Vietējās ziņas

 • 10 veidi, kā uzlabot savas līdera prasmes

  Viena no mūsdienās būtiskākajām kompetencēm, lai gūtu panākumus darba un biznesa vidē, ir līdera prasmes. Īpaši svarīgas tās ir dažāda līmeņa vadītājiem, jo no tā atkarīgs komandas darbs un līdz ar to arī sasniegtie rezultāti. 

 • Jaunas riepas jebkurai gaumei

  Nekas šajā pasaulē nav mūžīgs – arī automašīnas riepas. Kādam jaunu riepu iegāde sagādā stresu, bet savukārt tiem, kuri kaut reizi pabijuši MMK riepu servisā, prāts ir mierīgs, jo zina – te automašīna tiks pie vislabākajām jaunajām riepām.

 • Kā nopirkt īsto datoru?

  Dators ir neatņemama dzīves sastāvdaļa daudziem. Kad pienācis laiks jauna datora iegādei, var izrādīties, ka tas nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, jo vērā jāņem visdažādākie aspekti. 

 • 6 paradumi, kas nenāk par labu Tavam datoram

  Ir ļoti grūti atrast kādu, kam mājoklī nebūtu vismaz viens dators. Tos izmantojam gan darbam, gan skolai un arī izklaidei. Taču diemžēl nekas nav mūžīgs, tostarp tehnoloģijas. Taču, ja mēs par tām atbilstoši rūpēsimies, kalpošanas laiku izdosies paildzināt. 

 • Kā izvēlēties šujmašīnu?

  Šujmašīna ir neatsverams palīgs dažādu rokdarbu veikšanā. Tās pieejamas daudzveidīgā izvēlē, tādēļ dažkārt var rasties jautājums – kuram no modeļiem dot priekšroku? Šajā rakstā aplūkosim būtiskākos aspektus, ko ņemt vērā, izvēloties šujmašīnu. 

 • Ģimenes budžets: Kā uzlabot finansiālo situāciju?

  Mūsdienās daudzi cilvēki saskaras ar finansiālajām grūtībām. Daudziem šķiet, ka vienkāršākais variants, kā iegūt papildus līdzekļus, ir naudas aizdevums, piemēram, patēriņa kredīts internetā (uzzināt vairāk). Taču tas tāpat nebūs problēmas risinātājs, ja nemācēsi plānot savu budžetu un pareizi rīkoties ar savām finansēm. Budžeta plānošana ir svarīga ikvienam cilvēkam, taču it īpaši tā ir svarīga ģimenei. Kad cilvēks dzīvo viens, tad viņam ir mazāka atbildības sajūta saistībā ar finanšu plānošanu, bet, kad ir izveidota jau ģimene, tad šī atbildība pieaug, jo dzīvē ienāk citi cilvēki, ar kuriem ir jārēķinās. 

 • Darbs no mājām kļuvis par ikdienu. 5 lietas, ko vajadzētu zināt arī tev

  Daudzi no mums ir aizdomājušies, kas notiktu, ja došanos uz biroju vai cita veida darba vietu nomainītu pret strādāšanu no mājām. Tas ietaupītu laiku, kas tiek pavadīts ceļā uz un no darbavietas, kas attiecīgi arī uzlabotu finansiālo situāciju. Taču, vai viss ir tik rožaini, kā izskatās? Ielūkojies piecās svarīgās lietās, kas jāzina par darbu no mājām. 

 • 8 lieliski veidi, kā ietaupīt ikdienā

  Šis ir lielo iespēju laikmets – dažādi kārdinājumi un piedāvājumi sastopami ik uz soļa. Taču, lai visa šī pārpilnība negatīvi neietekmētu personīgo budžetu, svarīgi spēt samērot savas iespējas ar vēlmēm un vajadzībām. Turpinājumā 8 veidi, kā ietaupīt naudu ikdienā, lai varētu vairāk atļauties to, kas patiešām nozīmīgs. 

 • Ātrie kredīti piedzīvo ierobežojumus

  Foto: Pixabay.com

  Jau daudzus gadus ātro kredītu sektors Latvijā zeļ un plaukst, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem ātri saņemt aizdevumu neparedzētām dzīves situācijā, sākot ar dažiem eiro līdz pat 500 eiro. Šie kredīti vienmēr bija ērti, jo bankas parasti piedāvāja aizņemties lielākas summas, taču īsā atmaksas termiņa dēļ iedzīvotāji tomēr saskārās ar finansiālām problēmām. 

 • Kādas ragavas izvēlēties – klasiskās koka vai modernās plastmasas

  Kad rodas nepieciešamība izvēlēties starp klasiskajām koka ragaviņām un modernajiem plastmasas modeļiem, ir divas galvenās lietas, kas jāņem vērā – sniega stāvoklis un ragaviņu svars. Jā, protams, arī ātrumam ir nozīme, taču tajā pašā laikā to, cik ātri ragavas slīdēs, ietekmēs arī kalniņa augstums un sniega stāvoklis uz tā. Izdarīt izvēli vajadzētu, rūpīgi aplūkojot dažādus ragavu modeļus, jo to mūsdienās ir pietiekami daudz.