Vietējās ziņas

 • Kāds ir dakstiņu jumta seguma noslēpums?

  Vērojot ēkas un to jumtu segumus, ir redzams, cik daudz un dažādi tie ir. Šobrīd Latvijas tirgū ir pieejami dažādi jumta seguma veidi, tādēļ, meklējot savai ēkai piemērotāko jumta seguma veidu, mums nākas saskarties ar plašu izvēli un neskaitāmām idejām. Mājas jumta segumu noteikti nevajadzētu izvēlēties, par galveno faktoru izvirzot tā cenu, jo jumta seguma pirkums ir ilgtermiņa pirkums, tādēļ sākotnēji ir nepieciešams izvēlēties atbilstošu tā materiālu, krāsu un formu, kas būtu vispiemērotākais jūsu mājai. Kad izvēle ir veikta, jāķeras klāt izmaksu aprēķināšanai, tādēļ bez speciālista zināšanām un palīdzības iztikt būs grūti.

 • Ekonomiskā izaugsme Polijā bez eiro

   Polija ir jauno ES valstu līderis ne tikai pēc iedzīvotāju skaita, bet arī pēc ekonomiskās izaugsmes. Jau vairākus gadus pēc kārtas Polijas IKP aug straujāk nekā vidēji eirozonā. Saskaņā ar statistikas datiem šogad Polijas IKP varētu pieaugt par 5%, kas ir tikai 0,1%  mazāk nekā Latvijas IKP. 

 • Lietoti Volvo automobiļi – ko der zināt pirms to iegādes!

  Foto: Shutterstock.com

  Zviedru autoražotāja Volvo automašīnas latviešu autobraucēju vidū ir labi pazīstamas un novērtētas. Ne velti pēdējos gados lietoti Volvo stabili ierindojas pirktāko lietoto auto Top5 Latvijā, un nav iemesla uzskatīt, ka šī tendence tuvākajā laikā varētu mainīties. Lai uzzinātu svarīgāko informāciju, kas palīdzēs izvēlēties un iegādāties piemērotāko Volvo spēkratu tieši Tev, lasi tālāk!

 • Privātpersonu īpašuma apdrošināšana – komplekts jūsu sirdsmieram

  Publicitātes foto

  Jūs varat apdrošināt tikai to, ko uzskatāt par vērtīgāko – savu automašīnu, mājokli vai savu veselību un dzīvību. Kāpēc gan neizvēlēties komplektu un neapdrošināt to visu, jo jums taču viss ir vienlīdz svarīgs, vai ne tā?

 • Uzdāvini bērnam svētkos piedzīvojumu

  Publicitātes foto

  Dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki, izlaidums un citas nozīmīgas dienas ir tās, ko bērni ļoti gaida. Viņi skaita dienas un cer saņemt dāvanas, daudz uzmanības un piedzīvot krāšņus svētkus. Tas, cik daudz prieka svētki atnesīs bērniem, atkarīgs no vecākiem un citiem sveicējiem. Tāpēc vajadzētu šādām dienām gatavoties laikus, padomāt gan par svinību vietu, gan atmosfēru un noformējumu, kā arī īpaši rūpīgi pārdomāt dāvanu izvēli. 

 • Kā gulēšanu padarīt ciešamu karstā laikā?

  Publicitātes foto

  Pienākot vasarai, mēs priecājamies par sauli, garajām dienām un siltumu, taču, kā vēsta teiciens, "laba daudz nevajag". Arī karstums sev līdzi nes problēmas, piemēram, daudzi no mums ļoti siltās naktīs ir nelaimīgi, jo gulēšana karstumā it nemaz nav patīkama. Ja neguļat viens, šādos gadījumos priecājaties par divguļamās gultas izmēru vai arī apsveriet tādas iegādi (starp citu, plaša gultu izvēle pieejama interneta veikalā 220.lv), jo tajā brīdī neviens nealkst gulēt otra apskāvienos. Tad visas segas tiek vai nu noliktas malā, vai arī nomainītas pret ļoti plānu gultas veļu. Taču ir vēl vairāki paņēmieni, kā gulēšanu vasaras naktīs padarīt baudāmāku. 

 • Reklāma Daugavpilī – zilo ezeru zemē

  Publicitātes foto

  Latgales daudzveidība, daba, viesmīlīgie cilvēki, kultūra un vēsture spēj aizraut ikvienu. Tā ir vieta drosmīgajiem, temperamentīgajiem, sirsnīgajiem; tiem, kas māk baudīt dzīvi. Kurš gan nezina, ka Latgalē ir vislabākās kāzu svinības? Katram reiz būtu jāapciemo zilo ezeru zeme un jābauda nakts kādā jaukā viesu namā, jāapgūst pāris vārdu latgaliski un jānobauda guļbešnieki. Šis novads noteikti ir viena atvaļinājuma vērts. Tas būs iesākums, lai spētu iepazīt kontrastaino dabu, lieliskos cilvēkus un bagāto kultūras mantojumu. 

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties planšetdatoru?

  Publicitātes foto

  Daudzi cilvēki klēpjdatora vietā izvēlas iegādāties portatīvu, izmēros mazāku un svarā vieglāku ierīci – planšetdatoru. Tie ļauj veikt līdzīgas darbības kā datori, bet ir universālas ierīces, kas piedāvā neskaitāmas izklaides iespējas. Taču iegādāties pirmo planšetdatoru nemaz nav tik viegli, jo modeļu klāsts ir plašs, cenas ir dažādas un arī specifikācijas katram modelim ir atšķirīgas. 

 • Mājas jumta segums kā nama galvenais dizaina elements

  Publicitātes foto

  Vai spējat iedomāties māju bez jumta? Domāju, ka atbilde ir pašsaprotama. Tas ir tādēļ, ka jumts ir viena no galvenajām mājas sastāvdaļām. Ja liekas, ka ir grūti izvēlēties mājas aksesuārus – spilvenus, galdautu, paklāju u.c. –, tad iedomājieties, cik daudz laika un pūļu sagādā pareizā mājas jumta izvēle, jo mājas jumta seguma iegāde atšķirībā no mājas aksesuāriem ir ilgtermiņa pirkums, tādēļ ir jāpievērš uzmanība ļoti daudziem būtiskiem nosacījumiem, pirms to iegādājamies. 

 • Cik daudz un kādas mēbeles ir nepieciešamas vannas istabas ierīkošanai? No minimālisma līdz pārpilnībai

  Publicitātes foto

  Atšķirībā no visām pārējām mājas telpām, vannas istaba ir īpaša ar to, ka šajā telpā mēs pārsvarā atrodamies vienatnē. Šī telpa ir personiska. Tā ir telpa, kur mēs ne tikai izbaudām atrašanos vannā, ne tikai žāvējam matus vai veicam vēl citas darbības - šī telpa ir vieta, kurā mēs esam vienatnē ar sevi – gatavojamies turpmākajai dienas daļai vai atpūšamies pēc garās darba dienas. Vannas istaba ir cieši saistīta ar cilvēka pašsajūtu un fizioloģiju, tieši tādēļ ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt vannas istabas izkārtojumu, saskaņojot ar savām vajadzībām, lai gala rezultāts būtu pašam tīkams.