Meklēšanas rezultāti

Vēsturisko
tērpu ekspozīcija "Atmiņu lāde"

Vēsturisko tērpu ekspozīcija "Atmiņu lāde"

Nikolaja iela 5a, Daugavpils
Komentāri
Vēsturisko tērpu ekspozīcija "Atmiņu lāde" ierīkota Daugavpils cietoksnī, Nikolaja vārtu sānu telpās. Te var apskatīt 19. gs. sākuma tērpus, aksesuārus un iejusties Napoleona laika atmosfērā.
Baznīcu
kalns

Baznīcu kalns

Jaunbūve, Daugavpils
Komentāri
Baznīcu kalns ir vieta, kur līdzās atrodas četru konfesiju dievnami. Mārtiņa Lutera katedrāle uzcelta 1893. gadā pēc arhitekta V. Neimaņa projekta, Dievmātes Romas katoļu baznīca uzcelta 1905. gadā, tajā 1909. gadā uzstādītas poļu meistara Ā. Homana ērģeles.
Daugavpils
Marka Rotko mākslas centrs

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Mihaila iela 3, Daugavpils cietoksnis
Komentāri
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas komplekss, kultūras un izglītības centrs Arsenāla ēkā Daugavpils cietoksnī.
Daugavpils
cietoksnis

Daugavpils cietoksnis

Nikolaja iela 5, Daugavpils
Komentāri
Daugavpils cietoksnis ir Daugavpils pilsētas simbols. Izcila fortifikācijas būve, kuras kopplatība ir lielāka par 150 ha. Austrumeiropā vienīgais gandrīz bez izmaiņām saglabājies 19. gs. pirmās puses cietokšņa paraugs.
Latgales
zoodārzs

Latgales zoodārzs

Vienības iela 27, Daugavpils
Komentāri
Latgales zoodārza mākslīgajos džungļos rāpo plankumaini pitoni, krastā sauļojas krokodilu kaimani, dīķī peld sarkanas karpas koi, liānās jautri lēkā makakas un somaiņi, cukura posumi, peld, svilpo, ložņā, lēkā un lido daudzi citi tropu dzīvnieki.
Šmakovkas
muzejs

Šmakovkas muzejs

Rīgas iela 22a, Daugavpils
Komentāri
Šmakovkas muzejs piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par šo Latgales stipro dzērienu. Muzeja digitalizētajās ekspozīcijās ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību interaktīvi var izzināt šmakovkas tapšanas procesu, kā arī aplūkot autentiskas un iespaidīgas ražošanas iekārtas. 

Rezultāti kartē