Rotaslietas internetā meklē NelaGems.com

Lielisks pašmāju uzņēmums, kas rada un tirgo satriecošas Swarovski kristālu rotaslietas internetā, ir Nela Gems.

Rotaslietas internetā meklē NelaGems.com
Skaistu un kvalitatīvu rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Rotas ir lieliska dāvana gan pašai sev, gan arī citai sievietei – mammai, māsai vai draudzenei. Arvien populārāka paliek iepirkšanās internetā, jo tas ir vienkārši, ērti un arī ātri. Lielisks pašmāju uzņēmums, kas rada satriecošas Swarovski kristālu rotaslietas un tirgo tās internetā, ir Nela Gems.

Rotaslietu zīmols Nela Gems
Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kura pamatdarbība ir rotaslietu radīšana ar Swarovski kristāliem un pērlēm. Zīmola dibinātāja un vadītāja Nela Strenge ar savu produkciju vēlas piešķirt ikdienai mirdzumu, kas viņai noteikti arī izdodas. Uzņēmuma atbalstītāju skaits sociālajos tīklos pārsniedz 37 000 sekotāju un turpina augt ik dienas.

Nela Gems rada burvīgas rotaslietas, kas izstaro eleganci un šarmu. Rotaslietu atpazīstamības simbols viennozīmīgi ir vizuļojošie Swarovski kristāli un pērles, kas rotām piešķir īpašu mirdzumu un sievišķību. 

Zīmolam ir arī savs veikals, kurš atrodas Rīgas centrā, Pērses ielā 7. Tomēr, lai ikvienam būtu iespēja gan apskatīt plašo rotaslietu klāstu, gan arī ērti to iegādāties, zīmolam ir sava mājaslapa nelagems.com. Tajā ļoti pārskatāmi un vienkārši iespējams apskatīt skaistās rotaslietas un izlemt, kādu kristālu nokrāsu izvēlēties tieši savai gaumei.

Auskari ar mirdzošiem Swarovski kristāliem


Nela Gems rotaslietu piedāvājumā ir skaisti Swarovski auskari jebkurai gaumei – sākot no maziem nagliņauskariem līdz pat košām bārkstīm. Izvēlētie Swarovski kristāli padara auskarus mirdzošus un skaistus. Katru auskaru dizains ir atšķirīgs, ko galvenokārt nosaka izvēlētā kristāla lielums. 

Apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda auskari ar Swarovski kristāliem tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. Piedāvājumā ir plaša Swarovski kristālu krāsu izvēle, lai spētu atbilst jebkuras sievietes gaumei. Mazie nagliņauskari pieejami gandrīz 30 dažādās nokrāsās.

Apburošas kristālu un pērļu rokassprādzes

Nela Gems sākotnējais atpazīstamības simbols noteikti bija rokassprādzes. To mirdzošie kristāli izstaro eleganci un greznumu. Tas bija viens no pirmajiem produktiem, kura labās atsauksmes pārņēma sociālos tīklus un ievērojami popularizēja Nela Gems rotaslietas. Tas arī noveda zīmolu pie savas mājaslapas dibināšanas.

Swarovski rokassprādzes ir gatavotas ar īpašu rūpību no mirdzošiem kristāliem un pērlēm dažādos toņos. Tās ir ļoti skaistas, izteiksmīgas un sievišķīgas. 

Mirdzošas kaklarotas ar Swarovski kristāliem

Rotaslietu zīmols Nela Gems pastāvīgi turpina attīstīties un ieviest jaunus dizainus, sekojot rotaslietu aktualitātēm. Tas īpaši manāms kaklarotu piedāvājumā. Nela Gems Swarovski kristālu rotu piedāvājums nemitīgi pieaug un kaklarotas kļūst ar vien skaistākas un unikālākas. Ir pieejamas gan klasiskas kaklarotas ar mirdzošu centrālo kristālu, gan arī greznas kaklarotas ar īpašiem ievērojamiem un izmērā lielākiem kristāliem.

Zīmols seko līdzi rotaslietu aktualitātēm, tāpēc īpaši kaklarotu piedavājumā ik pa laikam manāmi jaunumi – kaklarota ar mirdzošu kristāla burtu, kaklarota ar bezgalības zīmi un kristālu, kā arī neredzamā kaklarota ar caurspīdīgu aukliņu, kas izceļ Swarovski kristālu.

Vizuļojoši Swarovski gredzeni

Nela gems rotu plašajā piedāvājumā ir pieejami arī sievišķīgi, eleganti un jutekliski Swarovski gredzeni sievietēm. Gredzenu veidi ir dažādi – gan ar vienu un mazu apļveida kristālu, gan ar lielāku lāses formas kristālu. 

Lai piešķirtu gredzenam vēl spožāku mirdzumu, iespējams izvēlēties gredzenu ar diviem unpat trīš kristāliem kopā. Katrs var būt atšķirīgā nokrāsā, kas ir pilnībā klienta paša ziņā. Gredzeni ir izsmalcināti un piemēroti kādam īpašam pasākumam un, iespējams, pat kā saderināšanās gredzens. Gredzenu izmēri ir regulējami, tāpēc tie noteikti derēs kā uzlieti katrai sievietei. 

Nela Gems dāvanu karte
Nela Gems rotaslietas ir skaista dāvana, ko var iegādāties ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei. Lai atvieglotu rotaslietu izvēli, ir pieejama Nela Gems dāvanu karte. Dāvanas saņēmēja pati spēs izvēlēties sev piemērotāko rotaslietu ar Swarovski kristāliem, dabīgajiem akmeņiem vai pērlēm. Nela Gems zīmols arī parūpējas par skaistu iesaiņojumu.

Nela Gems zīmola dāvanu karte internetā ir pieejama arī populārajā dāvanu karšu portālā FromMe.lv dāvanas.