Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties virtuves krēslus

  Iekārtojot virtuvi, īpašu noskaņu var radīt virtuves krēsli, jo pašlaik tie ir pieejami tik lielā sortimentā, ka jebkurš varētu radīt savu sapņu virtuvi. 

 • 8 ieteikumi budžeta plānošanai jaunai ģimenei

  Budžeta plānošana ir svarīga ikvienam cilvēkam neatkarīgi no tā, cik viņš pelna. Katram vajadzētu mācēt plānot savu budžetu. 

 • Laivas iegāde: kā izvēlēties piemērotāko?

  Tuvojoties vasaras sezonai, daudzi makšķernieki un dabas mīļotāji sāk domāt par laivas iegādi. Izvēle ir liela, tāpēc aktuāls jautājums ir – kurš variants būs piemērotākais? Turpinājumā daži kritēriji, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli. 

 • Profesionāls higiēnas serviss – tagad arī Latgalē

  Uzņēmuma imidžu ietekmē ne tikai darbinieku profesionalitāte, bet arī vizuālā identitāte. Klienti, partneri, uzņēmuma biroja viesi pamana gan gaumīgu interjeru, gan ideālu telpu tīrību. Lai higiēnas līmenis būtu nevainojams visā birojā, nepieciešami mūsdienīgi, efektīvi risinājumi, tostarp kvalitatīvs higiēnas serviss biroja labierīcībās. Tā jau sen nav tikai galvaspilsētas mode, bet plaši izplatīts pakalpojums, kas tagad ir viegli pieejams arī Latgales uzņēmumiem Rēzeknē, Preiļos, Līvānos. Lasiet vairāk par higiēnas risinājumiem šajā rakstā!

 • Kā nekļūdīties, izvēloties tualetes podu?

  Tualetes poda izvēle sākotnēji var šķist vienkāršs uzdevums. Taču, lai izvēlētais risinājums būtu ērts un praktisks, kalpotu ilgi un labi, ieteicams pievērst uzmanību dažām būtiskām niansēm. 

 • PČ hokejā 2019 jau gandrīz klāt – skaties spēles Optibet sporta bārā!

  Grūti atrast tādu cilvēku, kurš nebūtu dzirdējis par to, ka maijā īpaša uzmanība tiek pievērsta hokejam, jo norisinās Pasaules čempionāts hokejā, kurā spēlē arī Latvijas valsts izlase. Tā kā pie mums hokeja fanu netrūkst, ir skaidrs, ka jau laikus veidosies lielākas un mazākas cilvēku grupas, kas plānos, kur vislabāk baudīt spēles. Vai prātīgāk to darīt savās mājās, pie TV ekrāna? Vai arī tomēr izmēģināt kādu alternatīvu, piemēram, Optibet sporta bāru, kas ir tieši kā radīts šādu pārraižu vērošanai. 

 • Mazuļa piedzimšana – kā tas ietekmē ģimenes finansiālo stāvokli?

  Gatavošanās mazuļa nākšanai pasaulē nav tikai drēbīšu iegāde vai ultrasonogrāfijas attēlu aplūkošana – tā ietver daudz ko vairāk, ieskaitot nopietnu finansiālo sagatavošanos. Turpinājumā daži finanses ietekmējoši aspekti, kas būtu jāapsver pirms ģimenes pieauguma. 

 • Kā izvēlēties ērtāko virsmatraci?

  Viens no pilnvērtīga miega priekšnoteikumiem ir kvalitatīvs matracis. Šī iemesla dēļ ir svarīgi pārliecināties, ka matracis pietiekami labi pilda visas nepieciešamās funkcijas. Lai arī cik labs matracis tiktu iegādāts, ar laiku tas nolietojas, tādēļ ik pa 10 gadiem būtu jādomā par jauna matrača iegādi. Kā viens no vienkāršākajiem un lētākajiem risinājumiem var būt virsmatracis, ko novietot uz parastā matrača. 

 • 7 oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

  Dzimšanas diena ir īpaša diena ikvienam cilvēkam. Katram patīk, ka viņu atceras, apveic un ar kādām veltēm vai pārsteigumiem šo dienu padara īpašu, tādu, kas paliek atmiņā. Tikpat ļoti, cik mums patīk saņemt apsveikumus savos svētkos, mēs arī labprāt sagādājam dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem viņu dzimšanas dienās. 

 • 5 pārsteidzoši fakti par biroja krēsliem

  Neatkarīgi no tā, vai Tu strādā birojā vai darbojies, esot mājās, sēdoša darba veicējiem vienmēr ir jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, kur viņi sēž. Papildus tehnoloģiju attīstībai biroja krēsli ir vieni no svarīgākajiem elementiem, kas ietekmē to, kā mēs strādājam. Piedāvājam Tev piecus interesantus faktus par biroja krēsliem, kurus Tu, iespējams, nemaz nezināji.