Vietējās ziņas

 • 7 noderīgas lietas Tavā virtuvē

  Virtuve ir svarīga telpa ikvienā mājoklī – tajā tiek pavadīts pietiekami daudz laika, tādēļ svarīgs funkcionāls un pārdomāts virtuves iekārtojums. Ir lietas, kas virtuvē ir īpaši noderīgas, taču ir arī tādas, kas tiek izmantotas vien dažas reizes un tad noliktas tālākajos plauktos. 

 • 10 lietas, kas Tev palīdzēs veiksmīgi iekārtot savu kopmītņu istabiņu

  Jaunais mācību gads ir sācies, un daudzi studenti atgriezušies vai pirmo reizi ieradušies savā kopmītņu istabiņā. Domājot par tās iekārtošanu, nevar nepieminēt internetā atrodamās fotogrāfijas ar elegantiem un omulīgiem telpu dizainiem, kur pūkaini paklāji, mīksti pledi, skaisti sienu dekori un koši zaļi telpaugi papildināti ar skaistām lampiņu virtenēm, kas karājas pie sienas, piešķirot istabai īpaši jauku noskaņu.

 • 4 iemesli, kāpēc ieguldīt līdzekļus kvalitatīvu vārtu iegādē

  Būvniecībā un teritoriju labiekārtošanā vārti ir viens no neatņemamiem elementiem. Ar tiem aprīko garāžas, saimnieciskās un industriālās ēkas, kā arī norobežo teritorijas. Vārtu izvēle atkarīga no katra objekta specifikas, lietotāju prasībām un finansiālajām iespējām. Lai gan mūsdienās patērētājam izdevīga cena ir viens no noteicošajiem faktoriem, tomēr vārtu gadījumā ir ieteicams par prioritāti izvirzīt arī kvalitāti un funkcionalitāti. 

 • Skolas laiks tuvojas – kā nepārtērēt budžetu?

  Brīdī, kad līdz vasaras beigām vairs nav palicis daudz, lielākā daļa vecāku sāk domāt par skolas piederumu un apģērbu iegādi saviem bērniem. Tas ir karsts laiks ikvienā ģimenē, jo jāsaprot, kā iegādāties visu nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai, nepārtērējot tam atvēlēto budžetu. Esam sagatavojuši pāris noderīgus padomus, kas šogad, iespējams, tev ļaus ietaupīt, iegādājoties gan apģērbu, gan grāmatas, gan dažādus kancelejas piederumus.

 • Duškabīnes dizainu tendences 2018. gadā

  Katru gadu mēs dzirdam par jauniem apģērbu un apavu modes kliedzieniem un sezonu aktualitātēm, taču svaigas tendences ar mainās ne tikai šajā, bet arī citās jomās, piemēram, vannas istabu iekārtošanā. 

 • Ko ņemt vērā, izvēloties tualetes podu – noderīgi padomi labākajam risinājumam!

  Publicitātes foto

  Lai arī tualetes poda izvēle var šķist mazsvarīga, tomēr tas nebūt tā nav – izvēloties kvalitatīvu podu, nodrošināsiet lielāku komfortu, turklāt tas noteikti būs arī labs ilgtermiņa ieguldījums. Ir vairāki faktori, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties tualetes podu. Kādi tie ir? Par to turpinājumā!

 • Tu klausies mūziku, braucot pie stūres? Lūk, kas tev jāzina!

  Piekritīsi, braukšana ar auto klusumā ir diezgan garlaicīga un pat skumja. Taču, ieslēdzot mūziku, mēs nokļūstam pilnīgi citā pasaulē. Ir pat veikti pētījumi, kas atklājuši, ka mūzikas atskaņošana mašīnā var uzlabot tavu noskaņojumu un attiecīgi arī uzvedību esot uz ceļa. Tas nozīmē, ka tavas iemīļotākās dziesmas atskaņošana braukšanas laikā it nemaz nav slikta doma, taču, kas notiek, ja mūzika ir pārāk skaļa? 

 • Kā izvēlēties kafijas automātu birojam?

  Nekas nav labāks par apmierinātiem darbiniekiem. To savukārt lielā mērā diktē apstākļi birojā. Neatņemama sastāvdaļa ikvienā ofisā noteikti ir kafija. Ja vēlies, lai tavi darbinieki ir apmierināti darba vidi, tad noteikti padomā par kafijas automāta iegādi. Šajā rakstā esam apkopojuši vērtīgus padomus, kas tev ļaus iegādāties pašu piemērotāko kafijas automātu tieši savam birojam. 

 • Kā pareizi izvēlēties virtuves izlietni savai mājai?

  Publicitātes foto

  Ikviena mājokļa centrālā vieta un "sirds" ir virtuve. Tur mēs gatavojam maltītes, nereti arī ēdam, pavadām laiku kopā ar saviem mīļajiem un vienkārši atpūšamies. Tieši šo iemeslu dēļ daudzi mājokļu īpašnieki vēlas, lai viņu virtuves ne tikai pievilcīgi izskatītos, bet arī tiktu iekārtotas ar kvalitatīvu tehniku, mēbelēm un piederumiem. Piemēram, dodoties īstās izlietnes meklējumos, ir vairākas lietas, par kurām der padomāt. Interneta veikals 220.lv tev atgādinās, kuras tās ir. 

 • 21. gs. mičošana – noderīga informācija vedējiem un jaunajam pārim

  Foto: Ligavam.lv / ANDRIS SPROĢIS

  Mičošana jeb cepurošana vai mārtošana nozīmē līgavas un līgavaiņa uzņemšanu sievas un vīra kārtā. Tieši tādēļ par šo tradīciju kāzās nevajadzētu aizmirst. Ja neesat tradīciju piekritēji, dariet to modernā veidā!