Vietējās ziņas

 • Ieteikumi, izvēloties rotaslietas

  Mūsdienās ir pieejams ļoti plašs rotaslietu klāsts. Sākot no pavisam mazām un nepamanāmām rotaslietām, beidzot ar lielām, pamanāmām un smagnējām. Katram cilvēkam ir sava gaumes izjūta attiecībā uz tām. Arī materiāli, no kādiem tiek veidotas rotas, atšķiras. Var izvēlēties pavisam vienkāršu bižutēriju vai arī dārgmetāla rotas, kas tiek papildinātas ar dažādiem dārgakmeņiem. 

 • Kam pievērst uzmanību, lai nepārmaksātu par elektrību

  Pārmaksāšana par precēm un pakalpojumiem bieži rodas tieši tāpēc, ka patērētāji nav iedziļinājušies pakalpojuma būtībā, izvērtējuši dažādus variantus un lēmumu pieņēmuši steigā. Bieži tā ir arī nezināšanas vaina, ka tiek pārmaksāts par preci vai pakalpojumu, kuru tikpat labā kvalitātē varētu iegūt lētāk, piemēram, par elektrību.

 • Lietas, kam jābūt katrā viesistabā

  Viesistaba ir tā telpa mājoklī, kurā tiek pavadīts diezgan daudz laika. Gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās šajā telpā var atgūt spēkus, kā arī lieliski pavadīt laiku ar ģimenes locekļiem vai draugiem. Tomēr, lai šajā telpā būtu prieks uzturēties, ir jāpadomā par lietām, kas tajā atrodas. 

 • Esi uzmanīgs - arī paģiras ietekmē Tavas auto vadīšanas spējas

  Vasara ir tas laiks, kad visaktīvāk notiek dažādas ballītes, pikniki vai vienkāršas tikšanās draugu lokā. Nereti šādās reizēs tiek baudīti ne tikai gardi ēdieni, bet arī alkoholiskie dzērieni. Dažkārt alkoholiskie dzērieni tiek lietoti pārāk daudz, tāpēc nākamajā dienā ir paģiras. Iespējams, ka ir diezgan liela daļa cilvēku, kuri uzskata, ka drīkst vadīt automašīnu, ja ir paģiras. Pat ja alkohola līmenis asinīs ir vienāds ar nulli, paģiras var būt, un tās var lielā mērā ietekmēt auto vadīšanas spējas. 

 • Kas jāapsver, izvēloties lietotu auto jaunai ģimenei?

  Automašīnas iegāde ir ļoti atbildīgs solis. Ir jāizvērtē vairāki faktori, kas ir nozīmīgi automašīnas iegādē. Tāpat jārēķinās, ka nopirkt auto nav visai viegli. Var nākties pat vairākas nedēļas meklēt savu īsto automašīnu. Iegādājoties lietotu auto, vēl rūpīgāk jāatlasa izvēles varianti. Tāpat ļoti rūpīgi jāizvēlas lietota automašīna, kas paredzēta ģimenes vajadzībām. 

 • Kā gudri pārvaldīt sava auto apdrošināšanas izmaksas?

  Ikviens transportlīdzekļa īpašnieks zina, ka transportlīdzeklis rada pamatīgus izdevumus. Viens no neatliekamiem izdevumiem – apdrošināšanas polise. Tas, kāda ir apdrošināšanas polises cena, tiešā mērā atkarīgs no transportlīdzekļa un tā īpašnieka. Diemžēl apdrošināšanas polise nav lēts prieks, un, lai spētu kaut nedaudz ietaupīt, nevajadzētu piekrist pirmajam piedāvājumam. 

 • Transformeri – bērnu iemīļotie varoņi no citas planētas

  Izdzirdot par transformeriem, pirmās asociācijas ir ar vairākām Holividas filmām, kas pēdējā desmitgadē iznākušas uz ekrāniem, tomēr stāsts par transformeriem ir daudz senāks. Tā pirmsākumi meklējami 70. gadu Japānā, kur tika ražoti cilvēkveidīgi robotiņi un mašīnas. 

 • Latgale – tās tradicionālie ēdieni

  Cori Rozentāle /flickr.com

  Latgale ir Zilo ezeru zeme, jo tie šeit sastopami vai ik uz soļa; tā ir dziļu mežu un auglīgu lauku zeme, ko caurvij sena vēsture un spēcīgas senču tradīcijas, kā arī tā ir mājas latgaliešiem – cilvēkiem ar plašu sirdi un pašiem savu valodu. Latgalieši par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata cilvēku.

 • Mājokļa remonta plānošanas darbi – ar ko sākt?

  Mājokli var salīdzināt ar personīgo oāzi, kurā katrs no mums vēlas justies maksimāli komfortabli, nepiespiesti un relaksēti. Brīdī, kad mājokļa interjers un ērtības ir novecojušas, un vairs neatbilst mūsu augstajam komforta standartam, jāsāk domāt par mājokļa remontu. Remonta plānošanas darbi ir pirmais etaps ceļā uz uzlabotu un ērtāku mājokli, taču ar ko sākt un kādiem darbiem dot priekšroku? Ar interneta veikala 220.lv palīdzību, esam apkopojuši lietderīgākos padomus, kas noteikti spēs palīdzēt mājokļa remonta plāna izveidē.

 • Kāpēc mākslīgais akmens lieliski iederas viesmīlības nozares objektos

  Mākslīgais akmens ir uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, kas ieguvis ļoti plašu pielietojumu dažādu interjera elementu izgatavošanā. Visplašāk šo materiālu izmanto vannasistabu un virtuvju aprīkošanā. Pateicoties mākslīgā akmens teicamajām īpašībām, tas ir lieliski piemērots ne tikai mājokļu interjerā, bet īpaši iecienīts kļuvis tieši viesmīlības nozares objektos, kur ir īpaši augstas kvalitātes un estētikas prasības, ko šis materiāls spēj teicami izpildīt.