Banner 980x90

Grīdas mazgāšanas iekārtas – profesionālai uzkopšanai un mirdzošam rezultātam

Tīra un sakopta vide ir būtisks labsajūtas aspekts ne tikai mājās, bet arī ražotnēs, birojos, darbnīcās, veikalos un citās vietās, kur strādā un uzturas cilvēki. Turklāt tīra vide ir svarīga ne tikai tāpēc, lai cilvēki savā darba vietā justos labi un patīkami, bet arī tāpēc, ka tā atstāj būtisku iespaidu uz klientiem un ikvienu apmeklētāju. Protams, nereti, jau uzkopjot neliela izmēra mājokli, šķiet, ka darbi ir nebeidzami, tāpēc, domājot par lielu uzņēmuma telpu uzkopšanu, šis darbs var likties kā neiespējamā misija. Taču, ja ir tāds palīgs kā Kärcher grīdas mazgāšanas iekārtas, uzkopšana ir ātra un viegla.

Kärcher zīmola produktu klāstā ir atrodamas jaudīgas un modernas grīdas mazgāšanas iekārtas, kas piemērotas dažnedažādu nozaru uzņēmumiem, garantējot maksimāli higiēnisku un mirdzošu rezultātu.

Stumjamā grīdas mazgāšanas iekārta

Stumjamā grīdas mazgāšanas iekārta ir lielisks palīgs mazāku un vidēju teritoriju uzkopšanai. Tā ir izstrādāta tā, lai ātri un veikli būtu iespējams iegūt tīras grīdas tādās vietās kā, piemēram, veikali, restorāni, viesnīcas, un citās mēbelētās vietās. Kärcher grīdas mazgāšanas iekārtas ir aprīkotas ar akumulatoru, kas sniedz iespēju ar tām brīvi manevrēt, nesatraucoties par vadiem. Tāpat šīs ierīces ir aprīkotas ar žāvēšanas funkciju, kas acumirklī ļauj iegūt ne vien mirdzoši tīras, bet arī sausas un neslīdošas grīdas. Tās ir aprīkotas ar augstas kvalitātes birstēm, kas lieliski spēj tikt galā ar visdažādākajām virsmām.

Pašbraucoša grīdas mazgāšanas iekārta 

Ejoša grīdas mazgāšanas iekārta savukārt ir uzticams uzkopšanas palīgs vidēja lieluma teritoriju tīrīšanai, piemēram, mazumtirdzniecības vietām, peldbaseiniem, zālēm un citām. Ierīce ir aprīkota ar jaudīgu akumulatoru, kas nodrošina efektīvu un ērtu uzkopšanu. Pateicoties ierīces piedziņai, ar to ir iespējams vienkārši un bez piepūles manevrēt, kā arī vienmērīgi pārvietoties uz priekšu un atpakaļ. Grīdas mazgāšanas iekārtu ir iespējams aprīkot ar dažādas cietības pakāpes birstēm, tādējādi padarot to par teicamu tīrīšanas palīgu dažādākajiem uzdevumiem. 

Grīdas mazgāšanas iekārtas ar platformu stāvēšanai un iekārtas ar sēdvietu vadītājam)

Grīdas mazgāšanas iekārta ar platformu stāvēšanai un it sevišķi - iekārtas ar sēdvietu vadītājam ir lieliska izvēle lielu un maz mēbelētu telpu uzkopšanai. Tā ir uzticams palīgs, piemēram, noliktavu, ražošanas zāļu, lidostu, tirdzniecības centru un citu plašas teritorijas vietu uzkopšanai. Ierīces ir aprīkotas ar jaudīgu akumulatoru, kas nodrošina ilgstošu darbības laiku. Grīdas mazgāšanas iekārta ir veidota tā, lai operators varētu braukt uz tas, tādējādi būtiski atvieglojot uzkopšanas procesu. Turklāt lietotājiem iespējams ērti pielāgot sēdekļa augstumu, izmantot vienkāršās iestatīšanas iespējas, pateicoties krāsu displejam un daudzajām valodām, tādā veidā uzkopšanu padarot par atpūtu.

Pieejami arī citi uzkopšanas risinājumi

Kärcher zīmola produktu klāstā ietilpst ne vien uzticamas un jaudīgas grīdas mazgāšanas iekārtas, bet arī citi tīrīšanas risinājumi, kas būtiski atvieglo sarežģītākus uzkopšanas darbus. Sortimentā atrodamas arī viena diska iekārtas, kas lieliski spēj uzkopt kā cietu, tā arī tekstila virsmu grīdas segumus. Tāpat pieejamas arī grīdas pulēšanas iekārtas, lai grīda vienmēr spīdētu un laistītos. Kā arī kāpņu un eskalatoru tīrītājs, kas ātri un rūpīgi attīra eskalatorus un slīdlentes, kā arī trepes un palodzes.

 

Vairāk par Kärcher grīdas mazgāšanas iekārtām profesionālai uzkopšanai varat uzzināt mājaslapā kaercher.com.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)