Banner 980x90

Modernas biroja mēbeles – kas aktuāls šobrīd?

Moderna biroja koncepts nestāv uz vietas, bet gan arī iet līdzi laikam un tendencēm. Varētu rasties jautājums, kādēļ gan sekot līdzi biroja mēbeļu modei? Taču mūsdienīga biroja iekārtošana ir svarīgāka, nekā varētu sākotnēji šķist. Aizvien vairāk cilvēku aizdomājas par to, kā padarīt savu darba vidi ērtāku – lai darāmais darbs veiktos raitāk un sniegtu kā ražīgus darba augļus, tā gandarījumu par paveikto. Arī mēbeļu “Salonā Arkā” redzam, ka biroja mēbeļu aktualitātes pielāgojas šim pieprasījumam. Līdz ar to šajā rakstā uzziniet, kādas biroja mēbeles aktuālas šobrīd! 

Klusuma kabīnes – modernākā un mūsdienīgākā biroja mēbele 

Klusuma kabīnes ir nelielas telpas, ko iespējams izvietot birojā gluži kā jebkuru citu mēbeli. Tās ir aprīkotas ar visu darbam nepieciešamo – stacionāriem vai augstumā regulējamiem galdiem, ergonomiskiem krēsliem, integrētu ventilācijas un apgaismojuma sistēmu. Klusuma kabīnes ir paredzētas produktīvākam darbam, līdz ar to nodrošina pilnīgu izolāciju no apkārtējās vides ar skaņas slāpējošu materiālu palīdzību. 

Arī “Salona Arka” aktualitāte Nr. 1 pašlaik ir klusuma kabīne “HANA” – trīsstūrveida kompakta telpa ar rūdīta stikla durvīm, kas aprīkota ar efektīvu un regulējamu ventilācijas sistēmu, kā arī automātisko apgaismojumu. Tajā iestrādāta galda virsma portatīvā datora novietošanai, divas strāvas rozetes, USB lādētājs un ligzda. Ērtai sēdēšanai iespējams izvēlēties papildus bāra vai aktīvos krēslus. Klusuma kabīne HANA ir tapsēta ar auduma skaņas izolējošu materiālu, lai nodrošinātu 100% netraucētu un produktīvu darbu. 

Elektriski augstumā regulējami galdi un stāvgaldi 

Līdz ar tendenci, kad darbinieki arvien vairāk sāk rūpēties par savu fizisko un mentālo veselību arī darba laikā un vidē, savu uzvaras gājienu svin augstumā regulējami galdi. Pateicoties šai biroja mēbelei, paaugstinās darba produktivitāte, darbiniekam ir vieglāk fokusēties uz pienākumiem, uzlabojas viņa fiziskā un garīgā pašsajūta. 

Papildus pozitīvajai ietekmei uz veselību tie ir arī ārkārtīgi universāli – augstumā regulējams galds nozīmē to, ka ikviens darbinieks to var pielāgot atbilstoši savām vajadzībām, tādēļ būtībā šāds galds der ikvienam!

Iekārtot mūsdienīgu un veselīgu darba vidi jums palīdzēs “Salons Arka” kvalitatīvie un manuāli vai elektriski augstumā regulējamie galdi. Tos iespējams regulēt intuitīvi ar Bluetooth vai arī manuāli ar pulti. Speciāli izstrādātā rāmja konstrukcija padara “Salons Arka” stāvgaldus īpaši stabilus – tie nešūpojas paceltā stāvoklī. 

Visus elektriski regulējamos galdus iespējams aprīkot ar papildu starpsienām, vadu kanāliem vai rozešu blokiem. Tāpat iespējams iestatīt darba pozas maiņas atgādinājumu, lietošanas statistiku, minimālā un maksimālā augstuma ierobežojumu galda. 

Uzņēmumos lieliski iederēsies arī augstumā regulējami administratora telpas galdi un letes. 

Mobilās mēbeles – viegli salokāmi un pārvietojami galdi, biroja skapji un citas mēbeles

Mūsdienīgs birojs paredz to, ka darbiniekiem vairs nav jāorganizē darbs statiskā punktā, sēžot pie viena rakstāmgalda visu dienu. Pašlaik aktuāli meklēt risinājumus tam, kā padarīt darba vidi mobilāku un aktīvāku. Līdz ar to aktuālas ir pārvietojamas un daudzfunkcionālas biroja mēbeles. 

Šajā trendā lieliski iederas “Salons Arka” konferenču galdi ar nolokāmu virsmu – galda daļas iespējams modelēt tā, lai mēbele būtu pielāgojama dažādām situācijām un cilvēku izvietojumam. Konferenču galda kājas komplektējamas ar ritentiņiem, tādēļ to iespējams ātri un ērti pārvietot pēc nepieciešamības. Rezultātā “Salons Arka” konferenču galdi ir piemēroti kā kopradei un sanāksmēm, tā individuālam vai grupu darbam. 

Tāpat aktuāla arī “Salons Arka” biroja mēbeļu sērija “Andris”. Tās mobilitāte izpaužas iespējā regulēt biroja galdu kājiņas, komplektēt galdu pamatvirsmas ar dažādu platuma un garuma papildvirsmām, aprīkot darba vietas ar dažāda augstuma starpsienām. Visiem biroja skapjiem ir dekoratīvas mugursienas, kas ļauj skapi novietot arī telpas vidū. 

Lieliska biroju skapju sistēma ir arī “Salons Arka” biroja mēbeļu sērijai “J.B.Line” – tā ietver vairākus biroja skapju moduļus, ko iespējams modulēt pēc saviem ieskatiem, balstoties uz manuāli regulējamu metāla rāmi. Visas šīs sērijas mēbeles ir aprīkotas ar kluso aizvēršanu Blumotion, kas birojā nodrošina harmonisku, mierpilnu un pat mājīgu atmosfēru, kas arī ir viena no mūsdienīga biroja aktualitātēm.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)