Vietējās ziņas

 • Komfortablas mēbeles mājoklim

  Publicitātes foto

  Mēbeļu izvēle mājoklim nebūt nav vienkārša. Ideālajā variantā dodamies uz kādu mēbeļu salonu vai veikalu, izvēlamies visas mēbeles, kas vajadzīgas mūsu jaunā mājokļa iekārtošanai, vai mēbeles, ko vēlamies nomainīt esošajā mājoklī, samaksājam un gaidām, kad tās piegādās mums uz mājām. Diemžēl šāds scenārijs visbiežāk redzams tikai filmās – dzīvē realizēt šādu scenāriju tikai retajam ir pa spēkam. Un, tā kā dzīvojam reālajā, ne filmu pasaulē, mēbeļu izvēle un iegāde nav nemaz tik ātrs un vienkāršs pasākums. 

 • Ko ievērot, lai saglabātu skaistas koka grīdas?

  Foto: Shutterstock.com

  Mājoklis, kurā izklātas koka grīdas jau pirmajā acumirklī atstāj patīkamu dabiskuma iespaidu. Dažāda veida koks padara telpas siltākas un omulīgākas, vienlaikus nodrošinot to īpašnieku veselībai draudzīgu vidi. Taču koka grīdas kopšana atšķiras no cita seguma kopšanas. Turpini lasīt un uzzini, kā saglabāt sava mājokļa grīdas segumu nevainojamu!

 • Indukcijas plīts virsma – kas tā ir un kāpēc to iegādāties?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tava vecā plīts virsma ir saplīsusi, vai arī tu vienkārši vēlies atsvaidzināt savu virtuvi ar jaunu santehniku – jaunas plīts virsmas iegādei iemeslu var būt daudz. Taču nonākšana līdz lēmumam par tās pirkšanu ir tikai pirmais solis. Nu pienācis brīdis izvēlēties to īsto un vienīgo modeli. Bet, ak vai, veikalos un internetā ir tik daudz piedāvājumu! Kā lai izvēlas īsto?

 • Kredītu pieejamība Lietuvā mazinās

  Publicitātes foto

  Nevienu vairs nevar pārsteigt ar iespēju aizņemties naudu dažu minūšu laikā tepat mūsmājās. Interesanti, ka līdzīgi pakalpojumi ir pieejami arī Lietuvā un citās Eiropas valstīs. Diemžēl izslavētā ES pārrobežu direktīva šajā gadījumā nedarbojas, un katras dalībvalsts pilsoņi var aizņemties tikai savā mītnes zemē. Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu lietuvieši var saņemt kredītu tikai Lietuvā, bet latvieši ir pieejami kredīti Latvijā. No vienas puses, tas ir labi, jo tiek ierobežoti abu pušu riski, no otras puses, neatbilst ES kopējai idejai. 

 • Interesanti veidi, kā uzturēt mājokli siltu ziemas laikā

  Pilseta24.lv

  Kad aiz loga gaisa temperatūra noslīd krietni zem nulles, mēs nelabprāt dodamies ārā, tā vietā dodot priekšroku siltai segai, džemperim un zeķēm, kā arī tējas krūzei. Lai arī vienkāršākais veids, kā mājās uzturēt siltumu, ir izmantot centrālo apkuri, siltās grīdas u.c. apjomīgas sistēmas, mūsdienās tam ir vairākas interesantas alternatīvas, kuru izmantošanu der apdomāt. 

 • Tik daudz kafijas automātu – kā izvēlēties labāko?

  Publicitātes foto

  Tiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti svarīgi sākt savu dienu ar krūzi karstas kafijas, noteikti bieži vien ienākusi prātā doma par sava kafijas automāta iegādi. Tā ir lieliska iespēja pagatavot garšīgu kafiju, kas noteikti atšķirsies no tradicionāli pagatavotas kafijas. Protams, tā ir arī iespēja pagatavot dažādu veidu kafijas, piemēram, espresso, kapučīno, kā arī daudzus citus gardus dzērienus. 

 • Vieglas, ērtas un praktiskas metāla durvis

  Publicitātes foto

  Pasaule šobrīd ir ļoti nedroša vieta, bieži vien izvēlamies labāk palikt mājās, nevis doties ārpus tās. Cik gan bieži ir gadījies dzirdēt, ka pa nakti vai gaišā dienas laikā ir apzagti kaimiņi, kamēr pats esi bijis mājās?! Vienmēr domājam par savu drošību, lai arī kur atrastos. Arī braucot uz teātri, dažreiz ir tā mazā sirdstrieka, kas prātā rīb "Vai es izslēdzu gludekli?", "Es aizslēdzu durvis?". Sabiedrības uzticību ir iemantojušas metāla durvis, kas jau ar savu nosaukumu pasaka, ka ir drošas. Pareizi izgatavotas un uzstādītas metāla durvis garnadzim ierobežo iekļūšanu mājoklī līdz nullei. 

 • Mārdadzis veselībai – kādiem nolūkiem to lieto?

  Foto: Pixabay.com

  Arvien vairāk cilvēku mūsdienās veselības uzlabošanai izvēlas lietot dabīgas vielas, nevis ķīmiskus savienojumus. Atgriežoties pie sentēvu receptēm, kā viens no zināmākajiem augiem ar visplašāko labvēlīgo iedarbību uz cilvēka organismu, ir minams mārdadzis. Kādēļ tas ir tik noderīgs, apkopots Lagosa.eu speciālistu sagatavotajā rakstā.

 • Lāzerpeintbols – patīkama izklaide ikvienam

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Pēc garas skolas vai darba nedēļas kārtīgu un patīkamu atpūtu pelnījis ir ikviens. Lielisks variants aktīvai atpūtai draugu vai ģimenes lokā ir daudziem vēl neatklātais lāzerpeintbols jeb lāzertags. Kas tas ir, ar ko atšķiras no parastā, visiem zināmā peintbola un kas jāņem vērā, to spēlējot? Lasi rakstu un uzzini!

 • Dušas kabīnes – vieta, kur dzimst labākie dziedātāji un dižākie domātāji

  Foto: 1a.lv

  Moderna cilvēka miteklis nav iedomājams bez vannas istabas, kur centrālo vietu ieņem vai nu vanna, vai arī dušas kabīne. Ja vanna primāri paredzēta tam, lai mērcētos ūdenī un apcerētu dzīvi sveču gaismā, tad dušas kabīnes lietojums ir daudz plašāks un paver pavisam citus domu apvāršņus. Vieni tur dzied, citi – apcer dzīvi un nāk klajā ar lieliskām idejām, taču it visi pie viena arī top tīri un gatavi jaunai dienai. Kā izvēlēties labākās dušas kabīnes? Lasi tālāk par to, kādi to veidi ir pieejami!