"ID FACTOR" – vērtīgas zināšanas Tava biznesa attīstībai

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Laikā, kad mūsdienu tehnoloģijas svin savu uzvaras gājienu, piedāvājot arvien jaunas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai un biznesa attīstībai, arvien svarīgāk kļūst sekot līdzi IT nozares jaunumiem, lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālo un noderīgo. 

Iespējams, arī Tu esi prātojis, kuras tehnoloģiju tendences ir vērts adaptēt, bet kuras ir tikai vienas sezonas modes kliedziens? Vai ar kurām tehnoloģijām sākt, lai veiktu biznesa izrāvienu vai atrastu jaunu tirgus nišu? Tagad visa vērtīgā informācija par moderno tehnoloģiju attīstību un nozīmi ir pieejama vienuviet – informācijas tehnoloģiju uzņēmums "Squalio" ir izveidojis video platformu www.id-factor.com, kurā atrodamas video prezentācijas no Latvijas, Baltijas un pasaules ekspertiem par IT tendencēm un to lomu biznesa attīstībā. 

Apmeklējot vietni, kas ik nedēļu tiek papildināta ar jauniem video un materiāliem, uzzināsi ne tikai par vadošo tehnoloģiju ražotāju un citu progresīvu uzņēmumu pieredzi, bet arī varēsi uzkrāt zināšanas par mūsdienu biznesa trendiem – ko ņemt vērā un, pats galvenais, kā tos izmantot savā labā!

Pieraksties jaunumiem un saņem jaunākos video savā e-pastā
Lai ikviens varētu atrast savu veiksmes formulu biznesa attīstībai, "ID FACTOR" vietnē esošie video skar dažādas aktuālas tendences un industrijas – mākslīgais intelekts, digitālā drošība, digitālā transformācija, lietu internets, finanšu tehnoloģijas, izglītības tehnoloģijas, pārdošana un mārketings u.c. 

Lai saņemt jaunākos video savā e-pastā, pieraksties "ID FACTOR" jaunumu vēstulei šeit

"ID FACTOR" radīts ar mērķi informēt un iedvesmot cilvēkus, tādēļ ik nedēļu tur varēsi atrast jaunus video un uzdot jautājumus runātājiem, kā arī uzzināt  par aktuālākajiem pasākumiem. 

Pievienojies šim aizraujošajam ceļojumam un neaizmirsti tajā dalīties arī ar saviem draugiem, kolēģiem un biznesa partneriem!

www.id-factor.com 
id-factor@squalio.com 

"SQUALIO" ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums – atzīts reģionālais līderis, kas nodrošina programmatūras un mākoņpakalpojumu licencēšanu, konsultācijas un atbalstu, kā arī programmatūras inventarizācijas un audita pakalpojumus. "SQUALIO" ir augsti sertificēts un godalgots partneris pasaulē vadošajiem programmu un IT rīku ražotājiem, kas sniedz iespēju piegādāt klientiem visizdevīgāko programmnodrošinājumu un licencēšanas modeli, drošības garantijas un pilnu servisa produktu atbalstu.