Banner 980x90

Moderna telpu uzkopšanas tehnika ikvienam mājoklim

Mājokļa uzkopšana ir viens no neizbēgamajiem darbiņiem, kas var aizņemt diezgan daudz mūsu dārgā laika. Taču, tā kā tīra un sakopta apkārtējā vide ir aspekts, kas ietekmē mūsu labsajūtu, uzkopšanu veicam regulāri un veltām laiku sava mājokļa tīrīšanai. Lai atvieglotu mājokļa tīrības uzturēšanu un tai veltītu pēc iespējas mazāk laika, gūstot maksimālu tīrību, ir būtiski izvēlēties uzticamu uzkopšanas tehniku, kas būs lielisks palīgs un ļaus darbus paveikt ātrāk, ērtāk un efektīvāk.

Kärcher zīmola produktu klāstā ir pieejami dažnedažādi putekļu sūcēji un elektriskās slotas, kas lieliski iederas ikvienā mājsaimniecībā un efektīvi palīdz uzturēt tīru un sakoptu vidi. Produkti ir dažāda tipa, jaudas un izmēra, tādēļ ikvienam ir iespēja atrast savām vajadzībām un mājsaimniecībai piemērotāko uzkopšanas palīgu.

Putekļu sūcēji ērtai ikdienas uzkopšanai

Uzticams un jaudīgs putekļu ir neatsverams uzkopšanas palīgs, kas teicami palīdz atbrīvoties no putekļiem un netīrumiem ne tikai uz grīdām, bet arī mēbelēm un citām virsmām. Kärcher putekļu sūcējs ir uzticams un kvalitatīvs uzkopšanas instruments, kas ļaus ietaupīt laiku un uzkopšanu padarīs par atpūtu.

 • Putekļu sūcējs ar akumulatoru
  Kärcher putekļu sūcējs ar akumulatoru ir teicama izvēle, kas nodrošina vieglu pārvietošanos pa visu mājokli un ļauj ērti piekļūt jebkurai vietai. Produktu klāstā ir pieejami dažādas jaudas putekļu sūcēji ar akumulatoru, kas spēj tikt galā ar uzkopšanas darbiem kā mazākos, tā arī lielākos mājokļos.
 • Putekļu sūcējs ar maisu
  Putekļu sūcējs ar maisu savukārt ir piemērots jebkurai mājsaimniecībai, jo labi tiek galā arī ar lielākām uzkopšanas platībām. Netīrumi droši un ērti tiek savākti maisā, tāpēc tas ir ļoti higiēnisks uzkopšanas risinājums.
 • Bezmaisa putekļu sūcējs
  Kärcher zīmola bezmaisa putekļu sūcējs ir lielisks risinājums dzīvokļiem un mazākām mājām. Tas uzsūktos netīrumus uzkrāj caurspīdīgā atkritumu konteinerā, kas nodrošina iespēju uzreiz redzēt, kad tvertni ir nepieciešams iztukšot.
 • Putekļu sūcējs ar ūdens filtru
  Tāpat Kärcher produktu klāstā ir pieejams putekļu sūcējs ar ūdens filtru, kas putekļus droši savāc caurspīdīgā ūdens filtrā, palīdzot izvairīties no to nonākšanas atpakaļ gaisā. Putekļu sūcējs ar ūdens filtru palīdz arī mitrināt gaisu, tādējādi nodrošinot patīkamāku klimatu mājokļos, kuros ir sauss gaiss.

Vērts piebilst, ka Kärcher mājas putekļu sūcēji ar aprīkoti ar HEPA filtru, kas spēj izfiltrēt pat vissmalkākās daļiņas, tādā veidā novēršot galveno alerģiju cēloni.

Bezvadu elektriskās slotas

Kärcher sortimentā ir atrodamas arī bezvadu elektriskās slotas, kas lieliski noder ikdienas uzkopšanas darbos, jo vienmēr ir pa rokai. Tās ir aprīkotas ar akumulatoru, tādēļ ļauj brīvi pārvietoties pa visu mājokli. Elektriskā slota ir lielisks palīgs, kad putekļu sūcējs jau nolikts malā, taču grīdu jau atkal klāj netīrumi. 

Putekļu sūcēji tīrībai arī remontdarbu laikā

Mājokļa tīrība īpaši būtisks faktors ir arī remontdarbu laikā, kad visapkārt sakrājas krietns daudzums putekļu un netīrumu. Tā kā šie netīrumi parastajam putekļu sūcējam nav pa spēkam, lielisks palīgs ir celtniecības putekļu sūcējs. Tas ir īpaši jaudīgs un ietilpīgs, tādēļ teicami spēj savākt arī šķidrumus un rupjus materiālus. Celtniecības putekļu sūcējs būs neatsverams palīgs ne tikai pēc remontdarbu veikšanas, bet arī starpposmos, nodrošinot tīru apkārtējo vidi.

 

Vairāk par Kärcher uzkopšanas tehniku varat uzzināt mājaslapā kaercher.com.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)