Banner 980x90

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Rīgas sporta laureāts 2022”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt pretendentus deviņās nominācijās gada balvai “Rīgas sporta laureāts 2022”.

Pieteikumus var iesniegt Latvijā atzītas sporta federācijas, Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā reģistrētas nevalstiskās sporta organizācijas un sporta izglītības iestādes.

Pieteikumi ir jānoformē atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem un līdz 5. decembra pulksten 14.00 jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv.

Komisija vērtēs atskaites periodu no šī gada 1. janvāra līdz 30. novembrim ieskaitot.

Nolikums un citi ar to saistītie dokumenti ir pieejami tīmekļvietnē www.sports.riga.lv.

Svinīgais pasākums norisināsies 20. decembrī pulksten 19.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kur laureātus godinās deviņās nominācijās: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Uzlecošā zvaigzne sportā”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā” un „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Balvu „Rīgas sporta laureāts 2022” pasniegs jau 10. reizi. Līdz šim to ir ieguvuši galvaspilsētas labākie sportisti, komandas un treneri par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem.

Papildu informācija: Anrijs Lūsis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta nodaļas vadītāja vietnieks, tālrunis: 28660964, e-pasts: Anrijs.Lusis@riga.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)