Vietējās ziņas

 • Kā veidot uzkrājumu, sevi neierobežojot?

  Bieži vien mēs nesaprotam, kur paliek mūsu nauda. Šķiet, ka tik tikko esam saņēmuši ilgi gaidīto algu, taču makā jau valda tukšums. Lai arī tas nav nekas patīkams, mums ir priecīga vēsts – to ir iespējams labot! Ir daudz un dažādi veidi, kā veidot uzkrājumu, sevi neierobežojot. Sīkāk par to lasiet raksta turpinājumā.

 • Ceļvedis siltumnīcas izvēlē

  Cilvēki, kuri jau iepriekš pašu spēkiem ir audzējuši  dažādus augus un dārzeņus savās siltumnīcās, zina, ka siltumnīcas izvēle nav viegla. Tāpēc tiem cilvēkiem, kuri grasās iegādāties siltumnīcu pirmo reizi, izvēli izdarīt būs īpaši grūti.

 • Kā Tavas rakstura īpašības ietekmē to, kā tērē naudu?

  Finansiālā personības tipa noteikšana var radīt skaidrību par tērēšanas paradumiem un kļūdām, kas tiek pieļautas iepērkoties. Rakstura īpašību un tām piemītošo vājību apzināšanās ļauj labāk kontrolēt personīgās finanses. 

 • Kā iemācīt bērnam pareizi rīkoties ar naudu?

  Ikvienam cilvēkam vajadzētu mācēt pareizi apieties ar naudu. Visvieglāk šo prasmi būs iemācīties jau agrā vecumā, tāpēc katram vecākam ir svarīgs uzdevums iemācīt saviem bērniem rīkoties ar naudas līdzekļiem. Jo ātrāk bērns apgūs šo prasmi, jo labāk un patstāvīgāk viņš spēs pieņemt lēmumus, kas saistīti ar personīgajām finansēm. 

 • Kā ziemā justies labāk – daži padomi, kas var palīdzēt arī jums

  Ziema ir pārbaudījums ne tikai mūsu fiziskajam ķermenim, bet arī emocionālajam līdzsvaram, ko ietekmē gaismas trūkums, laika apstākļi, kas bieži ir apmākušies un nemīlīgi. Tas pat optimistiskākajos prātos var radīt nomācošas un drūmas domas, radīt vēlēšanos ietīties siltā segā un pārlaist šo gadalaiku. Turklāt vēl šajā laikā piezogas slimības un vārgums, biežāk izjūtams nogurums. 

 • Dāvana sievietei svētkos – kā izvēlēties piemērotāko

  Sievietēm patīk saņemt dāvanas. Viņas novērtē un iedziļinās dāvanas būtībā, mēģina saskatīt zemtekstus, ko dāvana nes sev līdzi. Tāpēc izvēlēties dāvanu sievietei nav vienkāršs uzdevums, ja patiesi vēlaties atstāt iespaidu. Lai izvēlētos piemērotāko dāvanu sievietei svētkos, jāņem vērā dažādas nianses un aspekti. 

 • Kā apdomāt katra pirkuma lietderību, neveltot tam daudz laika?

  Cilvēki ir ļoti dažādi, tāpēc atšķiras cilvēku iepirkšanās paradumi. Daži katru pirkumu un iztērēto centu pārdomā vairākas reizes, savukārt citi tērē naudu, bieži ļaujoties tā brīža sajūtām vai mirkļa impulsiem. Tomēr, lai kādi arī būtu vai nebūtu cilvēku iepirkšanās paradumi, visus vieno vēlēšanās, savu sūri grūti nopelnīto naudu tērēt lietderīgi. Tāpēc esam sagatavojuši dažus ieteikumus par to, kā apdomāt katra pirkuma lietderību, neveltot tam daudz laika.

 • Ko darīt, lai Jaunā gada mērķi piepildītos?

  Jaunā gada sākums ir ideāls laiks, lai pāršķirtu jaunu lappusi un nostādītu dažādus mērķus. Tas ir kā jauns sākums, kad atbrīvoties no sliktiem ieradumiem, iesākt jaunas rutīnas un augt gan emocionāli, gan fiziski.  

 • 5 padomi nevajadzīgu tēriņu samazināšanai

  Dažreiz šķiet, ka labāk neskatīties bankas kontā pārāk bieži, jo atziņa, saskaroties ar ārprātīgo realitāti par saviem izdevumiem, nav pārāk patīkama. Un, lai gan tas varbūt nenotiek bieži, kad bankas kontā "pēkšņi pazūd" vairāki simti vai tūkstoši eiro nevajadzīgos pirkumos, tomēr piezogas tā sajūta, ka tik atkal nebūtu kaut kādu negaidītu pavērsienu, atverot bankas kontu.

 • Kā izvēlēties perfektas virtuves mēbeles?

  Virtuve viennozīmīgi ir mājokļa centrālā daļa, kuras iekārtojumam jabūt gan funkcionālam, gan ērtam, gan arī labi jāizskatās, lai būtu prieks uzturēties virtuvē gan gatavojot ēdienu, gan izbaudot maltīti. Tieši tāpēc ar lielu rūpību virtuvei jāizvēlas atbilstošas un piemērotas mēbeles, kas kalpos ne tikai labi, bet arī pēc iespējas ilgāk.