Kosmētika ar Nāves jūras sastāvdaļām – izbaudiet SPA mājas apstākļos

Laiku pa laikam ikvienai no mums patīk sevi palutināt ar jauniem apģērbiem, apaviem vai aksesuāriem. Kādēļ gan tā nevarētu būt jauna kosmētika sejas ādas kopšanai? Par to jārūpējas īpaši, ja vēlamies ilgāk izskatīties skaistas un jauneklīgas. Mūsdienu plašajā kosmētikas piedāvājumā arvien vairāk cilvēku sāk meklēt dabiskas izcelsmes produktus. Ja arī jūs dodat priekšroku šādiem līdzekļiem, iepazīsimies ar priekšrocībām, kuras piedāvā unikālā zīmola -417 Nāves jūras kosmētika.

Nosaukums -417 tiešā veidā apzīmē Nāves jūras dziļumu. Un tieši šeit slēpjas vērtīgie minerāli un citas aktīvās sastāvdaļas, kas atrodamas -417 piedāvātajā kosmētikā.

Unikālas sastāvdaļas jūsu skaistumam
Salīdzinot ar citām jūrām, Nāves jūras dubļi satur pat līdz 10 reizēm augstāku magnija, kalcija, kālija un nātrija koncentrāciju. Šie minerāli ir svarīgi, lai uzturētu sejas ādu veselu, maigu un mitrinātu. Tāpat minerāliem bagātie dubļi palīdz arī izlīdzināt krunciņas.

Tradicionāli Nāves jūras dubļi izmantoti, lai ārstētu dažādas ādas problēmas, sākot no psoriāzes, beidzot ar ekzēmu un akni, kā arī mazinātu matu izkrišanu. Taču tikpat efektīvi tos izmanto arī tādā jomā kā skaistumkopšana, jo šie īpašie dubļi ir daudzpusīgi, tādēļ palīdz un noder dažādiem sejas ādas tipiem, tostarp jutīgai un sausai vai taukainai ādai. 

-417 zīmola kosmētika satur ne tikai minerālus no Nāves jūras, bet arī vērtīgas eļļas un sēklu un augu ekstraktus, proteīnus un enzīmus, kas dabiskā veidā palīdz kopt ādu, neizmantojot minerāleļļas vai parabēnus. Tāpat produkti radīti bez nežēlības pret dzīvniekiem un pieejama daudzveidīga kosmētika vegāniem.

Plašs produktu piedāvājums dažādām vajadzībām
Kosmētikas veikals Minus417 ir oficiālais -417 zīmola produkcijas izplatītājs Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Piedāvājumā ir dažādi sejas kopšanas līdzekļi, tajā skaitā dienas un nakts krēmi, maska sejai, serumi, kopšanas līdzekļi ādai ap acīm. Tāpat šeit pieejami arī daudzveidīgi produkti, lai sejas tīrīšana ikdienā būtu efektīva un vienlaikus arī palīdzētu ādu saglabāt jauneklīgu. 

Papildus sejas kopšanas līdzekļiem kosmētikas veikals piedāvā produktus ķermeņa un matu kopšanai, kā arī kosmētikas komplektus un dāvanas.