Banner 980x90

Daugavpils vieglatlētikas treneris Romualds Zigmunds atzīmē 70 gadu jubileju

2. augustā savu 70. dzimšanas dienu svinēja viens no labākajiem Daugavpils vieglatlētikas treneriem Romualds Zigmunds, kurš joprojām aktīvi darbojas jauno sportistu sagatavošanā.

Romualds Zigmunds dzimis 1941. gada 2. augustā. Pabeidzot studijas, viņš jau no 1964. gada sāka strādāt Daugavpils sporta skolā. Savas dzīves gaitā viņš ilgstoši strādājis ne tikai par treneri, bet arī par sporta skolotāju skolās. Trenera arodā viņš darbojas jau 47 gadus, un vēl vismaz pāris gadus negrasās apstāties.

Viņa paspārnē izauguši daudzi augsta līmeņa sportisti. Vispazīstamākā no viņa audzēknēm šobrīd ir 800 un 1500 metru skrējēja Valērija Linkeviča (1994. dzimšanas gads), kura ir pārliecinoša līdere Latvijā starp savām vienaudzēm. Vēl pavisam nesen viņa startēja Eiropas Jaunatnes olimpiādē, kur ieguva astoto vietu, pie tam laboja arī personisko rekordu. Vēl no viņa audzēkņiem derētu izcelt Arnoldu Beinaroviču, kā arī kādreizējo PSRS izlases dalībnieku Vjačeslavu Kočerjaginu, kurš uzstādīja Latvijas rekordu 400 metros.

Zigmunda vadībā izauguši arī citi Latvijas un pilsētas rekordu īpašnieki, kuri godam pārstāvējuši gan Latvijas, gan pilsētas godu starptautiskās sacensībās. Ceturtdienas rītā viņš tika svinīgi sveikts 70. gadu jubilejā Daugavpils BJSS. Viņa kolēģi viņu dēvē par īstu darba fanātiķi, kurš spēj sastrādāties ar visiem. Romualds ir ļoti draudzīgs un labs cilvēks, kurš savu padomu neatsaka nevienam. Sveicam treneri jubilejā!


Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)