Banner 980x90

5 planšetdatora iegādes iemesli

Vai ir vērts pirkt planšetdatoru, ja jums jau ir dators vai klēpjdators un tālrunis? Dažos gadījumos planšetdatora iegāde ir patiešām pamatota. Planšetdatori ievērojami vienkāršo dažādu ikdienas uzdevumu veikšanu: pasta pārbaudi, dokumentu rediģēšanu, ziņu apskati internetā. Planšetdatora ekrānā to izdarīt ir daudz ērtāk nekā telefonā, bet, piemēram, ceļojumā planšetdators aizņem mazāk vietas nekā portatīvais dators. Aplūkosim situācijas, kurās jums patiešām vajadzētu iegādāties planšetdatoru.

Planšetdators ir labāks par novecojušu klēpjdatoru

Ja jums ik dienu nav jāievada daudz teksta, planšetdators pilnībā var aizstāt novecojušu klēpjdatoru. Spēles un lietojumprogrammas tajā darbosies ātrāk nekā vecai tehnikai. Turklāt jauna, jaudīga planšetdatora ar labu veiktspēju izmaksas joprojām ir mazākas nekā klēpjdatoram. Un, ja vēlaties, planšetdatoram vienmēr varat pievienot tastatūru.

Labāks nekā e-grāmata

Jā, šādās ierīcēs teksts nav tik skaidrs kā grāmatās ar elektronisko tinti, tomēr pietiekami daudz ir planšetdatoru izmantošanas cienītāju, kas internetā lasa e-grāmatas, komiksus, garus rakstus. Turklāt e-grāmatas planšetdatoros, pateicoties krāsainiem zīmējumiem, ļoti populāras ir bērnu vidū.

Uzticams ceļabiedrs

Ceļojumos, komandējumos, izbraukumos ar bērnu planšetdators būs neaizstājams. Novērsiet bērna uzmanību ceļā ar multfilmu vai spēli, nobrauciet garo ceļu, skatoties savu iecienītāko seriālu vai populāra mākslinieka koncertu. Telefonā – pārāk sīki, ar portatīvo datoru – neērti. Un vēl tajā varat lejupielādēt arī kartes, ceļvežus, vārdnīcas un izmantot tos savam priekam.

Personīgais plānotājs

Planšetdatori ir īpaši ērti, ja jūsu darbs ir saistīts ar administrēšanu un vadību. Sarakstu un grafiku veidošana, darba slodzes un plānu sadale, atbildēšana uz vēstulēm planšetdatora ekrānā ir daudz ērtāka nekā telefonā.

Ērts darba instruments

Vai esat apdrošināšanas aģents, nekustamo īpašumu tirgotājs vai pārdevējs? Planšetdatorā būs ērti rādīt fotogrāfijas, veidot nelielas prezentācijas. Planšetdators ir vieglāks un mazāks nekā klēpjdators, un tas netraucēs, nēsājot to līdzi.

Neskatoties uz lielo pozitīvo īpašību skaitu, planšetdators nevar aizstāt ne klēpjdatoru, ne tālruni. Planšetdatora lietošana ir neērta, lai veiktu zvanus, izmantojot tūlītējos ziņojumus, bet, piemēram, ja nepieciešams apstrādāt fotogrāfijas, rediģēt video vai uzrakstīt garu rakstu, priekšroka dodama klēpjdatoram. Planšetdators ir patiešām ērts, taču ierobežotā skaitā gadījumu. Tāpēc tā iegādei jāpieiet apdomīgi.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu