Banner 980x90

"Pūčuks" 2012.gadā turpinājis kāpināt apgrozījumu

SIA "Pūčuks" 2012.gadā turpinājis kāpināt apgrozījumu, liecina Firmas.lv informācija.

"Pūčuks" 2012.gadā apgrozījis 153 729 latus, 2011.gadā uzņēmums apgrozījis 152 330 latus, savukārt 2010.gadā apgrozīti 132 167 lati.

Kā pilsētas informācijas portāls Jelgava24.lv noskaidroja uzņēmumā, privātā pirmsskolas izglītības iestāde "Pūčuks" savu darbību uzsāka 2001.gada 1.novembrī. Iestādē mīļi gaidīti bērni vecumā no 1 līdz 7 gadiem.

Iestādē ir piecas grupiņas. Pašreiz darbojas četras grupiņas. Nodarbību sarakstā ir iekļautas arī tautiskās dejas. Ir iespēja papildus apmeklēt angļu valodas un futbola pulciņus.

Ap iestādi ir plaša, apzaļumota teritorija. Ēdienu iestādē gatavo uz vietas uzņēmuma pavāri. Ir atsevišķa ēdamzāle, kurā bērni ietur maltītes.

Kā liecina Firmas.lv informācija, uzņēmuma īpašniece ir Inese Krasmane (100,00%).

Kā liecina Jelgava24.lv informācija, "Pūčuks" atrodas Jelgavā, Stacijas ielā 18.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)