Vietējās ziņas

 • 5  padomi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko trimmeri

  Trimmeris ir noderīgs palīgs piemājas teritorijas uzkopšanā. Taču tie pieejami tik plašā izvēlē, ka var nākties apjukt – kura ierīce būs piemērotākā? Turpinājumā pieci padomi, kas palīdzēs pieņemt labāko lēmumu. 

 • Auto diski – to kopšana un izplatītākie bojājumi

  Foto: Shutterstock.com

  Diski ir gan funkcionāla, gan estētiska automašīnas balstiekārtas sastāvdaļa, tāpēc to pienācīga kopšana ir dubultsvarīgs katra apzinīga autovadītāja pienākums. Šajā raksta aplūkosim dažādas disku tīrīšanas un kopšanas tehnikas, kā arī izplatītākos defektus un padomus, kā no tiem izvairīties!

 • 5 gadījumi, kad ar kontaktlēcām būs ērtāk nekā ar brillēm

  Brilles vai kontaktlēcas? Kam jūs dodat priekšroku? Brilles ir populārākais redzes korekcijas līdzeklis, ko pazīstam jau sen. Tās ieguvušas arī stilīga aksesuāra statusu, tāpēc daudzi nebūt nesteidzas no tām atvadīties, neskatoties uz to, ka mūsdienu tehnoloģijas piedāvā gan kontaktlēcas, gan operācijas, ar kurām atbrīvoties no redzes problēmām uz visiem laikiem. 

 • 6 faktori, kas var traucēt sekmīgi pabeigt autoskolu

  Lai iegūtu autovadītāja apliecību, autoskola ir neizbēgams posms, kas jāiziet ikvienam. Skaidrs, ka iestāties autoskolā nav liela māksla, atliek tikai aizpildīt pieteikumu un veikt pirmo iemaksu. Bet tālāko mēnešu laikā, apmeklējot autoskolu, var būt dažādi šķēršļi, kas kavē mācības autoskolā, attālinot apliecības iegūšanu vai pat radot risku vispār nepabeigt autoskolu. Kādi ir biežākie šķēršļi ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu? 

 • Kļūdas, kuras pieļaujam, lietojot cepeškrāsni

  Vai Tev šķiet, ka zini visu par cepeškrāsnīm un to lietošanu? Iespējams, ir lietas, par kurām Tev nav gadījies dzirdēt, taču interneta veikals 220.lv ir parūpējies par to, lai Tevi ar tām iepazīstinātu. Piedāvājam piecas lietas, kuras nevajadzētu darīt, lietojot cepeškrāsni.

 • 5 lietas, kas Tev jāzina, pērkot bērnu auto sēdeklīti

  Bērna pārvadāšanas automašīnā saistās ar virkni dažādiem drošības riskiem, tādēļ ne velti ir noteikts, ka līdz konkrētam vecumam mazie ķipari obligāti ir jāievieto autosēdeklītī. Par spīti informācijas pārpilnībai un stingrajai atbildīgo iestāžu uzraudzībai joprojām ir vecāki, kuri pret drošības ievērošanu izturas pārāk nenopietni vai arī nav pietiekami informēti, kā pareizi izvēlēties un lietot auto krēsliņu. Lai kliedētu dažas neskaidrības, interneta veikals 220.lv piedāvā piecas svarīgas lietas, kas jāzina, pērkot bērnu sēdeklīti. 

 • 4 padomi, kā ātrāk izkļūt no kredītsaistībām

  Ikviens kredīts ir atbildība, kas jāizvērtē vēl pirms tā noformēšanas. Taču ne vienmēr viss rit pēc plāna un kredītsaistības draud negatīvi ietekmēt finansiālo stabilitāti. Lai tā nenotiktu, kredītu atmaksai vajadzētu būt vienai no prioritātēm. Turpinājumā 4 padomi, kas palīdzēs no kredītsaistībām izkļūt pēc iespējas ātrāk. 

 • 5 ieguvumi, ko sniegs kredītu apvienošana

  Kad kredītsaistības vairs nav savienojamas ar stabilu ģimenes budžetu un pamatvajadzību nodrošināšanu, loģiski, ka tiek meklēti risinājumi, kā uzlabot finanšu situāciju. Kredītu apvienošana ir viens no biežāk izvēlētajiem veidiem, kā kredītņēmēji panāk, ka kredītu slogs kļūst vieglāks. 

 • Ātrie kredīti no 19 gadiem – ienāc Netcredit.lv un izvēlies piemērotāko!

  Ātrie kredīti no 19 gadiem – tā ir realitāte. Lai arī agrāk ātros kredītus piešķīra ne agrāk kā 20 gadus sasniegušiem jauniešiem, nu ir mainījies piedāvājumā klāst, tirgu iekarojot arī tādiem aizdevējiem, kas labprāt kredītu izsniedz arī jaunākiem cilvēkiem. Saņemot kredītu ikvienā vecumā ir svarīgi apzināties, vai un kā aizņēmumu atdot. Taču kā strādā ātro kredītu aizdevēji? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar informāciju par ātrajiem kredītiem, to saņemšanu un salīdzināšanas portāliem, kas kalpo kā lielisks rīks īstā aizdevēja atrašanai!

 • Iztērēju nolikto naudu nebaltām dienām. Ko tagad darīt?

  Iekrājumi nebaltām dienām ir prātīgs lēmums. Taču ko darīt, ja tos gadījies iztērēt? Iesākumam rūpīgi jāapsver, kādam nolūkam tie tiks tērēti. Galu galā iekrājumi nebaltām dienām domāti, lai tos tērētu brīdī, kad papildus līdzekļi patiešām nepieciešami – ja tie iztērēti nepieciešamam un akūti steidzamam pirkumam vai maksājumam, tad pārdzīvot nevajadzētu, vienkārši sākt jaunus iekrājumus nākamajām nebaltajām dienām.