Banner 980x90

Einārs un Armands Ļahi izcīna pirmo vietu ģimeņu šaha turnīrā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Sestdien, 23.janvārī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs", notika reģionālais ģimeņu šaha turnīrs "Šaha Pasaule".

Kā pilsētas informācijas portāls Daugavpils24.lv uzzināja Daugavpils novada pašvaldībā, naujenieši Armands (15 gadi) un Einārs Ļahi (10 gadi) godam pārstāvēja savu ģimeni un ieguva 1.vietu.

Reģionālajā turnīrā piedalījās 20 komandas no Latgales - Rēzeknes, Daugavpils, Maltas un Balviem.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)