Vietējās ziņas

 • Rotaslietas internetā meklē NelaGems.com

  Lielisks pašmāju uzņēmums, kas rada un tirgo satriecošas Swarovski kristālu rotaslietas internetā, ir Nela Gems.

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties zāles pļāvēju

  Zāliena pļaušana ir neatņemama sastāvdaļa dārza un pagalma kopšanā. Lai jūs varētu pareizi rūpēties par savu zālienu un jūsu mājokļa vispārējā ainava vienmēr būtu vizuāli estētiska, jums noteikti nepieciešams kvalitatīvs zāles pļāvējs. Taupot jūsu laiku, esam apkopojuši informāciju, kas jāņem vērā, iegādājoties zāles pļāvēju.

 • Kāpēc zīdainim labāk pa nakti gulēt vecāku istabā

  Ekspertu un arī pašu vecāku domas par to, kur un kā labāk organizēt zīdaiņa naktsmiegu, atšķiras. Kā arī tās mainās līdzi laikam. Tomēr šobrīd dominējošais ir viedoklis, ka zīdainim pirmajos dzīves mēnešos pa nakti vajadzētu gulēt vienā istabā ar vecākiem, nevis atsevišķā bērnistabā. Un tam ir vairāki pamatoti iemesli.

 • Atzīmē dzimšanas dienu un citus svētkus sportiskā garā – sporta bārā!

  Gadā ir viena diena, kad ikviens no mums jūtas īpašs – tā, protams, ir mūsu dzimšanas diena! Taču, jo vecāki mēs kļūstam, jo mazāk laika atliek ballīšu plānošanai. Taču vienlaikus arī vēlamies izbaudīt ko īpašu un, iespējams, neparastu. Ja ierastās svinības ir apnikušas un vēlies izmēģināt ko neparastu, atzīmē savu dzimšanas dienu sportiskā garā, dodoties uz Optibet sporta bāru!

 • Padomi, kā plānot pavasara dārza ballīti

  Pavisam drīz iestāsies pavasaris, būs silts laiks un apkārt viss sāks plaukt un smaržot. Cilvēki arvien vairāk sāks rosīties pa lauku, jo tieši pavasarī sākas pirmie dārza darbi, kā arī nepieciešams sakopt apkārtējo vidi. Iestājoties siltākam laikam, cilvēkiem patīk pavadīt laiku svaigā gaisā pie dabas. Viena no iemīļotām aktivitātēm, ko ir vērts piekopt jau pavasarī, ir pavasara dārza ballītes rīkošana. Lai tā izdotos, uzmanība jāpievērš plānošanai. 

 • Remontdarbi, kurus izdevīgāk ir veikt ziemā

  Tradicionāli tieši vasara ir tā sezona, ko pieņemts saistīt ar remontdarbiem piemērotāko laiku, tomēr arī ziemas sezonu nevajadzētu novērtēt par zemu. Turklāt ziemas sezonā remonts var ļaut arī ietaupīt naudu, jo  daudzi veikali piedāvā zemākas izmaksas būvmateriāliem. Arī darba spēku remontdarbiem iespējams noalgot lētāk par to pašu kvalitāti. Protams, ir lietas, ko labāk remontēt vasarā, piemēram, veikt remontu mājas fasādei vai radiatoru nomaiņu, bet ir ļoti daudz remontdarbu, kurus izdevīgāk ir veikt ziemā.

 • Kā pareizi plānot savus ikdienas tēriņus?

  Ikdienas tēriņi reizēm mēdz būt ļoti viltīgi, pat ja liekas, ka nauda nekur nav iztērēta, nedēļas beigās iespējams attapties situācijā, ka naudas vairs nav, un tad jāsāk domāt, kur tā palika. Un tad izrādās, ka degvielas uzpildes stacijā nopirkta kafija vai bulciņa, pusdienas kafejnīcā izmaksājušas dārgāk, nekā plānots, piemājas veikalā iztērēts vairāk, nekā būtu gribējies, un šo sarakstu varētu turpināt bezgalīgi. Lai šādā situācijā nenonāktu, pareizi jāplāno savi ikdienas izdevumi, tāpēc piedāvājam dažus padomus, kā pareizi plānot savus ikdienas tēriņus.

 • Metālapstrādes uzņēmuma "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 39,4%

  Daugavpils metālizstrādājumu ražošanas uzņēmuma SIA "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.decembra līdz 2019.gada 30.novembrim, bija 11,643 miljoni eiro, kas ir par 39,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 6,5 reizes un bija 979 264 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties televizoru?

  Televizoram ir ļoti svarīga loma sabiedrības veidošanā un integrēšanā, televīzija radikāli mainījusi pasaules sabiedrību. Tas ir informācijas un komunikācijas avots, un medijiem ir nozīmīga loma ikviena cilvēka dzīvē – tie mūs informē, izglīto un izklaidē. 

 • Kā veidot uzkrājumu, sevi neierobežojot?

  Bieži vien mēs nesaprotam, kur paliek mūsu nauda. Šķiet, ka tik tikko esam saņēmuši ilgi gaidīto algu, taču makā jau valda tukšums. Lai arī tas nav nekas patīkams, mums ir priecīga vēsts – to ir iespējams labot! Ir daudz un dažādi veidi, kā veidot uzkrājumu, sevi neierobežojot. Sīkāk par to lasiet raksta turpinājumā.