Afiša

RAŅEVSKA. Vientuļā izsmējēja / РАНЕВСКАЯ. Одинокая насмешница, Daugavpils teātris

RAŅEVSKA. Vientuļā izsmējēja / РАНЕВСКАЯ. Одинокая насмешница, Daugavpils teātris
RAŅEVSKA. Vientuļā izsmējēja / РАНЕВСКАЯ. Одинокая насмешница, Daugavpils teātris
KUR
KAD
Trešdiena, 23. oktobris, 18:30 - 20:40
‘’Raņevska. Vientuļā izsmējēja’’ Šī ir īpaša komēdija, kuras galvenais varonis ir ne tikai F.G.Raņevska, bet arī viņas pašas unikālā humora izjūta, nevis izrādes autoru izdomāta, šis patiesais Fainas Raņevskas humors ir smelts no cilvēku atmiņām kas viņu ir pazinuši, kā arī no grāmatām par viņu. Vai var apvienot jautro ar asarām acīs? Smieklu uzliesmojumu ar stindzinošām sirdi ciešanām? Tas ir iespējams, ja mēs runājam par šādu personu, kā F.G.Raņevska. Dramatiska komēdija aicina skatītāju apmeklēt brīnišķīgo, unikālo Fainas Raņevskas pasauli.
 Viņas domas, jūtas, emocijas, un darbības bija tik dziļi neparastas, ka auditorija skatīsies šo izrādi  ar sastingumu, ar bailēm pakustēties visu  2 stundu laikā. Izrādes aktieri runā no skatuves ar skatītājiem Raņevska   valodā un manierē, - viņiem vienkārši nav nepieciešams kautko rediģēt un mainīt spožās F.Raņevskas veidolā.Tāpēc Faina Raņevsku var uzskatīt par pilntiesīgu lugas līdzautoru. Galvenie varoņi izrādē ir divi: pati aktrise un viņas neparastā un smalkā humora izjūta. Faina Raņevska ir ļoti atšķirīga. Skatītājs redz to trauslo un neaizsargāto dvēseli ar jautrības asarām acīs un tad viss mainās, un zālē tiek izšautas  asas  pērle no aktrises mutes itkā to teiktu  pilnīgi cits cilvēks - lepna, spēcīga un ar savas iekšējās vientulības skaistumu.
Izrāde-veltijums, izrāde apbrīns, izrāde par godu leģendārai krievu aktrisei, pēc kuras skatītājs dosies ar klusumu, maigumu un pieverot uz laiku durvis savā pasaulē, paturot prātā to sajūtu, kad pieskāries uz mirkli Fainas Raņevskas dziļai, neatkārtojamai un  ģeniālajai pasaulei....... Režisors: Ekaterina Pikovaja
Lomās: Zoja Burjak, Uljana Čekmeneva, Sergejs Gamovs, Olga Kirsanova-Miropoļskaja, Nataļja Ližina Izrādes ilgums: 02:10 
Pirkt biļeti: