10 iemesli, kādēļ izvēlēties lieliskos "Sushi Brothers" suši

Suši kaut reizi dzīvē ir nobaudījis teju ikviens no mums. Taču – vai kādreiz esi pagaršojis īpašos "Sushi Brothers" suši? Ja vēl neesi tos izmēģinājis, lūk, 10 iemesli, kādēļ palutināt sevi un citus ar kvalitatīvi pagatavotu un garšīgu suši no "Sushi Brothers"!
Ātra piegāde
Ja esam izsalkuši, nevēlamies ilgi gaidīt, kad pasūtītā maltīte būs klāt. "Sushi Brothers" piedāvā ātru un kvalitatīvu suši piegādi Rīgā un arī tās apkārtnē (ja nepieciešams, pat vēl tālāk), turklāt tas viss tiek veikts ātri, operatīvi un profesionāli.

Laipna un draudzīga klientu apkalpošana
"Sushi Brothers" rūpējas par to, lai ikviens klients justos īpašs, tādēļ, iegādājoties suši, pokijus, salātus vai citus piedāvājumā esošos ēdienus, vienmēr varēsi izbaudīt profesionālu apkalpošanu.

Kvalitatīvi produkti
"Sushi Borthers" ēdienu baudījums būs neaizmirstama un lieliska pieredze, kuru vēlies piedzīvot atkal un atkal, jo katra suši pagatavošanā tiek izmantoti kvalitatīvi un īpaši atlasīti produkti.

Komplekti lielākām kompānijām
Ciemos pēkšņi pieteikušies viesi, jāsarūpē cienasts vai vēlies pacienāt mājiniekus ar ko gardu? "Sushi Brothers" šim mērķim sarūpējis kārdinošus, krāsainus un daudzveidīgus suši komplektus!

Dažādas akcijas
Ja ielūkosies mājaslapā Sushibrothers.lv, redzēsi, ka šeit suši pieejamas dažādas akcijas, lai tu varētu iegādāties maltīti par vēl izdevīgāku cenu!

Pārdomāts iepakojums
Izvēloties suši pusdienu piegādi Rīgā vai tās apkaimē, tu varēsi būt pārliecināts, ka tas tiks nogādāts pie tevis pārdomātā un pievilcīgā iepakojumā – gaumīgā kartona kastītē ar elegantu noformējumu. 

Īpašu ideju realizēšana
Tev vai kādam citam cilvēkam tuvojas īpašs notikums, un vēlies atrast oriģinālu veidu, kā kādu iepriecināt vai pateikt paldies? Sazinies ar "Sushi Brothers" komandu, rakstot uz info@sushibrothers.lv vai zvanot pa tālr. 26618618, un viņi īstenos dažādas radošas idejas!

Veģetārie suši
Esi veģetāro ēdienu piekritējs? "Sushi Brothers" piedāvājumā pieejami suši arī tev!

Labākais "Streetfood 2019"
Vai zināji, ka "Sushi Brothers" suši Rīgā guvuši atzinību, arī saņemot īpašu titulu "Labākais Street Food 2019"? Nobaudi viņu lielisko suši virtuli, lai pats par to pārliecinātos!

Izbraukuma ēdināšana
Kopš 2019. gada "Sushi Brothers" dodas arī izbraukumos ar savu lielisko "foodtruck", nodrošinot ēdināšanu dažādos pasākumos un citviet. 
Esi gatavs garšu piedzīvojumam? Ienāc Sushibrothers.lv un veic pasūtījumu jau tagad!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu