Rotko mākslas centrā atklās IV Starptautiskā tekstilmākslas simpozija izstādi

Daugavpils, 13.okt., LETA. Šodien plkst.16 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta IV Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedru mākslas simpozija dalībnieču darbu izstāde, aģentūru LETA informēja mākslas centra mārketinga speciāliste Inita Paegle.

Šogad no 2. līdz 13.oktobrim Daugavpilī jau ceturto reizi norisinājās tekstilmākslas un šķiedru mākslas simpozijs. Tajā piedalās deviņas dalībnieces no Īrijas, Austrālijas, Latvijas, Vācijas, Francijas/Kanādas, Ukrainas, Dienvidkorejas un ASV.

Smeļoties iedvesmu Daugavpilī, Daugavpils cietoksnī, Latgales ainavā un cilvēkos, divās nedēļās mākslinieces radīja darbus no visdažādākajiem materiāliem - tradicionālajiem tekstila, dažādiem sintētiskajiem un pat dabas materiāliem.

Nereti tekstilmākslas un šķiedru mākslas simpozijos tapušo darbu filozofija, ideja, pielietotie materiāli un izpildījums ir spējuši pārsteigt pat pieredzes bagātus mākslas cienītājus. Par to vai arī IV Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedru mākslas simpozija dalībnieču darbu izstāde spēs atstāt iespaidu uz skatītāju, ikviens varēs pārliecināties, apskatot izstādi.

Izstāde būs apskatāma līdz 5.novembrim.