Vietējās ziņas

 • Mājas jumta segums kā nama galvenais dizaina elements

  Publicitātes foto

  Vai spējat iedomāties māju bez jumta? Domāju, ka atbilde ir pašsaprotama. Tas ir tādēļ, ka jumts ir viena no galvenajām mājas sastāvdaļām. Ja liekas, ka ir grūti izvēlēties mājas aksesuārus – spilvenus, galdautu, paklāju u.c. –, tad iedomājieties, cik daudz laika un pūļu sagādā pareizā mājas jumta izvēle, jo mājas jumta seguma iegāde atšķirībā no mājas aksesuāriem ir ilgtermiņa pirkums, tādēļ ir jāpievērš uzmanība ļoti daudziem būtiskiem nosacījumiem, pirms to iegādājamies. 

 • Cik daudz un kādas mēbeles ir nepieciešamas vannas istabas ierīkošanai? No minimālisma līdz pārpilnībai

  Publicitātes foto

  Atšķirībā no visām pārējām mājas telpām, vannas istaba ir īpaša ar to, ka šajā telpā mēs pārsvarā atrodamies vienatnē. Šī telpa ir personiska. Tā ir telpa, kur mēs ne tikai izbaudām atrašanos vannā, ne tikai žāvējam matus vai veicam vēl citas darbības - šī telpa ir vieta, kurā mēs esam vienatnē ar sevi – gatavojamies turpmākajai dienas daļai vai atpūšamies pēc garās darba dienas. Vannas istaba ir cieši saistīta ar cilvēka pašsajūtu un fizioloģiju, tieši tādēļ ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt vannas istabas izkārtojumu, saskaņojot ar savām vajadzībām, lai gala rezultāts būtu pašam tīkams.

 • Kā izvēlēties auto riepas un neapjukt daudzveidīgajā piedāvājumā?

  Publicitātes foto

  Liela daļa autovadītāju – neatkarīgi no braukšanas stāža – atzīst, ka jaunu auto riepu iegāde allaž sagādā zināmu satraukumu. Kā pareizi izvēlēties riepas savam auto? Ko ņemt vērā, lai iegādātās riepas būtu drošas un kalpotu ilgi? Šie un citi jautājumi var būt aktuāli ikvienam auto vadītājam, tādēļ esam sagatavojuši vairākus ieteikumus, kas palīdzēs gūt atbildes un izdarīt pareizās izvēles. 

 • Izklaidējoša un sportiska gaisotne vienuviet

  Publicitātes foto

  Katram ir sava izpratne par to, kas ir lieliska atpūta – vienam svarīgi ir atslēgties no ikdienas rutīnas un stresa, citam būtiska ir garda maltīte ar atspirdzinošiem dzērieniem, vēl kādam ir svarīgi, ka process sevī ietver kādu izklaidējošu un sportisku pasākumu. Sporta bārs Optibet apvieno visas šīs lietas – augstākās kvalitātes apkalpošanu patīkamā un sportiskā gaisotnē, kas ļauj aizmirst ikdienas raizes un nodoties aizraujošajam sporta pasākumu vērošanas procesam. Sporta bārs strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko laiku, lai savs brīvais laiks nebūtu jāpielāgo sporta bāra darba laikam. 

 • Naudas aizdevums pret automašīnas ķīlu

  Publicitātes foto

   Latvijā jau ilgstoši ir pieejami dažādi aizdevumu veidi, no kuriem mazāk zināmi ir tie, kas piedāvā aizņemties pret nodrošinājumu. Izvēloties šo variantu, ir iespējams saņemt kredītu ar ilgāku termiņu un vienlaikus arī aizņemties lielākas naudas summas. Par ķīlu var kalpot automašīna un arī citi transportlīdzekļi, piemēram, motocikls, bet parasti tiek ieķīlāts tieši auto. Vairāk par iespēju aizņemties pret auto Jūs varat uzzināt Kredit.lv. Aizpildot pieteikumu darba laikā, atbilde tiek sniegta vidēji 15–30 minūšu laikā, bet visas formalitātes nokārtot un naudu saņemt var 1–2 darbdienās. 

 • Ziedu piegāde – noderīgs pakalpojums aizņemtiem un aizmāršīgiem sveicējiem 

  Publicitātes foto

  Svētki nav iedomājami bez ziediem. Ziedi saņēmēju iepriecina, liek smaidīt, raisa pozitīvas emocijas, ļauj dāvinātājam izpaust to, ko varbūt nevar pateikt ar vārdiem. Tomēr zinām, kā ir ar svētkiem un īpašām dienām – par tām mēdzam atcerēties arī pēdējā brīdī, kad jau pāršķiram kalendāra lapu. Vai arī gadās, ka tieši dienā, kad kāds jāsumina, darba ir tik daudz, ka neizdodas izbrīvēt laiku ziedu iegādei un pasniegšanai. Tās ir ierastas problēmas informācijas pārpilnajā un steidzīgajā laikmetā.

 • Modernas ierīces Tavam darbam

  Publicitātes foto

  Attīstoties tehnoloģijām un iespējām, ko tās mums piedāvā, arvien vairāk varam atvieglot savu ikdienas darbu, sadzīvi un informācijas ieguvi, lai paveiktu lietas, ko vēlamies vai kas mums nepieciešamas. Tas noteikti ir milzīgs tehnoloģiju attīstības pluss, ko cilvēce izmanto. Tad nu, lūk, bieži vien, lai gan izmantojam salīdzinoši daudz un dažādas jaunās tehnoloģijas, nemaz neesam informēti par jauniem veidiem, kā savu dzīvi padarīt vienkāršāku tieši tehnoloģiju ziņā. 

 • Komfortablas mēbeles mājoklim

  Publicitātes foto

  Mēbeļu izvēle mājoklim nebūt nav vienkārša. Ideālajā variantā dodamies uz kādu mēbeļu salonu vai veikalu, izvēlamies visas mēbeles, kas vajadzīgas mūsu jaunā mājokļa iekārtošanai, vai mēbeles, ko vēlamies nomainīt esošajā mājoklī, samaksājam un gaidām, kad tās piegādās mums uz mājām. Diemžēl šāds scenārijs visbiežāk redzams tikai filmās – dzīvē realizēt šādu scenāriju tikai retajam ir pa spēkam. Un, tā kā dzīvojam reālajā, ne filmu pasaulē, mēbeļu izvēle un iegāde nav nemaz tik ātrs un vienkāršs pasākums. 

 • Ko ievērot, lai saglabātu skaistas koka grīdas?

  Foto: Shutterstock.com

  Mājoklis, kurā izklātas koka grīdas jau pirmajā acumirklī atstāj patīkamu dabiskuma iespaidu. Dažāda veida koks padara telpas siltākas un omulīgākas, vienlaikus nodrošinot to īpašnieku veselībai draudzīgu vidi. Taču koka grīdas kopšana atšķiras no cita seguma kopšanas. Turpini lasīt un uzzini, kā saglabāt sava mājokļa grīdas segumu nevainojamu!

 • Indukcijas plīts virsma – kas tā ir un kāpēc to iegādāties?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tava vecā plīts virsma ir saplīsusi, vai arī tu vienkārši vēlies atsvaidzināt savu virtuvi ar jaunu santehniku – jaunas plīts virsmas iegādei iemeslu var būt daudz. Taču nonākšana līdz lēmumam par tās pirkšanu ir tikai pirmais solis. Nu pienācis brīdis izvēlēties to īsto un vienīgo modeli. Bet, ak vai, veikalos un internetā ir tik daudz piedāvājumu! Kā lai izvēlas īsto?