Par Daugavpils izpilddirektoru varētu apstiprināt "Limbažu siera" vadītāju Aleksejevu

Rīga, 14.maijs, LETA. Kārtējā domes sēdē ceturtdien, 16.maijā, plānots apstiprināt jauno Daugavpils pašvaldības izpilddirektoru, un amatam plānots virzīt pašreizējo AS "Limbažu siers" valdes priekšsēdētāju Igoru Aleksejevu, šodien preses konferencē paziņoja pilsētas mērs Andrejs Elksniņš (S).

Aleksejeva kandidatūru apstiprinājusi amata konkursa kandidātu vērtēšanas komisija. Domes priekšsēdētājs stāstīja, ka kandidātam ir augstākā izglītība, viņam ir pieredze uzņēmumu vadībā, pašlaik Aleksejevs darbojas "Limbažu siera" vadībā.

Iespējamais izpilddirektors ir bezpartejisks, dzimis Daugavpilī, pēc vidusskolas absolvēšanas pilsētu pametis, taču sarunā ar mēru esot apliecinājis, ka pārcelsies dzīvot uz dzimto pilsētu kopā ar ģimeni.

Kā ziņots, Daugavpils pašvaldības izpilddirektore Inga Goldberga (S) tika ievēlēta 13.Saeimā. Vakantajam amatam tika izsludināts konkurss, kurā saņemti četri pieteikumi.

Vēlāk domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs ("Mūsu partija"), kurš vairākus mēnešus pildīja domes vadītāja pienākumus, paziņoja, ka apstiprināt amatā izpilddirektoru, kad "politiska situācija nav stabila" un pilsēta ir bez mēra, nav lietderīgi. Tika prognozēts, ka izpilddirektors amatā, visticamāk, tiks iecelts tikai pēc tam, kad būs zināma domes jaunā vadība.

Janvāra vidū par domes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Elksniņš (S), un vēlāk pašvaldība izsludinājusi jaunu konkursu uz izpilddirektora amatu.