Ātrie kredīti – nauda pēc 15 minūtēm bez dokumentu pārbaudes

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com
Ikviens cilvēks samēro tēriņus ar ienākumiem, taču paredzēt nākotni nav iespējams. Daudzi ir piedzīvojuši situācijas, kas prasa tūlītēju atrisinājumu – kad nekavējoties jāapmaksā svarīgs rēķins vai jāiegādājas dzīvei nepieciešamas preces, nav laika gaidīt līdz algas dienai. Ātrie kredīti var palīdzēt cilvēkiem, kuriem steidzami jāatrod papildus naudas summa svarīgiem tēriņiem. Atšķirībā no banku aizdevumiem, ātrie kredīti ir domāti ikdienas sarežģījumu atrisināšanai, tāpēc kredīta summa parasti nav liela, lai gan dažas nebanku kredītkompānijas piedāvā arī apjomīgākus patēriņa kredītus bez galvojuma un ķīlas.

Credit24.lv – dažādas aizņemšanās opcijas un ērts atmaksas termiņš
Kredītkompānijas Credit24.lv darbība balstās uzskatā, ka cilvēkiem vienmēr jābūt izvēles iespējai. Tāpēc uzņēmuma piedāvājumā ir gan ierastie ātrie kredīti, gan cits aizdevuma veids – kredītlīnija. Katrai opcijai ir savas priekšrocības:
- ātrie kredīti būs piemēroti klientiem, kuri skaidri zina, cik daudz vēlas aizņemties. Ātrā kredīta summa ir no 50 līdz 3000 eiro. Ja nauda ir nepieciešama rēķina apmaksai vai konkrēto preču iegādei, šāds aizdevums ir ideāls variants;
- kredītlīnija būs noderīga tiem, kuri pagaidām nezina, cik liela naudas summa būs nepieciešama un negrib pieteikties vairākiem kredītiem pēc kārtas. Kredītlīnijas limits ir no 150 līdz 3000 eiro. Ja plāno aizņemties, lai segtu steidzama remonta izmaksas vai ilgstošus ārstniecības pakalpojumus, labāk izmanto kredītlīniju.

Atmaksas termiņa noteikšana ir individuāls lēmums. Viens aizņēmējs var un grib atmaksāt visu kredīta summu jau pēc mēneša, citam ir ērtāk sadalīt aizdevumu nelielās daļās un vairāku mēnešu garumā veikt apmaksu. Credit24.lv piedāvā šādus atmaksas termiņus:
- ātrajiem kredītiem 1–36 mēneši;
- kredītlīnijai 1–24 mēneši.     

Trīs pieteikšanās iespējas un ātra apkalpošana
Aizdevumam un kredītlīnijai var pieteikties Credit24.lv mājaslapā, bet, ja Tev nav stabila interneta pieslēguma, izmanto citas pieteikšanās iespējas. Noformēt kredīta pieteikumu var:
- "Maxima XX" un "Maxima XXX" veikalu informācijas centros;
- Latvijas Pasta nodaļās.

Credit24.lv izskata pieteikumu tā saņemšanas brīdī un pārskaita kredīta summu 15 minūšu laikā uz "Swedbank", "SEB", "Citadele", "Nordea" un "DNB" banku kontiem. Ja Tavs konts ir citā bankā, naudu saņemsi vienas darbdienas laikā.

Ātrie kredīti ir paredzēti cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem, tāpēc piesakies aizdevumam tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi laikus to atmaksāt. Ienāc www.credit24.com un uzzini vairāk par kredīta līguma nosacījumiem!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)