Banner 980x90

Moderni jumta segumi un jumta logi

Kvalitatīvs mājas jumta segums ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, lai tā kalpotu pēc iespējas ilgāk un uzticamāk. Tādēļ ir ieteicams dot priekšroku izturīgiem, ilgmūžīgiem, kā arī, protams, vizuāli pievilcīgiem jumta apdares risinājumiem. Šiem kritērijiem pavisam noteikti atbilst IKO jumta segumi. Lai mājas jumts ne tikai veiksmīgi aizsargātu pašu mājokli no dažādiem apkārtējam vides faktoriem, bet arī ikdienu padarītu daudz patīkamāku un komfortablāku, ir vērts to papildināt ar jumta logiem.

IKO jumta segumi – uzticams un moderns risinājums

IKO ir pasaulē plaši atzīts jumta segumu ražotājs no Kanādas, kas vairāk nekā 50 gadu laikā ir nemitīgi attīstījies un lieliski uzlabojis savu darbību, tādējādi sniedzot iespēju klientiem iegādāties augstas kvalitātes, inovatīvus un mūsdienīgus jumta segumus. Ražojot jumta segumus, IKO īpašu uzmanību vērš uz to izturību. Jumta segumi spēj izturēt pat īpaši skarbus laikapstākļus, tajā skaitā sniegu, lietu, vēju, salu un citus.

IKO bitumena šindeļi ir viens no šī brīža populārākajiem jumta apdares risinājumiem, kas uzticami kalpo pat visskarbākajos laikapstākļos. Tieši tādēļ tie ir īpaši iecienīti piekrastēs, piemēram, Skandināvijas valstīs. Tāpat tie garantē augstu kvalitāti un spēj lieliski kalpot līdz pat 30 gadiem, tāpēc ir vērtīgs un ilgmūžīgs ieguldījums mājokļa jumta apdarei. Bitumena šindeļi ir pieejami dažādās dizaina un krāsu variācijās, tāpēc lieliski iederēsies jebkuras mājas arhitektūrā. Turklāt vērts pieminēt, ka IKO bitumena šindeļu uzklāšana ir pavisam ērta un viegla, tāpēc to iespējams paveikt pašu spēkiem.

Jumta logi – plašāks skats uz pasauli

Domājot par mājas jumtu, pavisam noteikti ir vērts apsvērt arī jumta logu ierīkošanu. Jumta logi sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, kas ikdienu mājoklī padara daudz komfortablāku un patīkamāku. Ierīkojot mājoklī jumta logus, jūs to padarīsiet daudz gaišāku. Jumta logi ļauj telpās un it īpaši mansardā ielaist vairāk dienasgaismas, kas uzlabos pašsajūtu un piešķirs jaunu enerģiju. Turklāt vairāk gaismas nozīmē arī to, ka telpa šķiet daudz plašāka. Tāpat jumta logi palīdz nodrošināt labāku mikroklimatu un ērtāku telpu vēdināšanu. Un, protams, nevar aizmirst par elpu aizraujošajiem skatiem. Jumta logi sniedz burvīgu skatu uz mākoņu rindām, zvaigžņotajām debesīm, gājputniem un daudzām citām skaistām ainavām.

“RIPO International” – viss nepieciešamais jumta apdarei

Augstas kvalitātes jumta segumus un jumta logus ir iespējams iegādāties pie pašmāju ražotāja “RIPO International”. Uzņēmums jau vairāk nekā 20 gadus saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai.  “RIPO International” sortimentā pieejami augstas kvalitātes jumta logi. Tāpat produktu klāstā atrodami arī pieprasītie IKO šindeļi, kas lieliski spēj papildināt ikvienas ēkas arhitektūru. Un, protams, viss nepieciešamais šo jumta segumu uzklāšanai un pabeigšanai:

  • naglas, dzegas, vēja profilmalas;
  • apakšklāji, kas aizsargā no mitruma;
  • ventilācijas aprīkojums, kas novērš pārkaršanu;
  • apstrādes līdzekļi.

Vairāk par “RIPO International” produktu klāstu, tajā skaitā arī jumta apdares materiāliem un jumta logiem varat uzzināt ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu