Slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves dēļ īslaicīgi mainīsies vairāku reģionālo autobusu maršruti Daugavpilī

Rīga, 7.nov., LETA. No 14.novembra plkst.7.30 līdz 17 tiks slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Daugavpilī, šajā laikā mainīsies vairāku reģionālo autobusu maršruti, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Dzelzceļa pārbrauktuve Nr.373 atrodas uz autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) un Birķeneļu ielas (Daugavpilī) krustojuma, tāpēc reģionālo autobusu satiksme tiks organizēta pa autoceļu A13, Birķeneļu ielu, Strādnieku ielu un Dārza ielu. Tā rezultātā maršruta Nr.6157 Daugavpils-Pastarati, Nr.6165 Daugavpils-Ilūkste un Nr.7897 Daugavpils-Zasa-Jēkabpils autobusi, kas kursē šajā laikā, neveiks pasažieru apmaiņu pieturvietā Arteņi.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.