Vietējās ziņas

 • Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu?

  Publicitātes foto

  Biznesa darījuma brauciens, atvaļinājuma baudīšana kūrortā, darbs ārzemēs, studēšana apmaiņas programmā – to visu var definēt par ceļojumu. Pirms došanās kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā vienmēr pārbaudām, vai viss ir līdzi paņemts un vai par visu ir padomāts. Tad kāpēc lieki sevi uztraukt un baidīties par to, ka kaut kas varētu notikt? 

 • 8 vērtīgi padomi, kas palīdzēs ietaupīt, iegādājoties pārtiku

  Publicitātes foto

  Sākoties rudens sezonai, jāņem vērā, ka paaugstināsies izdevumi gan par komunālajiem maksājumiem, gan arī citām lietām. Arī ar velosipēdu vairs nebūs iespējams tik regulāri pārvietoties, tāpēc būs nepieciešams izmantot automašīnu vai arī doties uz nepieciešamo vietu ar sabiedrisko transportu. Tomēr algas apmērs, sākoties rudens sezonai, nepaaugstinās, vai ne?

 • Veselība pirmajā vietā 

  Publicitātes foto

  Daudzi Latvijas iedzīvotāji par veselību aizdomājas vien tajā brīdī, kad piezogas slimība. Tas nav slikti, jo katram dzīvē pienāk brīdis, kad tiek dota iespēja aizdomāties par lietu cēloņsakarībām un ņemt likteni savās rokās. 

 • Laiks izvēlēties ratiņus bērnam! Ar ko sākt?

  Publicitātes foto

  Kļūšana par vecākiem ir brīnišķīgs notikums, kas dzīvē ienes daudz prieka, taču vienlaikus arī daudz atbildības. Tev ir nepieciešams izveidot sarakstu ar lietām, kas būs nepieciešams bērniņam un arī vecākiem, lai atvieglotu viņu ikdienu. Ja šis ir pirmais ģimenes pieaugums, daudzas lietas var likties mulsinošas. Piemēram, viens no grūtākajiem lēmumiem ir piemērotu bērnu ratu izvēle. Tie ir tik dažādi un plašā sortimentā. Kā lai saprot, kas nepieciešams tieši tavai ģimenei?

 • Austiņas – ienirsti savā skaņu pasaulē

  Foto: 1a.lv

  Pilsētas trokšņi, ļaužu pūļu klaigas, satiksmes dūkšana un vilcienu dunoņa – skaņas, kas ikvienu pilsētnieku pavada ik dienas, bet, ja Tev ir austiņas, Tevi pavada tikai tās skaņas, ko pats izvēlies! Mūzika, radio, audiogrāmatas vai vienkārši baltais troksnis – Tu esi savas dzīves dīdžejs, Tu nosaki, kas skanēs Tavās ausīs. Austiņu veidi ir pārsteidzoši dažādi. Apskati un izvēlies!

 • Cik lielā mērā virsmatracis ietekmē Jūsu miega kvalitāti?

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  No visām aktivitātēm, ko cilvēks veic vienas dienas laikā, miegs aizņem vislielāko laika daļu. Lai tās būtu piecas vai deviņas stundas, neko citu tik ilgi persona nedara – ēšanai tiek atvēlēta apmēram stunda, ceļā tiek pavadītas varbūt divas, laiks mājās ar ģimeni tiek pavadīts dažādi. Bet miegs – naktsmiera laikā neviens nemaina atrašanās vietu.

 • Dzīvokļa remonts savām rokām – vai jau zini, kas Tev būs nepieciešams?

  Foto: Xnet.lv

  Pat nelielas pārmaiņas mājoklī spēj būtiski izmainīt atmosfēru iekštelpās. Lai atjaunotu dzīvokli, pietiek pārbīdīt mēbeles, nomainīt tapetes un iegādāties pāris jaunu interjera aksesuāru. Taču kādreiz ikviena cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad viņš sāk aizdomāties par nopietnu remontu. Ļoti bieži dzīvokļa remonts tiek veikts pašrocīgi, lai ietaupītu naudu un veiktu darbus sev ērtā laikā. Šis risinājums ir parocīgs, ja vien Tev pie rokas ir atbilstoši instrumenti un ir sastādīts darbu plāns. Lasi tālāk un uzzini, kādi instrumentu zīmoli ir visdrošākie un kā izvēlēties labākās mēbeles!

 • Kredīts internetā no "Kredits7" – tas noderēs pārdomātās situācijās! 

  Publicitātes foto

  Vai Jums dzīvē gadījušies neparedzēti tēriņi, bet līdz algai atlikušas vēl dažas dienas? Šādās situācijās palīdzēt var kredīts internetā, kas naudu aizdos salīdzinoši īsā laika periodā bez ķīlas. 

 • "ID FACTOR" – vērtīgas zināšanas Tava biznesa attīstībai

  Publicitātes foto

  Laikā, kad mūsdienu tehnoloģijas svin savu uzvaras gājienu, piedāvājot arvien jaunas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai un biznesa attīstībai, arvien svarīgāk kļūst sekot līdzi IT nozares jaunumiem, lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālo un noderīgo. 

 • Kādi aizdevumi pieejami "Credit24"?

  Foto: Credit24.com

  Neplānotās situācijās, kad steidzami nepieciešami papildu naudas līdzekļi, taču līdz algas dienai vēl dažas dienas, noderīgs var būt ātrais kredīts, ko salīdzinoši ātri un vienkārši var noformēt internetā.