Banner 980x90

Celt no jauna vai renovēt?

Daudziem no mums ir sapnis par savu māju, tomēr, kad ir pieņemts lēmums par šī sapņa realizāciju, parādās daudzi jautājumi, uz kuriem ir jāatrod atbildes. Protams, ikviens vēlas tikt pie savas sapņu mājas, kas ir uzcelta un projektēta pēc jūsu vēlmēm un idejām, bet realitātē tas ne vienmēr ir iespējams. 

Pirmkārt, ja vēlaties tikt pie mājas par saviem līdzekļiem, neizmantojot aizņemto kapitālu, jums ir jārēķinās, ka būvniecības darbi var ievilkties pat vairāku gadu garumā, un pa šo laiku jums nebūs iespējas apdzīvot jauno īpašumu. Nereti šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ daļa cilvēku izvēlas iegādāties jau uzceltu māju, kurai ir nepieciešami lielāki vai mazāki remontdarbi – mājas iegādes cena būs krietni zemāka, nekā būvējot māju no nulles, un, kamēr tiks veikta mājas renovācija, lielā daļā gadījumu mājā jau ir iespējams dzīvot. 

Renovē māju gudri!

Mēs nevaram būt eksperti visās jomās, tādēļ aicinām jūs piesaistīt pieredzējušus būvniekus savas mājas iegādes procesam. Šāda rīcība var ievērojami ietaupīt jūsu finanšu līdzekļus nākotnē. Nereti šķietami neliels remonts var pārvērsties laikietilpīgā un dārgā remontā, savukārt pieredzējis būvnieks ar lielu pieredzi spēs jau mājas apskates brīdī konstatēt visus nepieciešamos remontdarbus un noteiks aptuvenās ēkas atjaunošanas izmaksas. Ja esat nonākuši līdz mājas iegādes procesam, bet jums nav pietiekami daudz finanšu līdzekļu, lai uzreiz veiktu pilnu mājas renovāciju – arī tā nav problēma. Izveidojiet nepieciešamo būvdarbu tāmi, sadaliet veicamos darbus pa posmiem un remontējiet savu sapņu māju pa daļām. 

 

Dzīvē nekas nenotiek ideāli un kā pēc plāna, tādēļ ir jāspēj pielāgoties esošajiem apstākļiem un rast risinājumu, lai sasniegtu savu mērķi, un tieši tāpat ir arī mājas renovācijas procesā. "Renāra būve" ir uzņēmums, kuram rūp ikkatrs klients, tādēļ mūsu komanda ir atvērta sadarbībai un individuāliem risinājumiem, kas var ietvert arī darbu sadalīšanu pa būvniecības fāzēm.

Pagaidu māja būvniecības procesam

Vēl viens labs risinājums, ko mēs piedāvājam saviem klientiem, ir nelielas koka karkasa mājas izbūve, kurā ģimene varēs dzīvot visu būvniecības laiku. Tas ir mīts, ka šādas mājiņas var tikt apdzīvotas tikai vasaras periodā – pareizi uzceltas un nosiltinātas, tās jums kalpos vienlīdz labi gan vasaras, gan ziemas periodā. Šāda karkasa namiņa būvniecības izmaksas nav augstas un dos jums iespēju nesatraukties par mājas būvniecības tempiem vai kādu aizķeršanos būvniecības procesa gaitā. Turklāt pēc būvniecības procesa noslēguma jūs šo koka namiņu varēsiet izmantot kā viesu namiņu, lai uzņemtu viesus un vienlaicīgi nodrošinātu viņiem savu privāto telpu, vai arī kā papildu vietu mantu glabāšanai vai darbam. 

"Renāra būves" komandā strādā pieredzējuši speciālisti, kuri ar prieku uzklausīs gan jūsu vēlmes, gan finansiālās iespējas, lai piedāvātu jums risinājumus, kā piepildīt savu sapni par māju. Mums klienti nav tikai cipari vai iespēja nopelnīt, tādēļ mēs varam jums garantēt – kopā ar uzņēmumu "Renāra būve" jums izdosies piepildīt savu sapni par māju!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Otrdiena, 28. maijā, 2024, 17:12

Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju? Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus Piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem, Kredīti bez pārsteigumiem . sazinieties ar mums tūlīt Loanwestlake@gmail.com telegramma___https://t.me/loan59