Kā ietaupīt savu laiku, meklējot izdevīgāko kredītu

Laika plānošana ir atslēga tam, lai mēs savā ikdienā būtu produktīvāki un paspētu vairāk. Atmetot to, kas mums nav svarīgs un ko mēs arī varētu nedarīt, iegūstam vairāk laika nozīmīgajam – ģimenei, atpūtai, izglītībai, draugiem, produktīvām darba stundām. Lai taupītu savu laiku, mūsdienās varam izmantot daudzus un dažādus palīgus – ierīces, metodes un tehnoloģijas, kas gan dara mūsu vietā, gan ļauj paveikt kaut ko daudz ātrāk. 

Tāpēc šoreiz nedaudz par to, kā iespējams ietaupīt savu laiku, ja nepieciešams atrast izdevīgu kredītpiedāvājumu un noslēgt aizdevuma līgumu. Pieejamas daudzas metodes, kas aiztaupīs garas stundas klientu apkalpošanas filiālēs un telefona sarunās ar klientu konsultantiem.

Aptaujājiet draugus un paziņas
Ziņas par labiem un izdevīgiem pakalpojumiem izplatās ātri. Tāpēc ir vērts aptaujāt draugus, paziņas un kolēģus, kādus kredītpakalpojumus viņi ir izmantojuši un kādas ir atsauksmes. Iespējams, ka jau diezgan ātri šādā veidā atradīsiet tiešām labu pakalpojumu, kuru kāds zināms cilvēks jau ir izmēģinājis un bijis apmierināts ar tā kvalitāti.

Runājot ar reāliem cilvēkiem, ir iespēja, ka uzzināsiet arī negatīvās atsauksmes, kuras publiskajā telpā varbūt nemaz nekur neparādās. Arī tā būs vērtīga informācija, kas palīdzēs pieņemt labāko lēmumu.

Izmantojiet kredītu salīdzināšanas platformas
Katram aizdevējam ir sava mājaslapa, kur atrodama visa informācija par pakalpojumiem, bet, lai izpētītu katru no šīm lapām, var paiet ļoti daudz laika. Un var gadīties, ka nemaz neienāk prātā apmeklēt kādu mājaslapu, kur ir izdevīgs piedāvājums. 

Tāpēc daudz gudrāk ir uzreiz doties uz kādu no kredītu salīdzināšanas platformām, jo tur jau būs redzams saraksts ar aizdevējiem, kas Latvijā piedāvā šādus pakalpojumus, kā arī jau apkopota būtiskākā informācija par katru pakalpojumu, piemēram, šādi: https://credit-10.com/lv/latvijas-hipoteka-kredits/. Tas ļaus ietaupīt laiku, jo varēs uzreiz koncentrēties uz būtisko informāciju.

Sazinieties ar klientu konsultantiem tiešsaistē
Ja ir kādi jautājumi, ko nav izdevies noskaidrot, izpētot internetā pieejamo informāciju, ātri to varat precizēt, izmantojot tiešsaistes kontaktu formu aizdevēja mājaslapā. Vairums aizdevēju, kuri domā, kā uzlabot saziņu ar klientiem, ir parūpējušies par šādu tehnisko risinājumu. Jums tikai atliek ierakstīt jautājumu tā saucamajā "čata" lodziņā. Jau pēc brīža konsultants būs ierakstījis atbildi. Vajadzības gadījumā konsultants pats piedāvās jums piezvanīt, lai izstāstītu sīkāk par kādiem pakalpojuma aspektiem.

Izmantojiet kredītu kalkulatorus
Tāpat aizdevēju mājaslapās parasti ir atrodami kredītu kalkulatori, ar kuru palīdzību jau var prognozējoši iegūt informāciju par to, cik liels būtu ikmēneša maksājums, aizņemties naudu uz izvēlēto termiņu. Tas sniedz daudz uzskatāmāku informāciju un ļauj veikt aprēķinus, lai izvēlētos sev izdevīgāko kredītpakalpojumu. 

Protams, šī informācija, ko sniedz kalkulators, ir aptuvena, jo netiek ņemti vērā individuāli faktori, ko kredītdevējs pieteikuma izskatīšanas laikā var ņemt vērā, piemēram, palielinot vai samazinot procentu likmi. To var ietekmēt klienta maksātspēja un kredītvēsture, ko kalkulators tajā brīdī neņem vērā.

Iesniedziet kredīta pieteikumu un parakstiet līgumu attālināti
Daudz laika varat arī ietaupīt, ja izvēlaties kredītdevēju, kurš piedāvā aizpildīt kredīta pieteikumu attālināti – mājaslapā vai pa tālruni, sazinoties ar konsultantu. Tas aiztaupīs došanos uz klientu apkalpošanas filiāli, kas varbūt pat atrodas citā pilsētā. Tādā veidā varat aiztaupīt sev pat veselu dienu. Tāpat daudzi aizdevēji sadarbojas ar Latvijas Pastu un citām iestādēm, nodrošinot, ka klienti aizdevuma līgumus var parakstīt tuvāk savai dzīvesvietai.