PČ hokejā 2019 jau gandrīz klāt – skaties spēles Optibet sporta bārā!

Grūti atrast tādu cilvēku, kurš nebūtu dzirdējis par to, ka maijā īpaša uzmanība tiek pievērsta hokejam, jo norisinās Pasaules čempionāts hokejā, kurā spēlē arī Latvijas valsts izlase. Tā kā pie mums hokeja fanu netrūkst, ir skaidrs, ka jau laikus veidosies lielākas un mazākas cilvēku grupas, kas plānos, kur vislabāk baudīt spēles. Vai prātīgāk to darīt savās mājās, pie TV ekrāna? Vai arī tomēr izmēģināt kādu alternatīvu, piemēram, Optibet sporta bāru, kas ir tieši kā radīts šādu pārraižu vērošanai. 

Optibet sporta bāri atrodas gan Rīgā, gan Jūrmalā un Jelgavā, tādēļ vari izvēlēties to, kurš atrodas Tev tuvāk, izpētot mājaslapā esošo informāciju. Sporta bāri piedāvā izklaides un atpūtas iespējas gan tiem, kam interesē sports, gan tiem, kas vienkārši vēlas relaksēties pēc garas darba dienas vai jebkurā citā laikā, kad bārs ir atvērts. Vai Optibet sporta bārs ir īstā vieta, kur doties skatīties Pasaules čempionātu hokejā? Viennozīmīgi, jā! Kādēļ? Par to uzzini, lasot raksta turpinājumu!

Doties uz sporta bāru ir lētāk nekā skatīties spēles stadionā
Būsim atklāti – tie, kas ir aplūkojuši, cik izmaksā došanās uz Slovākiju, biļetes uz spēli, kā arī mitināšanās izmaksas, noteikti piekritīs, ka šāds prieks ne visiem ir pa kabatai. Taču par to noteikti nevajag noskumt, jo lieliski pavadīt laiku, skatoties čempionāta spēles un ietaupot naudu, vari, dodoties uz Optibet sporta bāru. Tev nav jāuztraucas par biļešu iegādi uz hokeja spēli, un visu varēsi vērot kvalitatīvos ekrānos, kas detalizēti parāda katru momentu, ko, iespējams, Tu nevarētu redzēt, esot arēnā. Turklāt uz sporta bāru vari doties kopā ar visiem saviem draugiem, paziņām vai kolēģiem, tikai atceries savlaicīgi rezervēt galdiņu, lai skatīšanās būtu vēl patīkamāka. 

Skatīties hokeju sporta bārā ir ērtāk
Atrodoties lielā arēnā, Tev pašam ir jādomā par to, kur iegādāties dzērienus un uzkodas, turklāt lielajā drūzmā var nākties ilgi stāvēt rindā pat pēc ūdens pudeles. Savukārt Optibet sporta bārā viss ir pieejams daudz vienkāršāk, turklāt arī plašākā klāstā. Piedāvājam ne tikai klasiskās uzkodas un dažādus dzērienus, bet arī maltītes no ēdienkartes, lai visi hokeja fani būtu laimīgi un paēduši. Turklāt šī ir lieliska iespēja pamainīt ierasto vidi un nobaudīt gardus ēdienus, kurus, iespējams, nekad neesi mēģinājis.

Nepiespiesta atmosfēra, kas ļauj atrast jaunus draugus un domubiedrus
Baudīt sportu vienmēr ir jautrāk, ja to vari darīt kopā ar citiem faniem, kas domā līdzīgi. Esot Optibet sporta bārā, Tu varēsi izmantot izdevību, lai brīvā atmosfērā pavadītu laiku savā kompānijā vai iepazītos ar jauniem cilvēkiem.