Kontaktlēcas – ne tikai redzes korekcijai, bet arī acu krāsas uzlabošanai

Kontaktlēcas kļūst arvien populārākas, jo pieaug lēcu kvalitāte un ērtums, piemēram, pieejamas vienas dienas kontaktlēcas, tāpat paplašinās iespējas iegādāties kontaktlēcas internetā un saņemt ar piegādi jebkurā vietā, kā arī šis redzes korekcijas līdzeklis ieguvis modes aksesuāra statusu, kas mudina arvien vairāk cilvēku lēcas izmēģināt un izvēlēties lietošanai ikdienā vai atsevišķos dzīves gadījumos.

Kontaktlēcas kļūst arvien ērtāk lietojamas
Pieaugot pieprasījumam un attīstoties tehnoloģijām, kontaktlēcu ražotāji piedāvā arvien ērtāk lietojamas, acīm draudzīgākas, elpojošākas un vieglāk kopjamas kontaktlēcas. To pieprasa arī mūsdienu straujais dzīvesveids, kurā vēlamies optimizēt dažādas ikdienišķas darbības, veltot tām mazāk laika. 

Piemēram, vienas dienas lēcas ir lieliski piemērotas tiem, kuri nevēlas uztraukties par lēcu kopšanu un uzglabāšanu, jo šīs lēcas jau ir sterilā iepakojumā un gatavas lietošanai. Pēc lietošanas tās vienkārši jāizmet, nākamajā reizē ņemot jaunu lēcu pāri. Protams, šo lēcu lietošana ikdienā sanāk dārgāka, bet dažādās situācijās taču esam gatavi maksāt vairāk par īpašu komfortu un ērtībām.

Pagarinātās lietošanas kontaktlēcas ir veidotas, lai tās droši varētu valkāt pat 30 dienas un naktis pēc kārtas. Tās piemērotas cilvēkiem ar īpaši strauju dzīves ritmu, tiem, kuri vienmēr ir ceļā un gatavi rīkoties. Tomēr šo lēcu lietošana noteikti jāsaskaņo ar redzes speciālistu, jo ne visiem tās ir piemērotas.

Lēcas acu krāsas uzlabošanai un maiņai
Arvien populārākas kontaktlēcu lietotāju vidū kļūst krāsainās lēcas – tās ir lēcas acu krāsas uzlabošanai un izmainīšanai. Krāsainās lēcas pieejamas gan ar, gan bez dioptrijām, tāpēc tās var izmantot ne tikai tie, kuriem vajadzīga redzes korekcija, bet arī tie, kuri vēlas iegūt kosmētisko efektu – uzlabot, izcelt vai mainīt acu krāsu pilnībā.

Lēcas acu krāsas uzlabošanai savā ziņā kļuvušas par modernu aksesuāru, ar kura palīdzību var veidot savu unikālo stilu un tēlu, izcelties pūlī. Īpaši aktuāli tas ir šobrīd, kad sejas maskas kļuvušas par ikdienu, tāpēc lielāka nozīme ir tam, kā tiek izcelta acu zona. To var izdarīt ne tikai ar kosmētikas palīdzību, bet arī ar krāsainajām kontaktlēcām.  

Lēcas acu krāsas uzlabošanai pieejamas ne tikai dažādos toņos, bet arī ar dažādiem lietošanas režīmiem, lai katrs varētu izvēlēties savām vajadzībām un redzes specifikai piemērotāko. Ja vēlas izmantot lēcas acu krāsas uzlabošanai ar vai bez dioptrijām, bet kontaktlēcas nekad nav lietotas, noteikti vispirms jāapmeklē optometrists vai oftalmologs.

Drošs redzes korekcijas līdzeklis arī bērniem un jauniešiem
Lai gan kontaktlēcas pārsvarā lieto pieaugušie, pieaug lēcu popularitāte arī bērnu un jauniešu vidū. Nav viena noteikta vecuma, no kura var valkāt lēcas, liela nozīme ir tam, cik nobriedis un atbildīgs ir bērns, cik labi izprot lēcu lietošanas un kopšanas nosacījumu un spēj tos ievērot. Kāds bērns tam būs gatavs jau 10 gadu vecumā un agrāk, bet citam lēcu lietošanas uzsākšanai piemērotāks būs pusaudžu vecums vai pat vēlāk. Būtiski noskaidrot, vai bērns vispār vēlas valkāt kontaktlēcas. Ja grib, tad jādodas pie redzes speciālista, jāveic pārbaudes un jāatrod piemērotākais lēcu veids, lietošanas režīms un citas nianses.

Kontaktlēcas bērniem un jauniešiem var palīdzēt piedzīvot aktīvāku un dzīvespriecīgāku ikdienu, nevairoties no sporta un nodarbēm, kas varētu traumēt brilles. Protams, būtisks ir arī psiholoģiskais komforts, jo apkārtējie pat nezinās, ka tiek izmantotas lēcas redzes korekcijai. 

Pērc lēcas internetā un saņem jebkurā vietā
Kontaktlēcu popularitātes pieaugums noticis arī tādēļ, ka strauji attīstījusies preču tirdzniecība internetā, tas attiecas arī uz medicīnas un optikas precēm. Ikviens var nopirkt kontaktlēcas, neizejot no mājas, un saņemt jebkurā vietā, pat tālu laukos un vietās, kur tuvumā nav optikas preču veikalu. Kontaktlēcu daudzveidība un arvien pieejamākās cenas, kā arī ērtā iegāde, mudinājusi daudzus briļļu nēsātājus beidzot izmēģināt lēcas un iekļaut tās savā ikdienā kā pastāvīgu redzes korekcijas līdzekli vai ērtu risinājumu īpašiem gadījumiem.

Lensor.eu ir viens no pirmajiem un pieredzes bagātākajiem kontaktlēcu interneta veikaliem, kam ir ļoti plašs klientu loks ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, jo tiek nodrošināta piegāde visā Eiropā. Lensor.eu preču klāstā ir dažāda veida kontaktlēcas, lēcas acu krāsas uzlabošanai, kā arī dažādi lēcu lietotājiem vajadzīgie piederumi, kopšanas līdzekļi un aksesuāri. Interneta veikals piedāvā arī kvalitatīvas datorbrilles, receptes brilles, saulesbrilles un to aksesuārus.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu