Vietējās ziņas

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • Vērtīgi dabas produkti imunitātes stiprināšanai

  Imunitāte ir tā, kas pasargā mūsu organismu no saslimšanām un spēj ar tām cīnīties, tāpēc ir būtiski uzturēt imunitāti spēcīgu. To mēs katrs pats varam darīt, ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Miegs, atpūta, fiziskās aktivitātes, sabalansēts uzturs – tas ir pamatu pamats, lai imunitāte varētu ar pilnu sparu veikt savu darbu. 

 • Atraktīva vasara piemājas baseinā – kā izvēlēties dārza peldbaseinu?

  Karstas vasaras svelme liek mums meklēt veldzējošu patvērumu. Citiem ir iespēja doties uz jūrmalu, citam pie mājas netālu ir ezers vai upe, turpretim kādam nav nevienas no šīm iespējām, tāpēc nākas meklēt savu risinājumu. Āra baseins dārzā ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas priecēs ne tikai pašu, bet arī ciemiņus un bērnus. 

 • Kā izvēlēties labāko mobilo kondicionieri savam mājoklim?

  Ja esat jau aplūkojis piedāvājumu, tad zināt, ka mobilo kondicionieru izvēle šobrīd ir diezgan ievērojama – sākot no nelielām, biroja telpai vai guļamistabai piemērotām ierīcēm, beidzot ar lielākām un jaudīgākām iekārtām, kas paredzētas lielākai platībai. 

 • Rotaslietas internetā meklē NelaGems.com

  Lielisks pašmāju uzņēmums, kas rada un tirgo satriecošas Swarovski kristālu rotaslietas internetā, ir Nela Gems.

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties zāles pļāvēju

  Zāliena pļaušana ir neatņemama sastāvdaļa dārza un pagalma kopšanā. Lai jūs varētu pareizi rūpēties par savu zālienu un jūsu mājokļa vispārējā ainava vienmēr būtu vizuāli estētiska, jums noteikti nepieciešams kvalitatīvs zāles pļāvējs. Taupot jūsu laiku, esam apkopojuši informāciju, kas jāņem vērā, iegādājoties zāles pļāvēju.

 • Kāpēc zīdainim labāk pa nakti gulēt vecāku istabā

  Ekspertu un arī pašu vecāku domas par to, kur un kā labāk organizēt zīdaiņa naktsmiegu, atšķiras. Kā arī tās mainās līdzi laikam. Tomēr šobrīd dominējošais ir viedoklis, ka zīdainim pirmajos dzīves mēnešos pa nakti vajadzētu gulēt vienā istabā ar vecākiem, nevis atsevišķā bērnistabā. Un tam ir vairāki pamatoti iemesli.

 • Atzīmē dzimšanas dienu un citus svētkus sportiskā garā – sporta bārā!

  Gadā ir viena diena, kad ikviens no mums jūtas īpašs – tā, protams, ir mūsu dzimšanas diena! Taču, jo vecāki mēs kļūstam, jo mazāk laika atliek ballīšu plānošanai. Taču vienlaikus arī vēlamies izbaudīt ko īpašu un, iespējams, neparastu. Ja ierastās svinības ir apnikušas un vēlies izmēģināt ko neparastu, atzīmē savu dzimšanas dienu sportiskā garā, dodoties uz Optibet sporta bāru!

 • Padomi, kā plānot pavasara dārza ballīti

  Pavisam drīz iestāsies pavasaris, būs silts laiks un apkārt viss sāks plaukt un smaržot. Cilvēki arvien vairāk sāks rosīties pa lauku, jo tieši pavasarī sākas pirmie dārza darbi, kā arī nepieciešams sakopt apkārtējo vidi. Iestājoties siltākam laikam, cilvēkiem patīk pavadīt laiku svaigā gaisā pie dabas. Viena no iemīļotām aktivitātēm, ko ir vērts piekopt jau pavasarī, ir pavasara dārza ballītes rīkošana. Lai tā izdotos, uzmanība jāpievērš plānošanai. 

 • Remontdarbi, kurus izdevīgāk ir veikt ziemā

  Tradicionāli tieši vasara ir tā sezona, ko pieņemts saistīt ar remontdarbiem piemērotāko laiku, tomēr arī ziemas sezonu nevajadzētu novērtēt par zemu. Turklāt ziemas sezonā remonts var ļaut arī ietaupīt naudu, jo  daudzi veikali piedāvā zemākas izmaksas būvmateriāliem. Arī darba spēku remontdarbiem iespējams noalgot lētāk par to pašu kvalitāti. Protams, ir lietas, ko labāk remontēt vasarā, piemēram, veikt remontu mājas fasādei vai radiatoru nomaiņu, bet ir ļoti daudz remontdarbu, kurus izdevīgāk ir veikt ziemā.