Banner 980x90

"Dinamo Rīga" saņem 200 tūkstošus eiro vērtu ripu

Hokeja kluba "Dinamo Rīga" sezonas atklāšanas svētkos komanda tika sveikta ar 200 tūkstošus latus vērtu un pusotru metru lielu ripu, pilsētas informācijas portālu tīklam Pilseta24.lv pavēstīja Anna Blaua.

Ripa ir dāvana "Dinamo Rīga" komandai no tās galvenā atbalstītāja "Skonto Būve", kas, paužot atbalstu un novēlot veiksmi jaunajā sezonā, ripu pasniedza arī kā simbolisku ziedojuma čeku.

"Šī, iespējams, ir vērtīgākā ripa "Dinamo Rīga" vēsturē, un tas ir "Skonto Būve" ieguldījums, lai jaunā sezona komandai būtu īpaši veiksmīga. Ar "Dinamo" komandu esam kopā jau piekto sezonu, un ir bijušas gan veiksmīgākas, gan pieticīgākas sezonas, bet komanda sevi ir apliecinājusi kā cīnītājus. Un par to ir īpašs gandarījums, jo "Dinamo" ir iedvesmas avots jaunajiem sportistiem, gan arī ceļ mūsu nacionālo lepnumu un pašapziņu. Komandai gribētu novēlēt, lai visas ripas šosezon ir tikpat pamanāmas kā "Skonto Būve" dāvinātā un lai neviena no tām neiet mūsu komandas vārtos!" ripas pasniegšanā novēlēja "Skonto Būve" valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis.

200 tūkstošus eiro vērtais čeks jau tradicionāli nu jau piekto sezonu ir "Skonto Būve" artava "Dinamo" attīstībā un Latvijas nacionālā lepnuma stiprināšanā.

"Kad pie mums uz Latviju brauc "Skonto Būve" ārvalstu sadarbības partneri, viņi ir absolūtā sajūsmā par Latvijas nacionālajiem lepnumiem - par Latvijas Nacionālā baleta trupu un par hokeja klubu "Dinamo Rīga"," atzīst "Skonto Būve" valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis.

Tāpēc, sveicot komandu jaunajā sezonā un iedvesmojot to uzvarām un augstiem sasniegumiem, vērtīgās un lielās ripas pasniegšanā palīgos tika aicinātas Latvijas Nacionālā baleta dejotājas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)