SIA "Triplex" – vējstikli, auto stiklu maiņa, auto diagnostika

Automašīnas vējstikli pilda virkni būtisku funkciju – tie pasargā vadītāju un pasažierus no nokrišņu, netīrumu nokļūšanas automašīnas salonā, mehāniskās iedarbības, vēja, kā arī, ja vējstikli ir tonēti – no nevēlamiem acu skatieniem un saules. Tāpat vējstikli kalpo arī virsbūves papildu stingrībai. Turklāt vējstikli var tikt aprīkoti arī ar daudzām noderīgām papildu funkcijām.

Vējstikli

Automašīnas vējstikli pilda virkni būtisku funkciju – tie pasargā vadītāju un pasažierus no nokrišņu, netīrumu nokļūšanas automašīnas salonā, mehāniskās iedarbības, vēja, kā arī, ja vējstikli ir tonēti – no nevēlamiem acu skatieniem un saules. Tāpat vējstikli kalpo arī virsbūves papildu stingrībai. Turklāt vējstikli var tikt aprīkoti arī ar daudzām noderīgām papildu funkcijām, tādām kā apsilde, lietus un/ vai gaismas sensori utt., tādējādi paaugstinot automašīnas ekspluatācijas komfortu.

Neatkarīgi no tipa vējstikli var būt bez tonējuma, nodrošinot izcilu redzamību un dabisku skatu, kā arī tonēti zilā, zaļganā vai kādā citā nokrāsā. Automašīnas stikli bieži tiek aprīkoti ar saules aizsargfiltru – tumšu zonu vējstikla vai priekšējā stikla augšējā daļā. Tāpat gan vējstikli, gan priekšējie stikli var tikt pārklāti ar speciālu atermālo plēvi, kas pasargā automašīnas salonu no pārkaršanas ilgstošas saules iedarbības rezultātā vai aukstuma ziemas laikā. Ir pieejamas arī speciālas skaņu izolējošās plēves, kas ļauj izbaudīt mierīgu un klusu pārvietošanos ar automašīnu bez jebkādiem trokšņiem no ārpuses, tai skaitā dzinēja vai automašīnas riepu radītiem trokšņiem.

Vējstikli ir būtiska automašīnas sastāvdaļa, kurai jāatbilst stingrām prasībām. Tiem jābūt drošiem, izturīgiem, ilgmūžīgiem un jānodrošina laba redzamība bez attēla kropļojuma un traucējošiem atspīdumiem. Neprofesionāli uzstādīti, neatbilstoša tipa vai vienkārši sliktas kvalitātes vējstikli var padarīt pārvietošanos ar automašīnu ne tikai neērtu, bet arī bīstamu, paaugstinot ceļu satiksmes negadījuma iespējamību. Tā kā vējstikli pilda svarīgu lomu automašīnā, arī to izvēles procesam jāpieiet ar maksimālu atbildību un rūpību.

Lai automašīnai tiktu piemeklēti visām prasībām atbilstoši vējstikli, kas nodrošinās komfortablu un drošu braukšanu, kā arī kalpos ilgus gadus, ieteicams konsultēties ar kvalificētu speciālistu šajā jomā. Plašu klientu atzinību vējstiklu piedāvājuma, nomaiņas un remonta jomā ir iemantojis auto stiklu servisu tīkls "Triplex", kas Rīgā darbojas jau kopš 1995. gada. Servisa darbinieki regulāri paaugstina savu zināšanu un prasmju līmeni, aktīvi sekojot līdzi industrijas aktuālākajām tendencēm, kas ļauj sniegt klientiem augstas klases apkalpošanu. "Triplex" pieejami vairāk nekā 600 dažādi vējstikli, dodot iespēju klientiem izvēlēties budžetam un vēlmēm atbilstošāko variantu, kā arī veikt stikla nomaiņu īsā laikā.

Lasiet vairāk: www.triplex.lv

Auto stiklu maiņa

Priekšējais un aizmugurējais stikls, vējstikli ir automašīnas trauslākās un neaizsargātākās vietas. Un, neskatoties uz pareizu stiklu kopšanu, dažādi defekti tajos laika gaitā ir neizbēgami. Pat nelieli oļi, kas ielido no pretim vai priekšā braucoša transportlīdzekļa riteņiem, nereti var radīt būtiskus auto stikla bojājumus. Tāpat arī no vandālisma mūsdienās diemžēl neviens nav pasargāts, tāpēc profesionāla auto stiklu maiņa nezaudē savu aktualitāti.

