Vietējās ziņas

 • Ieteikumi, kā izvēlēties mūsdienīgas durvis iekštelpām

  Mājas ir vieta, kur atpūšamies un pavadām brīvo laiku. Mājokli ieteicams iekārtot funkcionāli un mūsdienīgi. Visām detaļām un interjera priekšmetiem ir jābūt savstarpēji saskaņotiem. Durvis iekštelpām ir īpaši nozīmīgas, jo tās veido istabas interjeru un kopējo stilu. 

 • Kādu ūdens sūkni labāk izvēlēties?

  Ūdens sūkņa izvēle ir nopietns lēmums, jo sūkni nepērkam vienai sezonai vai gadam vien, bet gan ilgtermiņam. Taču, kā orientēties plašajā ūdens sūkņu izvēlē un nopirkt pareizo? 

 • Bogs apavi visai ģimenei

  Pasaulē slavenais apavu zīmols Bogs pieejams arī Latvijā interneta vietnē Bogs.lv. Šie leģendārie apavi zināmi ar to, ka pirms tie nonāk patērētāju rokās un kājās, tie iztur pamatīgu izturības un drošības testēšanu. 

 • Ar kādiem izdevumiem jārēķinās, iegādājoties privātmāju?

  Mājas iegāde ir lieliska investīcija nākotnē. Sava māja nodrošina drošības sajūtu un sniedz brīvību. Nereti mājas pirkšana un uzturēšana izmaksā dārgi. Tas var būt liels pārbaudījums ikvienam. Svarīgi ir plānot savu budžetu un apzināt visus maksājumus, lai mājas iegāde un uzturēšana sniegtu gandarījumu. 

 • 6 lietas, kas jāzina par automašīnas iegādi

  Vai tas ir pirmais auto vai kārtējais, skaidrs ir viens - automašīnas iegādei jāpieiet ar ļoti lielu rūpību, jāizsver visi par un pret, un tikai tad jāizdara izvēle konkrēta modeļa labā. Iesākumā vienmēr jārēķinās ar lielākie tēriņiem un birokrātiju, bet tiklīdz esam iekāpuši ilgi meklētajā un mums visatbilstošākajā auto, visas nepatikšanas aiziet otrā plānā. Kas gan var būt jaukāks, kā iesēsties jaunajā auto, ieslēgt iecienītāko mūziku un doties pirmajā kopīgajā izbraucienā ar ģimeni?

 • 6 ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko ratiņkrēslu

  Sadzīvē var gadīties dažādas traumas un negadījumi, kad pēc notikušā cietušajam ir vajadzīgs ratiņkrēsls. Izvēloties piemērotāko ratiņkrēslu, persona varēs brīvāk kustēties un justies. 

 • 7 veidi, kā izmantot brīvdienas, lai attīstītu savu karjeru

  Tuvojoties nedēļas nogalei, daudzi no mums priecājas, ka varēs beidzot atpūsties no darba un ikdienas stresa. Lai arī, protams, spēku atgūšana ir svarīga, visas 48 stundas, kas Jums dotas, nebūtu ieteicams pavadīt, skatoties filmas vai vienkāršāk sakot, nedarot neko. Tā vietā izmēģiniet vismaz kādu no septiņām aktivitātēm, kuras esam apkopojuši šī raksta turpinājumā. Tās neaizņems visas brīvdienas, un Jūs būsiet paveikuši ko pozitīvu savā labā, tai skaitā spēruši soli pretī savas karjeras izaugsmei.

 • Kā izvēlēties virtuves krēslus

  Iekārtojot virtuvi, īpašu noskaņu var radīt virtuves krēsli, jo pašlaik tie ir pieejami tik lielā sortimentā, ka jebkurš varētu radīt savu sapņu virtuvi. 

 • 8 ieteikumi budžeta plānošanai jaunai ģimenei

  Budžeta plānošana ir svarīga ikvienam cilvēkam neatkarīgi no tā, cik viņš pelna. Katram vajadzētu mācēt plānot savu budžetu. 

 • Laivas iegāde: kā izvēlēties piemērotāko?

  Tuvojoties vasaras sezonai, daudzi makšķernieki un dabas mīļotāji sāk domāt par laivas iegādi. Izvēle ir liela, tāpēc aktuāls jautājums ir – kurš variants būs piemērotākais? Turpinājumā daži kritēriji, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli.