs

Vienības iela 27, Daugavpils, LV-5400
Komentāri
Latgales zoodārzs (LZD) ir Daugavpils pašvaldības iestāde, kura mērķis ir bērnu un pieaugušo ekoloģiskā audzināšana un izglītošana saskarsmē ar dzīvniekiem, zinātniskā pētniecība un dabas aizsardzība. LZD ir neliels municipāls zoodārzs ar nozīmīgiem Eiropas līmeņa sasniegumiem ekoloģiskā audzināšanā, zinātnē un Latvijas dabas aizsardzībā. 
Šmakovkas muzejs

Šmakovkas muzejs

Rīgas iela 22a, Daugavpils, LV-5401
Komentāri
Šmakovkas muzejs piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par šo Latgales stipro dzērienu. Muzeja digitalizētajās ekspozīcijās ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību interaktīvi var izzināt šmakovkas tapšanas procesu, kā arī aplūkot autentiskas un iespaidīgas ražošanas iekārtas. 

Rezultāti kartē