"Xbox 360" – spēle kā aizraujošs piedzīvojums

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Spēļu pasaule vienmēr ir aizrāvusi gan bērnus, gan arī pieaugušos. Piedzīvojumu gars un asas izjūtas, ko mēs iegūstam, spēlējot dažādas spēles, palīdz ne tikai aizraujoši pavadīt brīvo laiku, bet arī atpūsties no ikdienas steigas. Mūsdienu tehnoloģijas ir pārsteidzoši ietekmējušas arī spēļu pasauli. Visiem zināmā "Xbox 360" spēļu konsole ir spilgts piemērs progresējošai tehnoloģiju attīstībai. 

"Microsoft Xbox" ir viena no šobrīd aktuālākajām stacionārajām spēļu konsolēm. Savukārt "Xbox 360" ir pēctecis konsolei "Xbox". Viens no populārākajiem spēļu konsoļu modeļiem ir "Microsoft Xbox 360 Kinect", kura komplektā ietilpst kamera, kas uzver kustības. Ar "Microsoft Xbox 360 Kinect" var spēlēt klasiskās piedzīvojumu un kauju spēles, kā arī boulingu, volejbolu un citas. Interneta veikalā 220.lv var iegādāties stacionārās spēļu konsoles, arī "Xbox 360" ir pieejams ar īpašām atlaidēm un ērtu piegādes veidu. 

"Xbox 360" tiek pozicionēts kā spēļu un izklaides visuma centrs. Tam ir grūti nepiekrist, jo ar šo spēļu konsoli var skatīties filmas un TV tiešraides, klausīties mūziku, spēlējot spēles ar cilvēkiem visā pasaulē. Interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties "Xbox" spēļu konsoles ar iebūvētu atmiņu no 4 GB līdz pat 500 GB. Piemēram, konsoles ar 250 GB atmiņu ir iespējams iegādāties komplektā ar divām "Xbox" spēlēm – "Halo 4" un "Tomb Rider". Arī šīs konsoles ir pieejamas ar "Kinect" funkciju, kas uztver cilvēka kustības 1,2–3,5 metru attālumā. Tas dod iespēju skriet, lēkt un citādi pārvietoties, tāpēc spēlēt ir ļoti jautri. "Xbox 360 Kinect" sensoru var iegādāties arī atsevišķi, ja ir parastais "Xbox". Tāpat ir pieejams arī "Xbox 360" parastais variants bez "Kinect" iespējas. 

Ienirt spēļu, jautrības un piedzīvojumu pasaulē noteikti palīdzes "Xbox 360", kas ir lieliski piemērots izklaidei un atpūtas brīžiem. Iegādājoties "Xbox 360" saviem ātri augošajiem bērniem, arī paši vecāki bez šaubām ienirs šajā spēļu pasaulē. Turklāt interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties "Xbox 360" ar lielām atlaidēm, sagādājot prieku sev un saviem tuvākajiem.