Ne tikai mehāniskie bojājumi var radīt nepieciešamību pēc tāda pakalpojuma kā auto stiklu maiņa. Ilgstošas ekspluatācijas laikā uz stikla mēdz parādīties dažādi skrāpējumi, noberzumi, šķembas, sīkas plaisiņas un citi mikrobojājumi, ko automašīnas kustības laikā rada gaisa plūsmā esošās sīkās abrazīvās daļiņas. Tās ar laiku ievērojami pasliktina stikla stāvokli un redzamību, traucējot korekti novērtēt situāciju uz ceļa un rezultātā apdraudot autovadītāju un citus satiksmes dalībniekus. Diemžēl ne visos gadījumos bojātos stiklus iespējams saremontēt, tāpēc nereti vienīgā iespēja, kā sevi pasargāt no iespējamām bīstamām situācijām uz ceļa, ir auto stiklu maiņa. Svarīgi piebilst, ka īpaši bīstami braukt ar automašīnu, kurai ir stipri nolietots vai bojāts priekšējais/ aizmugurējais stikls vai vējstikli, ir ziemā, jo šajā laikā dienas ir krietni īsākas, bet noberzts, ieplaisājis stikls pretim braucošu automašīnu lukturu vai ielu apgaismojuma ietekmē rada spožus atspīdumus, kas vēl vairāk samazina jau tā slikto redzamību.

Kvalitatīva un pareiza auto stiklu maiņa var tikt paveikta, tikai izmantojot speciālu profesionālo aprīkojumu, turklāt stiklu nomaiņas laikā ir stingri jāievēro visu pielietoto materiālu ražotāju rekomendācijas un izpildes noteikumi. Auto stiklu maiņa ir atbildīgs un skrupulozs process, tāpēc to labāk uzticēt speciālistam, kam ir nepieciešamās iemaņas un pieredze šāda veida darbā.

Auto stiklu servisu tīkla "Triplex" speciālisti sniegs profesionālu konsultāciju un piedāvās labāko risinājumu atbilstoši katra klienta iespējām. "Triplex" izceļas ar milzīgu auto stiklu daudzveidību un pieejamību, līdz ar to klientiem vienmēr tiek  nodrošināta operatīva auto stiklu maiņa. Turklāt, ja automašīnai ir izsists stikls, un stikla lauskas ir izbirušas automobiļa salonā, servisa prasmīgie speciālisti parūpēsies par kvalitatīvu salona tīrīšanu un stikla nomaiņu tai pat dienā. Auto stiklu maiņa vidēji aizņem tikai divas trīs stundas, turklāt veiktajam darbam servisā tiek piedāvāta divu gadu garantija.

Lasiet vairāk: www.triplex.lv

Auto diagnostika

Katrs automašīnas īpašnieks vēlas, lai viņa spēkrats vienmēr būtu ideālā darba kārtībā un, lai tas būtu iespējams, par automašīnu atbilstoši jārūpējas. Lai auto pienācīgi darbotos ilgu gadu garumā, ieteicama periodiska auto diagnostika, kas ļaus laikus pamanīt un novērst kļūmes auto elektronikas darbībā.

Auto diagnostika sniedz virkni priekšrocību. Šāds pakalpojums nemaksā dārgi un ir paveicams vien dažu minūšu laikā, taču nodrošina pilnvērtīgu informāciju par automašīnas darba stāvokli. Mūsdienu datorsistēmas ar precizitāti līdz 100% var noteikt automašīnas darbības traucējumu tipu, ļaujot laikus veikt maksimāli efektīvu spēkrata remontu. Auto diagnostikas laikā iespējams pārbaudīt spēkrata tekošo tehnisko stāvokli, precīzus kļūmju cēloņus, to lokalizāciju un apjomu, kā arī saņemt rekomendācijas to novēršanai. Tāpat auto datordiagnostikas procesā var pārbaudīt, cik korekti ir borta datora uzstādījumi. Auto diagnostika, var teikt, ir efektīvākā profilakse, kas palīdz izvairīties no nopietnākiem automašīnas bojājumiem nākotnē, kuru remonts var prasīt ievērojamus finansiālus ieguldījumus.

Kopš 1995. gada auto diagnostika ir pieejama auto stiklu servisu tīklā "Triplex". Servisā strādā pieredzējuši auto nozares eksperti, kas jebkuru darbu veic ar rūpīgu pieeju un augstu atbildību. Ja klienta auto radusies elektroniska kļūme, ir iededzies brīdinājuma indikators, "Triplex" veiks operatīvu A/M vadības bloka kļūdu datora diagnostiku, tādējādi īsā laikā noskaidrojot problēmas cēloni un piedāvājot profesionālu risinājumu un ieteikumus, lai šādas problēmas neatkārtotos vēl ilgi. Servisā tiek piedāvāta ne tikai auto diagnostika, bet arī auto stiklu plaisu remonts un stiklu nomaiņa, kā arī vējstiklu, priekšējo lukturu pulēšana, autostiklu, spoguļu un lukturu marķēšana, stiklu tonēšana un apstrāde ar speciālu aizsargplēvi "Aquapel".

Lasiet vairāk: www.triplex.lv