Banner 980x90

Kas ir pārkreditācija, un kādus ieguvumus tā sniedz uzņēmumam

Uzņēmumi savu mērķu īstenošanai nereti izvēlas dažādus aizdevuma veidus. Tā kā nereti šādas kredītsaistības ir nevis viena, bet pat vairākas, ikmēneša maksājumu apjoms var būt ievērojams, un vairāku kredītu atmaksa dažādiem aizdevējiem var radīt haosu. Šādos gadījumos daudzi uzņēmumi izmanto pārkreditāciju, kas sniedz iespēju vairākus kredītus apvienot vienā maksājumā. 

Uzņēmumi savu mērķu īstenošanai nereti izvēlas dažādus aizdevuma veidus. Tā kā nereti šādas kredītsaistības ir nevis viena, bet pat vairākas, ikmēneša maksājumu apjoms var būt ievērojams, un vairāku kredītu atmaksa dažādiem aizdevējiem var radīt haosu. Šādos gadījumos daudzi uzņēmumi izmanto pārkreditāciju, kas sniedz iespēju vairākus kredītus apvienot vienā maksājumā. 

Pārkreditācija – kredītu apvienošana vienā maksājumā

Pārkreditācija jeb kredītu apvienošana ir vairāku parādsaistību apvienošana vienā. Ar šī pakalpojuma palīdzību saimnieciskās darbības veicējiem ir iespēja vairākus mazākus kredītus apvienot vienā ērtā maksājumā, tādējādi mainot aizdevuma atmaksas nosacījumus. Vienkāršāk sakot – pārkreditācija ir jau esošo parādsaistību nosegšana ar jauna kredīta līguma noslēgšanas palīdzību. Šādā veidā ir iespējams apvienot dažādu veidu kredītus, tajā skaitā naudas, auto kredītus un citus. Piemēram, kredīts internetā, kuru var saņemt saimnieciskās darbības veicēji, ir viens no aizdevumu veidiem, kam iespējama pārkreditācija.

Ieguvumi, ko uzņēmumam sniedz pārkreditācija

  • Viens ērts maksājums
    Vairāku kredītlīgumu atmaksa var sagādāt liekas problēmas, jo nākas sekot līdzi katra atmaksas termiņam, kā arī veikt atsevišķus pārskaitījumus un nepieciešamības gadījumā komunicēt ar aizdevējiem, tādējādi patērējot diezgan daudz laika. Tā kā kredītu apvienošana nozīmē to, ka aktīvs ir tikai viens kredītlīgums, ik mēnesi pavadītais laiks aizdevuma atmaksai ir krietni mazāks, tādā veidā ļaujot pievērsties citiem darba pienākumiem.
  • Iespēja saņemt izdevīgākus kredīta nosacījumus
    Viena no kredītu apvienošanas galvenajām priekšrocībām ir iespēja ne tikai apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā, bet arī, to darot, iegūt izdevīgākus aizdevuma atmaksas nosacījumus. Tā kā, veicot kredītu apvienošanu, tiek noslēgts jauns kredītsaistību līgums, pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt izdevīgākus atmaksas nosacījumus, tādējādi samazinot uzņēmuma ikmēneša maksājumu apjomu, mainot aizdevuma atmaksas termiņu un nosakot iespējami zemāku procentu likmi.
  • Uzņēmuma kredītvēstures uzlabošana
    Laikus nepildot kredītsaistības, tiek atstāta negatīva ietekme uz iespējām aizņemties nākotnē. Tā kā vairāku kredītu atmaksa var būt ne tikai finansiāli grūta, bet arī aizņemt daudz laika, tad, lai nebojātu uzņēmuma kredītvēsturi, ir iespējams izmantot pārkreditāciju. Tā ļaus atbildīgi veikt tikai vienu maksājumu, tādējādi ilgtermiņā uzlabojot kredītvēsturi.

Kur veikt kredītu apvienošanu?

Ja arī jūsu uzņēmumam ir vairākas kredītsaistības, kuras labprāt vēlētos apvienot vienā ērtā maksājumā, kredītu apvienošanas pakalpojumus piedāvā Aizdevums.lv. Tas klientiem sniedz iespēju apvienot ne tikai naudas, bet arī auto kredītu apmērā līdz 15 000 EUR. Katra klienta pieteikums tiek izvērtēts individuāli, taču pirms pieteikšanās izvērtējiet sava uzņēmuma spēju veiksmīgi pildīt kredītsaistības.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)