Mīļas un noderīgas dāvanas sievietei svētkos

Svētki ir īpašas reizes, kad vēlamies palutināt savas mīļās sievietes ar noderīgām dāvanām. Šajā rakstā atradīsi lieliskas idejas, kā to paveikt.

Dāvanu klasika svētkos parasti ir krāšņi ziedi un konfektes. Tā ir klasiska vērtība, kas ikvienai sievietei sagādā prieku. Tomēr, ja šogad dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos vēlies savu mīļo dāmu palutināt ar ko īpašāku, esam sagatavojuši lieliskas dāvanu idejas.
Ar tām varēsi pārsteigt savu mīļoto sievu, draudzeni, māsu, mammu un jebkuru citu sievieti tavā dzīvē. Lai izdodas atrast meklēto!

Mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem
 


Sievietēm patīk pucēties un justies skaistām, tāpēc lieliska dāvanas ideja ir mirdzošas rotaslietas no zīmola Nela Gems. Labs veids, kas izcels sievietes skaistumu un ļaus viņai sajusties elegantai, ir rotaslietas ar Swarovski kristāliem, kas ir Nela Gems specializācija.

Nela Gems ir latviešu zīmols, kas rada rotaslietas, kas ir piemērotas gan svētkiem, gan arī ikdienai. Lai arī rotaslietu plašā piedāvājuma centrā ir galvenokārt mirdzošie Swarovski kristāli, rotu dizaini ir visai atšķirīgi – arī minimāli un ļoti dabiski. Katras sievietes gaumei šeit iespējams atrast ko piemērotu.

Mierpilna SPA atpūta ar mīļoto vai ar draugiem
 
Atpūta ir labākā dāvana, jo tā izrāda rūpes pret dāvanas saņēmēju. Ja vēlies sievieti palutināt ar ko mīļu un relaksējošu, SPA atpūta divatā vai ar draugiem var būt īstā izvēle.

Jāpiebilst, ka reizēm vislabākā dāvana sievietei ir romantiska atpūta diviem vien. Tā ir dāvana, ko saņemt no sava mīļotā vīrieša ir ļoti patīkami. Tas var būt kā romantisks mīlestības apliecinājums, jo attiecību pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks kopā. Aizbraukt uz kādu brīvdienu SPA varētu izvērsties par fantastisku kopā būšanu.

Telpaugu abonements
 
Sievietei, kam patīk kopt telpaugus un izkrāsot savas dzīvojamās telpas ar augiem, noteikti patiks šī nākamā dāvanas ideja. Telpaugu abonements ir oriģināla dāvanas ideja, kas nodrošinās sievieti ar jauniem augiem katru mēnesi vai nedēļu – katrs plāns ir atšķirīgs. Tā ir forša iespēja savam mājoklim sniegt vairāk dzīvības. Turklāt tā ir arī lieliska iespēja eksperimentēt un pārsteigt sevi ar vēl nekad neredzētiem augiem. Īstenai augu mīlei šī dāvana ļoti patiks!

Vakariņas sievietes mīļākajā restorānā
 
Mīlestība iet caur vēderu – tieši tāpēc vakariņas restorānā ir viena lieliska dāvanas ideja. Vakariņas restorānā var uzdāvināt ar kāda laba restorāna dāvanu karti vai arī paņemt sievieti līdzi uz restorānu. Šādu dāvanu sieviete īpaši novērtēs, jo tā ir iespēja atklāt kādu jaunu restorānu, nodoties nesteidzīgām sarunām, atklāt jaunas garšas un izbaudīt gardu maltīti burvīgā atmosfērā. Ja tomēr vēlies daudz neriskēt, tad nekad nenošausi greizi ar sievietes mīļāko restorānu. Tas izrādīs vēl vairāk mīlestības, jo sieviete novērtēs tavas zināšanas par viņas gaumi.

Pašdarināta dāvana no sirds
 
Vislabākās un mīļākās dāvanas ir tās, kas nāk no sirds. Reizēm labākās dāvanas nav lielas un dārgas – īpašā nozīme un doma ir svarīgākais, kas ir jāiegulda dāvanas sagatavošanā. Tieši tāpēc nākamā dāvanas ideja sievietei svētkos ir pašdarināta dāvana. 

Ja dāvanu izveidosi paša rokām, tā uzreiz ir dāvana ar emocionālo vērtību, jo sieviete noteikti novērtēs rūpes un pūles. Turklāt pašdarinātas dāvanas ir tik dažādas, ka tu noteikti mācēsi kādu no tām izveidot. Tās var būt pašdarinātas ziepes, skrubis, sveces, koka rāmītis, grāmatzīme utt.

Ērta un stilīga ūdens pudele
 
Noderīgas dāvanas ideja sievietei ir ilgtspējīga ūdens pudele. Tā kalpos par atgādinājumu dzert pietiekami daudz ūdens un arī rūpēties par apkārtējo vidi. Ja ilgtspējīgas izvēles ikdienā ir īpaši svarīgas sievietei, viņa šādu dāvanu noteikti novērtēs. 

Ilgtspējīga ūdens pudele ir ērti lietojama un nu jau daudz regulārāk sāk parādīties arī bezmaksas ūdens uzpildes stacijas visās pilsētās. Šī ir lieliska dāvana sievietei, kas palīdzēs uzlabot viņas veselību. Līdz ar to dāvana uzreiz izrāda arī rūpes. 

Termokrūze karstai kafijai
 
Ja tomēr sieviete labprātāk dzer siltos dzērienus, tad pudeles vietā vari viņai uzdāvināt termokrūzi. Īpaši tad, ja bez kafijas sieviete nespēj iedomāties nevienu rītu. Tad kvalitatīva termokrūze būs tieši laikā.

Termokrūzes ir labas ar to, ka tām ir vairāku stundu termonoturība. Līdz ar to sievietes tēja vai kafija paliks karsta stundām ilgi. Tā uzreiz nebūs jāizdzer. Termokrūzes ir lieliski sabiedrotie aukstās pastaigās un braucienos uz darbu.

Cerams, ka tev noderēja kāda no šīm dāvanu idejām! Lai priecīgi svētki!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu