Banner 980x90

Dāvanas grāmatu cienītājiem

Ja jums ir jāsagādā dāvanas svētkos cilvēkam vai cilvēkiem, kurus pazīstat nesen, tas varētu būt sarežģīti. Toties, ja zināt, ka jūsu mīļie vai draugi ir grāmatu cienītāji un lasītāji, tad šiem cilvēkiem izvēlēties un atrast dāvanas būs ļoti viegli un ātri. Sniegsim dažus ieteikumus, kā varētu svētkos iepriecināt lasītājus un grāmatu mīļus. Bet gala lēmumu par dāvanas iegādi izdarīsiet jūs, jo, pērkot grāmatu konkrētam cilvēkam, bieži vien var būt situācija, ka īstā grāmata burtiski "nāk pretī" un izvēli izdarīt ir vieglāk par vieglu.

E-grāmatu lasītāji

Īstiem grāmatu lasītājiem allaž ir vēlme nēsāt līdzi vismaz vienu grāmatu, lai kādā brīvākā brīdī varētu palasīt. Ne vienmēr izvēlētā grāmata ir viegla un ērti pārnēsājama, tieši tādēļ ir vērts grāmatu mīlim zem eglītes palikt e-grāmatu lasītāju, kas aiztaupīs grāmatu nēsāšanu līdzi. E-grāmatu lasītājā jūs varat vienlaicīgi ielādēt pat simtiem grāmatu un attiecīgajā brīdī izvēlēties, kas ir tas, ko visvairāk vēlaties lasīt. 

E-grāmatu lasītājiem ir vēl virkne citu priekšrocību, piemēram, lasītājam ir iespējams pietuvināt jeb pievilkt tekstu, lai to būtu vieglāk izlasīt. Dabas  draugi būs sajūsmā par to, ka e-grāmatu lasītājs ir videi draudzīgs izgudrojums, jo, to lietojot, netiek patērēts papīrs.

Grāmatu turētāji

Iespējams, ka jums vai arī ģimenes locekļiem, vai draugiem ir privātā bibliotēkā, tas ir lieliski, bet vienmēr jāpadomā, kur lielu daudzumu grāmatu izvietot. Varbūt kādas grāmatas var izvietot plauktā, bet, ja ir īpaši iecienītas grāmatas, kuras regulāri tiek pārlasītas, tās var likt grāmatu turētājā. Grāmatu turētāji var kļūt par dizaina elementiem, jo to dažādība ir plaša – sākot no plastmasa grāmatu turētājiem līdz pat dzelzs vai speciāli bērniem dizainētiem grāmatu turētājiem.

Varbūt jums ir iecienīta grāmata skaistu ilustrāciju dēļ, tad ir vērts šādu grāmatu novietot turētājā, lai regulāri varētu papriecāties par skaistajām un krāsainajām ilustrācijām.

Grāmatu jaunumi

Ar romānu lasīšanu aizraujas daudzi grāmatu cienītāji. Romāns ir literatūras žanrs, kas ieved mūs kāda varoņa dzīves līkločos un, iespējams, pat palīdz atcerēties dažādus savas dzīves pagriezienus un notikumus. Izvērtēt tos un līdzpārdzīvot grāmatas varonim. Pie romāniem, kurus mēs ieteiktu likt zem eglītes, varam minēt Annas Katras romānu “Vietējā stacija”, Tabeas Bahas “Kamēliju salas sievietes” un kādu no slavenajiem Agatas Kristi romāniem.

Meklējot grāmatas, ko dāvināt, noteikti sāciet ar grāmatu jaunumiem vai populārākajām un pirktākajām grāmatām.

Piezīmju grāmatiņas, plānotāji un grāmatzīmes

Ir lasītāji, kuriem patīk lasīšanas laikā vai pēc lasīšanas izrakstīt mīļākos citātus vai lasīšanas laikā iegūtās atziņas. Līdz ar to reizē ar grāmatu varat arī uzdāvināt kādu skaistu piezīmju grāmatiņu vai plānotāju.

Arī grāmatzīme var būt lielisks dāvanas papildinājums, jo bieži vien grāmatzīmes vietā tiek izmantots kāds mazs papīra gabaliņš, kas nereti pat izslīd no grāmatas, un lasītājs var aizmirst, no kuras vietas ir jāatsāk lasīt.

E-veikalā 220.lv varat nopirkt gan grāmatas dažādām gaumēm, gan grāmatu turētājus un e-lasītājus, kā arī raksta izskaņā minētos plānotājus, piezīmju grāmatas un grāmatzīmes. Ietaupiet savu dārgo laiku, iepērcieties online vidē un nestāviet garās rindās lielveikalā. Svētku laikam tuvojoties, daudzi dosies uz veikaliem, lai pirktu dāvanas, līdz ar to garas rindas ir neizbēgamas. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)