Tik daudz kafijas automātu – kā izvēlēties labāko?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Tiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti svarīgi sākt savu dienu ar krūzi karstas kafijas, noteikti bieži vien ienākusi prātā doma par sava kafijas automāta iegādi. Tā ir lieliska iespēja pagatavot garšīgu kafiju, kas noteikti atšķirsies no tradicionāli pagatavotas kafijas. Protams, tā ir arī iespēja pagatavot dažādu veidu kafijas, piemēram, espresso, kapučīno, kā arī daudzus citus gardus dzērienus. 

Kā izvēlēties labāko kafijas automātu? Par to uzzināsi šajā rakstā!

Kādu ražotāju kafijas automāti ir pieejami?
Latvijā ir pieejami vairāku ražotāju kafijas automāti, kuri izceļas ar lielisku kvalitāti un noteikti spēs kalpot ilgu laiku. Starp šādiem kafijas automātiem ir, piemēram, kafijas automāts Saeco, tāpat arī Jura, Electrolux, Delonghi, Russell Hobbs, Stollar, Bosch, Ariete, kā arī daudzi citi. 

Kafijas automāta tilpums
Izvēloties piemērotāko kafijas automātu, noteikti nepieciešams pievērst uzmanību tā tilpuma rezervuāram. Tā izvēle ir atkarīga no tā, cik daudziem cilvēkiem tu plāno gatavot dažādu veidu dzērienus. Attiecīgi, jo vairāk cilvēkiem ir paredzēts gatavot dzērienus, jo lielākas ietilpības kafijas automāts tev būs nepieciešams. Ļoti nozīmīgs faktors ir arī tas, kurā vietā gatavojies izmantot kafijas automātu. 

Ja kafijas automāts paredzēts izmantošanai birojā, tad vislabāk iegādāties kafijas automātu ar lielāka tilpuma rezervuāru, jo tādā veidā varēsi pagatavot kafiju uzreiz vairākiem cilvēkiem. Ir arī kafijas automāti, kas piedāvā pievienot uzreiz divas krūzītes, tādā veidā iespējams pagatavot karstos dzērienus daudz ātrāk. 

Kafijas automātu funkcijas
Katrs kafijas automāts ir unikāls, tāpēc nepieciešams saprast, kuras funkcijas tev ir nepieciešamas un kuras nē. No tā lielā mērā veidojas arī kafijas automāta cena. 

Ir iespējams iegādāties kafijas automātus, kas prot iegaumēt receptes un pēc tam vienkārši pagatavo tās. Tā ir lieliska iespēja saglabāt savas iecienītākās receptes un ļaut kafijas automātam daudz ātrāk pagatavot tavu iecienīto dzērienu.

Ir arī kafijas automāti, kuri paredz iespēju, ka pirms kafijas iepildīšanas krūzītē, arī pati krūze tiek uzsildīta, tādā veidā uzlabojot kafijas garšu un radot optimālu temperatūru. Tāpat ir kafijas automāti, kuros iebūvēts piena putotājs, tādā veidā tev būs iespēja baudīt dzērienus gluži kā no restorāna. 

Pupiņu veids
Izvēloties kafijas automātu, noteikti nepieciešams pārliecināties par to, kāda veida pupiņas atbalsta konkrētais modelis. Ir kafijas automāti, kuri gatavo kafiju tikai no maltās kafijas vai pupiņām. Tas var atšķirties, tāpēc ir būtiski pievērst šim faktoram uzmanību un izvēlēties tieši tev piemērotāko variantu. 

Kafijas automāta displejs
Ja vēlies atvieglot kafijas pagatavošanas procesu, vari iegādāties kafijas automātu ar displeju, kurā varēsi redzēt visu nepieciešamo informāciju, tādā veidā daudz vienkāršāk pagatavosi gardos dzērienus.

Izvēloties kafijas automātu, nepieciešams saprast, kuras no nosauktajām funkcijām tev ir svarīgas un bez kurām pavisam vienkārši vari arī iztikt. Tieši no šīm funkcijām arī veidojas kafijas automāta cena, tāpēc būtiski izvēlēties tieši savai situācijai piemērotāko, kas ļaus pagatavot kafiju tādu, kādu to vēlies tieši tu. 

Jau nosauktie kafijas automāti, piemēram, kafijas automāts Saeco, tāpat arī Jura, Electrolux, kā arī citi, izceļas ar īpašu kvalitāti, tāpēc noteikti vērts apsvērt šo kafijas automātu iegādi, lai baudītu gardus dzērienus!