Banner 980x90

24. septembrī Daugavpils Vienības laukumā norisināsies 57. Mežciema skrējiens

Skrējiens, kas aizsācies 1966. gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks jau 57. reizi 24. septembrī Daugavpils Vienības laukumā. Skrējienā ik gadu piedalās ap 700 dalībnieku. Starp skrējējiem ir gan mazuļi, gan bērni, pieaugušie un seniori. Skrējienu iecienījuši arī Latvijas elites skrējēji – Dmitrijs Serjogins, Dmitrijs Jurkevičs, Ilona Marhele. Dalībnieku vidū ir ne tikai Daugavpilieši, bet arī dažādu Latvijas pilsētu pārstāvji, tuvējo ārvalstu skrējēji, Lietuvieši un Igauņi.

Šogad pirmo reizi Mežciema skrējiens notiks kā Latvijas Čempionāts 5 km šosejas skrējienā. Kā ierasts notiks arī starts 10 km distancē un 5 km nūjošanā. Katrs dalībnieks finišā saņems speciālo skrējiena medaļu. 5 km un 10 km distances pirmo 3 vietu ieguvēji kopvērtējumā saņems naudas balvas: 1. vieta – 100 EUR, 2. vieta – 75 EUR, 3. vieta – 50 EUR.

Šogad īpaša uzmanība tiek veltīta bērnu sportam. Mežciema skrējiena ietvaros notiks Bērnu rīts no pulksten 10.00 līdz 12.00. Bērnu rīta ietvaros būs iespēja noskriet 200 metru, 700 metru un 2000 metru distances, piedalīties zīmējumu konkursā un īpašās meistarklasēs, noskatīties īpašo koncertprogrammu.

Reģistrācija dalībai skrējienā notiek www.sportlat.lv. Iepriekšēja reģistrācija līdz 22.09.2022. 5 kilometru distancei un nūjošanai, reģistrējoties iepriekš, dalības maksa ir 3 EUR. Bērnu skrējieniem dalība bezmaksas (200 m, 700 m, 2 km). 10 km distancei, reģistrējoties iepriekš, dalības maksa 7 EUR.

Tiekamies 24. septembrī Daugavpilī!

Skrējienu organizē Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību. Skrējienu atbalsta  "Amber Studios", Spīdveja klubs “Lokomotīve”, "Dion Sportlab", Radio "Alise Plus", "EHR Mediju grupa".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)