Vietējās ziņas

 • Kā ietaupīt naudu par medikamentiem?

  Gada vēsajam laikam iestājoties, ir grūti izvairīties no dažādiem sezonāliem vīrusiem, kas var pārsteigt nesagatavotu. Tāpēc liela nozīme jāpiešķir tam, lai savlaicīgi norūdītu organismu un sagādātu mājās dažādu tautas līdzekļu krājumu, lai apjomīgi naudas līdzekļi vairs nebūtu jāatstāj aptiekā.

 • Ko nozīmē būt bagātam?

  Ja jūs uz ielas izvēlētos 10 cilvēkus un pavaicātu, vai viņi vēlas būt bagāti, visticamāk, no visiem saņemtu apstiprinošu atbildi. Taču, ja jūs tiem pašiem cilvēkiem paprasītu, ko pēc viņu domām nozīmē būt bagātam, ļoti iespējams, ka saņemtu 10 dažādas atbildes. Kāds uzskata, ka miljons eiro padara jūs bagātus, cits teiktu, ka tam nepieciešami vismaz 10 miljoni. Vēl kāds minētu, ka bagātību raksturo tas, cik mašīnu, laivu un privāto lidmašīnu ir cilvēka īpašumā.

 • Acu slimību ārstēšana ar lāzeroperāciju – efektīvi un saudzīgi

  Redze ir viena no cilvēka piecām maņām, kas ļauj pilnvērtīgi uztvert apkārtējo pasauli, izbaudīt to, arī nodrošināt dzīves un darbaspēju kvalitāti. Tāpēc bez redzes grūti iedomāties savu ikdienu. Ja nācies saskarties ar acu saslimšanām, kas ietekmē redzes un dzīves kopējo kvalitāti, tad tas var būt patiešām nepatīkami. 

 • 7 ieteikumi, kā samazināt izdevumus par pārtiku

  Produktu iegāde, maltīšu ieturēšana ārpus mājas un citi ar ēdienu saistīti izdevumi veido lielu mūsu ikmēneša budžeta daļu, un atšķirībā no televīzijas, Spotify vai Netflix abonementa, vai sporta zāles apmeklēšanas, mēs no pārtikas nevaram atteikties, jo ēšana ir viena no cilvēka pamatvajadzībām. Tomēr, rīkojoties gudri un pārdomāti, mēs varam samazināt šos izdevumus. Turpinājumā apkopoti septiņi veidi, kā to izdarīt. 

 • Tavs jaunais matracis – bezatsperu matracis no Erti.lv

  Stereotipisks skats, kas daudziem ienāk prātā, domājot par klasisku matraci, – atsperu spirāles un skanīga čīkstēšana. Taču tā jau gadiem vairs nav realitāte. Mūsdienīgs matracis ir bez atsperēm, bet ar vairāku slāņu pildījumu, kas pēc vajadzības nodrošina cietāku vai mīkstāku gulēšanas virsmu. 

 • 5 soļi finansiālās situācijas uzlabošanai

  Iespējams, ka arī tev šķiet, ka ir grūti sakārtot savas finanses un uzturēt tās stabilā pozīcijā ir vēl grūtāk. Tomēr tas nav nemaz tik sarežģīti. Atliek vien saprast, kādas ir tavas vēlmes un ko tu vēlies sasniegt finanšu jautājumos. 

 • Attaisnotie izdevumi – ko par tiem der zināt?

  Katru gadu, sākot ar martu, Latvijas iedzīvotājiem ir pieejama tāda opcija kā gada ienākuma deklarācijas iesniegšana, to iesniedzot, no valsts var saņemt iepriekšējā gada laikā pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli. Taču tas nav tik vienkārši, kā varētu izklausīties, tādēļ raksta turpinājumā jūs par attaisnotajiem izdevumiem varat uzzināt vairāk.

 • Apnikušas ierastās izklaides vietas? Ienāc Optibet sporta bārā!

  Brīvā laika pavadīšanas iespēju mūsdienās ir daudz, un katrs var atrast ko savai gaumei un vēlmēm atbilstošu, taču piekritīsi, ka agrāk vai vēlāk vietas, uz kurām esam devušies, apnīk. Un tas ir pašsaprotami, jo cilvēka dabā ir vēlme tiekties pēc pārmaiņām, lai izrautos no rutīnas. Ja arī Tev ir aptrūcies ideju, kā izklaidēties, piedāvājam Tev jaunu ideju, kurp doties – ienāc Optibet sporta bārā! 

 • Padomi, kā rīkoties akvaplanēšanas laikā

  Vadot automašīnu stipra lietus laikā, viens lielākajiem satiksmes drošības riskiem ir nokļūšana situācijā, kad vadītājs zaudē kontroli pār savu automašīnu un piedzīvo akvaplanēšanu. Brīdi, kad riepas zaudē saķeri ar ceļu, var pielīdzināt slīdēšanai pa ledu. Vadītājs, zaudējot kontroli, nespēj atbilstoši stūrēt, bremzēt vai paātrināties. Tu nevari ietekmēt laikapstākļus, bet vari būt sagatavots pats un sagatavot savu automašīnu, lai tā droši piedalītos ceļu satiksmē. 

 • Kā iekārtot biroja telpas un kopt mēbeles?

  Birojs ir vieta, kur nereti pavadām daudz laika. Lai nerastos veselības problēmas un varētu strādāt produktīvi, biroja mēbelēm ir jābūt ērtām. Iespējams, tavās biroja telpās nepieciešamas jaunas mēbeles. Ņem vērā dažus padomus, kas tev palīdzēs veiksmīgāk iekārtot biroja telpas!