Banner 980x90

Naujenes novadpētniecības muzejs

Naujenes novadpētniecības muzejs piedāvā iepazīties ar tēlnieces Valentīnas Zeiles mākslas galeriju un mākslas priekšmetu krājumu, ekspozīcijā "SirdsDaugava" izzināt dabas parka "Daugavas loki" dabu un Daugavas zemūdens pasauli. 

Seno sadzīves un darbarīku kolekcija ir apskatāma etnogrāfijas ekspozīcijās "Turīga zemnieka istaba" un "Latgaliešu sadzīves priekšmeti un darbarīki".

Muzejs veido krājumu atbilstoši misijai un muzeja darbības mērķim. Ar krājuma palīdzību muzejs pēta, parāda un popularizē dažādām vecuma un interešu grupām atbilstošā veidā Augšdaugavas novada veidošanos un attīstību, uzsverot gan lokālās īpatnības un vērtības, gan nesaraujamo vienību un kopsakarības ar visas valsts (atsevišķos gadījumos arī ar Eiropas un pasaules) vēsturi.

Adrese: Skolas iela 1b, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads, LV-5462
Tālrunis: +371 65471321
Mājaslapa: www.naujenesmuzejs.lv
E-pasts: naujenesmuzejs@inbox.lv
GPS koordinātes: 55.9316157, 26.7157575

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)