Afiša

Solomona Mihoelsa dienas Daugavpilī

Solomona Mihoelsa dienas Daugavpilī
Solomona Mihoelsa dienas Daugavpilī
KUR
KAD
Pirmdiena, 13. marts, 2017 - 23:00

No 13 līdz 16.martam Daugavpilī notiks Solomona Mihoelsa dienas.

No 13.marta Latgales Centrālajā bibliotēkā interesentiem būs iespēja aplūkot literatūras izstādi "Teātra ģēnijs no Dvinskas" un "Atvērto durvju dienu" laikā apmeklēt S.Mihoelsa māju.

No 14.līdz 16.martam pedagogi un metodiķi tiek aicināti piedalīties tālākizglītības kursos "Teātris un skolnieku radošums", kuros notiks gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības, būs iespēja uzzināt, kas ir "Teātra sports", kā organizēt darbu ar skolēniem teātra uzvedumu apgūšanā utt. Pieteikties kursiem var līdz 10.martam (vietu skaits ierobežots)

Savukārt 16.martā, kad tiek svinēta Solomona Mihoelsa dzimšanas diena, Daugavpils Universitātes studējoši dāvās Mihoelsa mājas tagadējiem saimniekiem, 2.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem uzvedumu "Teātris atnāk uz Mihoelsa māju", plkst.12.00 notiks tradicionālā ziedu nolikšana pie S.Mihoelsa piemiņas plāksnes, pēc kā sekos lekcija "Mihoelsa vārds Daugavpilī".

Noslēgsies Mihoelsa dienu pasākumi ar Daugavpils teātra izrādi "Hamlets". Biļetes var iegādāties Daugavpils teātra kasē vai internetā www.bilesuparadize.lv.