Banner 980x90

Mēbeļu ražotājs un izplatītājs Latvijā – “Salons Arka”

Mūsdienās tā ir laime – atrast tādu darba telpas iekārtojumu, kas ir gaumīgs interjerā, funkcionāls ikdienā un veicina kā produktivitāti, tā radošumu.

“Salons Arka” ir mēbeļu ražotājs un izplatītājs Latvijā, kas jau kopš 1998. gada saviem klientiem piedāvā plašu, modernu un funkcionālu biroja mēbeļu klāstu. Laika gaitā sortiments papildināts arī ar mājas mēbeļu un iebūvējamo mēbeļu ražošanu, mobilo metāla arhīvu plauktu sistēmām un metāla garderobes skapjiem. Iegādājoties un pasūtot biroja mēbeles “Salonā Arka”, tiek nodrošināta arī to piegāde un montāža, kā arī 2–5 gadu garantija. 

Vairāk nekā 20 gados uzkrātā pieredze un zināšanas ļāvusi atrast zelta vidusceļu starp modernu un ergonomisku, radošu un produktīvu darba vidi. Šis unikālais risinājums tiek piedāvāts “Salona Arka” klientiem kā punkts uz “i” savas vīzijas par ideālo biroju realizēšanā. 

Tieši tādēļ papildus biroja mēbeļu izgatavošanai un izplatīšanai “Salons Arka” piedāvā arī citus aktuālus pakalpojumus – individuālā pasūtījuma mēbeļu projektēšanu un izgatavošanu, pilna servisa un bezmaksas telpas funkcionālo plānojumu un kvalificētu arhitektu konsultācijas

Biroja un mājas mēbeles jebkurai gaumei 

“Salona Arka” mēbeļu sortiments ir fokusēts uz mērķi palīdzēt klientam iegūt no biroja telpas vairāk nekā tikai darba vietu, savukārt no mājokļa – vairāk nekā vienkārši dzīvojamo platību. 

Salona mājaslapā ir iespējams iepazīties ar piedāvāto mēbeļu klāstu, kā arī uzreiz pasūtīt sev piemērotāko risinājumu e-veikalā. Mēbeles iespējams aplūkot un iegādāties arī klātienes salonā Valguma ielā 10, Rīgā

Lielāko daļu piedāvājuma veido Latvijā ražotas kvalitatīvas mēbeles. “Salons Arka” ir “Flokk” grupas oficiālais pārstāvis Latvijā, kas piedāvā dažāda stila krēslus un mīkstās mēbeles

Papildu tam tiek piedāvātas arī Polijas ražotāju – rūpnīcu “Nowy Styl” un “MDD” – biroja mēbeles, krēsli un mīkstās mēbeles. Tāpat sortimentā atrodami Polijas ražotājrūpnīcas “Malow” metāla dokumentu un garderobes skapji, stacionārie un mobilie arhīvu plaukti, kas izgatavoti, ievērojot ISO 9001 kvalitātes prasības.  

Liela uzmanība tiek veltīta mazām detaļām, kas padara mēbeļu sortimentu funkcionālāku, gaumīgāku un pat interesantāku. Piemēram, šobrīd aktuālas ir ergonomisko līdzsvara krēslu un elektriski augstumā regulējamo galdu mēbeles. Šādas mēbeles izceļas ar savu fleksibilitāti, ergonomiju un funkcionalitāti, kas ir svarīgi tiem, kuri ikdienā strādā vairākas stundas pie datora. Ergonomiski krēsli un augstumā regulējami galdi ne tikai paaugstina produktivitāti un darba ražīgumu, bet gan arī pozitīvi ietekmē veselību.  

“Salons Arka” augstumā regulējamos galdus un līdzsvara krēslus raksturo skaidras līnijas, gludas virsmas, precīzas detaļas un lakoniskas formas, kas telpā rada vieglumu, tīrību un plašumu. Visbiežāk virsmās dominē mierīgi toņi – balts, melns, pelēki brūns, tumši vai gaiši pelēks, bēšs un citi.  

Mēbeļu sērijas, ko īpaši iecienījuši “Salons Arka” klienti un kas lieliski iederēsies jūsu birojā vai mājās, ir galda sērija “OGA”, mēbeļu sērija “J.B.Line” un mēbeļu sērija “Andris”. 

Svarīgi, ka “Salona Arka” mēbelēm un krēsliem ir 2–5 gadu garantija, kuras laikā tiek veikta slēpto defektu novēršana bez papildu samaksas, ja mēbeļu un krēslu ekspluatācija ir veikta atbilstoši lietošanas prasībām.

Kādēļ izvēlēties “Salonu Arka”? 

“Salons Arka” jau vairāk nekā 20 gadus rada, izplata un nepārtraukti uzlabo ergonomisku, veselībai nekaitīgu, radošu un motivējošu darba vidi. Varētu teikt, ka “Salons Arka” ir mājvieta komfortam un stabils pamats paliekošām vērtībām. Šeit mājo mīlestība un uzticība kvalitatīvām mēbelēm, bet vienlaikus arī spēja palūkoties “pāri mēbelei”, lai saredzētu un realizētu pašu svarīgāko – produktīvu, ergonomisku un mājīgu darba vidi, kurā rodas tādas idejas, kādas mājās tomēr nekad nerastos.

Papildu tam “Salona Arka” pievienotā vērtība ir tā sadarbības partneri – gan pašu, gan partneru misija ir veselīga un koša dzīvesveida popularizēšana, no kā lielākais ieguvējs ir sabiedrība kopumā un katrs klients atsevišķi. Daži no pēdējiem sadarbības projektiem ietver mēbeļu uzstādīšanu Bērnu klīniskajai universitātei, Ogres bibliotēkai, JFC Jelgavai un citiem! 

Lai labie nodomi ceļotu tālāk pasaulē, “Salons Arka” sadarbojas un pieņem pasūtījumus kā no Latvijas, tā citām valstīm.

“Salons Arka” lieliski saprot – kad telpā jāpavada astoņas un vairāk stundas, tad katrai detaļai ir būtiska nozīme. Biroja mēbeles nav tikai galds un krēsls, bet gan vesela darba stacija jeb mēbeļu sistēma, kas ietver vairākus elementus. “Salons Arka” ar lielāko prieku parūpēsies par katru no tiem!

Izvēlieties labāko savam darbam un ikdienai jau šodien, sazinoties ar “Salona Arka” speciālistiem! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)