Vietējās ziņas

 • Papildus būvdarbus J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkā par 866 000 eiro veiks SIA "Modus būve"

  Daugavpils, 19.apr., LETA. Papildus būvdarbus J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkā Marijas ielā 1D eiro veiks Rīgā reģistrētā Celtniecības un remonta darbu SIA "Modus būve", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

 • Daugavpilī atklās fotogrāfa Ulda Brieža personālizstādi

  Daugavpils, 18.apr., LETA. Piektdien, 20.aprīlī, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros tiks atklāta fotogrāfa Ulda Brieža personālizstāde "Saules pusē. Ulda Brieža liecības", aģentūru LETA informēja "Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2018" komunikācijas vadītāja

 • Daugavpils domē pauž gatavību novērst deputātu darbu ierobežojošas normas pašvaldības nolikumā

  Daugavpils, 18.apr., LETA. Daugavpils pilsētas domē pauž gatavību novērst deputātu darbu ierobežojošas normas pašvaldības nolikumā, aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

 • Izklaidējoša un sportiska gaisotne vienuviet

  Publicitātes foto

  Katram ir sava izpratne par to, kas ir lieliska atpūta – vienam svarīgi ir atslēgties no ikdienas rutīnas un stresa, citam būtiska ir garda maltīte ar atspirdzinošiem dzērieniem, vēl kādam ir svarīgi, ka process sevī ietver kādu izklaidējošu un sportisku pasākumu. Sporta bārs Optibet apvieno visas šīs lietas – augstākās kvalitātes apkalpošanu patīkamā un sportiskā gaisotnē, kas ļauj aizmirst ikdienas raizes un nodoties aizraujošajam sporta pasākumu vērošanas procesam. Sporta bārs strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko laiku, lai savs brīvais laiks nebūtu jāpielāgo sporta bāra darba laikam. 

 • Daugavpils tramvaju iepirkums tiek izvērtēts

  Daugavpils, 18.apr., LETA. Daugavpils pilsētas domes Centralizētās iepirkumu nodaļas izsludinātais tramvaju vagonu iegādes iepirkums patlaban ir izvērtēšanas stadijā, aģentūrai LETA pastāstīja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aivara Zdanovska ("Mūsu partija").

 • Naudas aizdevums pret automašīnas ķīlu

  Publicitātes foto

   Latvijā jau ilgstoši ir pieejami dažādi aizdevumu veidi, no kuriem mazāk zināmi ir tie, kas piedāvā aizņemties pret nodrošinājumu. Izvēloties šo variantu, ir iespējams saņemt kredītu ar ilgāku termiņu un vienlaikus arī aizņemties lielākas naudas summas. Par ķīlu var kalpot automašīna un arī citi transportlīdzekļi, piemēram, motocikls, bet parasti tiek ieķīlāts tieši auto. Vairāk par iespēju aizņemties pret auto Jūs varat uzzināt Kredit.lv. Aizpildot pieteikumu darba laikā, atbilde tiek sniegta vidēji 15–30 minūšu laikā, bet visas formalitātes nokārtot un naudu saņemt var 1–2 darbdienās. 

 • Daugavpils svinēs 743.dzimšanas dienu

  Daugavpils, 18.apr., LETA. No 4.jūnija līdz 10.jūnijam Daugavpilī norisināsies tās 743.dzimšanas dienai veltīti pilsētas svētku pasākumi, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļā.

 • Krimināllietā par mēģinājumu izdarīt slepkavību, upurim iešaujot galvā un pārbraucot ar traktoru, iztaujās ekspertu

  Daugavpils, 17.apr., LETA. Krimināllietā, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par mēģinājumu noslepkavot pārinieku, tam iešaujot galvā un pārbraucot pāri ar traktoru, nākamajā tiesas sēdē plānots nopratināt ekspertu un papildus pieaicinot liecinieku, aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils tiesā.

 • Eigims uzskata, ka viņa valsts valodas zināšanas ir pietiekami labas

  Daugavpils, 17.apr., LETA. Daugavpils domes priekšsēdētājs Rihards Eigims ("Mūsu partija") uzskata, ka viņa valsts valodas zināšanas ir pietiekami labas, aģentūrai LETA pastāstīja priekšsēdētāja padomniece komunikācijas jomā Olga Petkeviča.

 • Daugavpilī izskanēs koncerts "Džezs pavasara krāsās"

  Daugavpils, 16.apr., LETA. Mākslas dienu ietvaros un atzīmējot Starptautisko džeza dienu 30.aprīlī plkst.18 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē notiks koncerts "Džezs pavasara krāsās", aģentūru LETA informēja Daugavpils Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Vita Viļevko.