Bigbank aizdevumu likmes klienti var uzzināt jau pirms pieteikšanās kredītam

Foto: Pexels.com
Foto: Pexels.com
Specializētās kredītu bankas Bigbank Latvija klientiem naudas aizņemšanās šogad kļuvusi vēl ērtāka. Tagad ikviens potenciālais kredītņēmējs var uzzināt aizdevuma likmi jau pirms pieteikuma aizpildīšanas. 

Auto kredītam klientiem tiek piedāvāta 60 dienu naudas atmaksas garantija. Tas nozīmē, ka, pārdomājot un atsakoties no kredīta, jāatdod tikai aizņemtā summa, nemaksājot procentus. 

Kredīta līguma parakstīšanai vairs nav pat jāiziet no mājām, jo to var izdarīt ar Smart-ID risinājuma palīdzību. Smart-ID ir drošs identifikācijas un parakstīšanas rīks Android un iOS operētājsistēmu viedtelefonos, ko liela daļa kredītiestāžu izmanto internetbankas lietotāju identificēšanai. Šo risinājumu iespējams izmantot, lai pieslēgtos bankas e-pakalpojumiem un līgumu parakstīšanai. Ar Smart-ID veiktie paraksti ir juridiski saistoši, tie tiek atzīti visās ES valstīs, un tiem ir tāds pats juridisks spēks, kā pašrocīgi veiktiem parakstiem.

Par Bigbank
Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā un Bulgārijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Uzņēmumu vada grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans.

Papildu informācija:
Laura Jēgere
Bigbank Mārketinga vadītāja
laura.jegere@bigbank.lv
+371 29436568
www.bigbank.lv
 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu