Banner 980x90

Ilgmūžīgi vārti jūsu īpašuma drošībai

Vārti ir viens no galvenajiem īpašuma drošības aspektiem, par kuru rūpīgi vajadzētu padomāt ikvienam saimniekam. Kvalitatīvi vārti kalpo kā uzticams drošības elements, kas pasargā īpašumu un tā iemītniekus no nepiederošām personām. Piemeklējot mājoklim piemērotākos drošības elementus, ieteicams padomāt gan par kvalitatīviem sētas, gan garāžas vārtiem. 

Izturīgus un modernus vārtus, kas lieliski papildinās jūsu īpašuma drošības aspektu, iespējams iegādāties pie pašmāju uzņēmuma “RIPO International”, kas jau vairāk nekā 30 gadus klientiem vietējā un ārzemju tirgū piedāvā augstas kvalitātes un konkurētspējīgu produkciju.

Izturīgi sētas vārti

Sētas vārti ir viens no pirmajiem drošības elementiem, ar kuru nākas saskarties ne tikai saimniekiem, bet arī viesiem un garāmgājējiem, tāpēc ir būtiski parūpēties par uzticamiem, kā arī vizuāli pievilcīgiem vārtiem. “RIPO International” sortimentā ir atrodami bīdāmie un veramie vārti, kas lieliski papildinās īpašuma kopējo arhitektūru, kā arī kalpos kā mājokļa vizītkarte. 

Arvien lielāku popularitāti gūst tieši bīdāmie vārti, kas lieliski iederas arī mazākos pagalmos. Tie veras paralēli žogam, tāpēc vārtiem nav nepieciešama papildu vēršanās zona, kurai vienmēr jābūt brīvai. Turklāt bīdāmos vārtus ir iespējams aprīkot ar vārtu automātiku, kas sniedz vairākas būtiskas drošības un komforta priekšrocības.

Funkcionāli garāžas vārti

Ir diezgan droši teikt, ka lielākā daļa mājokļa saimnieku, kuru īpašuma teritorijā atrodas arī garāža, to izmanto ne tikai automašīnas uzglabāšanai. Garāžā nereti tiek glabātas arī citas noderīgas lietas, kurām mājoklī vietu atrast ir diezgan grūti, piemēram, dārza tehnika un instrumenti, velosipēdi, sporta aprīkojums un daudz kas cits. Tieši tādēļ garāža bieži ir viens no garnadžu galvenajiem mērķiem. “RIPO International” produktu klāstā ir pieejami funkcionāli un uzticami veramie un paceļamie vārti, kas lieliski iederēsies ikviena īpašuma arhitektūrā un pasargās no zagļiem.

Veramie garāžas vārti ir klasiskāks risinājums, kuru ērti atvērt manuālā veidā, savukārt paceļamie vārti ir moderns risinājums arī nelieliem pagalmiem, kuru iespējams aprīkot ar vārtu automātiku. Abi vārtu veidi ir tālredzīgs ieguldījums, kas parūpēsies par uzlabotu īpašuma drošību un estētiku.

Moderna vārtu automātika

“RIPO International” klientiem piedāvā iespēju vārtus aprīkot ar automātisko vēršanās sistēmu, kas nodrošina augstāku īpašuma drošības līmeni, kā arī sniedz dažādas ikdienas ērtības. Lūk, ieguvumi, ko sniedz vārtu automātika.

  • Uzlabota īpašuma drošība
    Vārtu aprīkošana ar automātisko vēršanās sistēmu ir lielisks ieguldījums īpašuma drošības aspekta uzlabošanai. Tā kā vārtus iespējams atvērt, izmantojot kādu no kontroles mehānismiem, kuru īpašnieks piešķīris tikai piederīgām personām, tiek uzlabota īpašuma un personiskā drošība.
  • Ērta vārtu kontrole
    Vārtus, kas aprīkoti ar automātisko vēršanās sistēmu, iespējams ērti un viegli kontrolēt izmantojot kādu no izvēlētajiem tālvadības mehānismiem, piemēram, pulti, aplikāciju vai kādu citu risinājumu. Tas nozīmē, ka naktīs un sliktos laikapstākļos nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, lai atvērtu vārtus, kā arī pilnas rokas, nākot no veikala, vairs netraucē viegli un ātri iekļūt īpašuma teritorijā.
  • Uzlabots īpašuma izskats un vērtība
    Vārti ir viens no faktoriem, kas rada iespaidu par mājokli un tā saimnieku, tāpēc vizuāli pievilcīgi un moderni vārti atstās labu iespaidu, kā arī uzlabos īpašuma vērtību.

Vairāk par “RIPO International” sortimentā esošajiem vārtiem varat uzzināt mājaslapā ripointernational.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)