Banner 980x90

Latgales zoodārzs

Latgales zoodārzs (LZD) ir Daugavpils pašvaldības iestāde, kura mērķis ir bērnu un pieaugušo ekoloģiskā audzināšana un izglītošana saskarsmē ar dzīvniekiem, zinātniskā pētniecība un dabas aizsardzība. LZD ir neliels municipāls zoodārzs ar nozīmīgiem Eiropas līmeņa sasniegumiem ekoloģiskā audzināšanā, zinātnē un Latvijas dabas aizsardzībā. 

Latgales zoodārzā nav dzīvnieku, noķerto dabā! Visi dzīvnieki ir no zookultūras un paaudzēm dzīvo blakus cilvēkiem, zoodārza dzīvnieku lielāka daļa ir saviem iepriekšējiem saimniekiem “nevajadzīgie dzīvnieki” un dzīvo Latgales zoodārzā patversmē.

Latgales zoodārza mākslīgajos džungļos rāpo plankumaini pitoni, krastā sauļojas krokodilu kaimani, dīķī peld sarkanas karpas koi, liānās jautri lēkā makakas un somaiņi, cukura posumi, peld, svilpo, ložņā, lēkā un lido daudzi citi tropu dzīvnieki. Bērni var paglaudīt pūkainu trusīti, paspēlēties ar jaukām jūras cūciņām un pabarot zivtiņas džungļu dīķī.

Adrese: Vienības iela 27, Daugavpils, LV-5400
Tālrunis: +371 65426789
Mājaslapa: www.latgaleszoo.eu
E-pasts: latgales.zoo@gmail.com
GPS koordinātes: 55.8745577, 26.5093718

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)