Latvijas sportisti noslēdz Eiropas čempionātu moto triālā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Aizvadītajā svētdienā, 14.augustā Vācijā norisinājās šīs sezonas noslēdzošais Eiropas čempionāta posms moto triālā jauniešu klasēm. Latviju šajās sacīkstēs pārstāvēja trīs sportisti- Junioru klasē Andris Grīnfelds, bet International II klasē Niks Alksnis un Kristers Einass. Sportisti godam aizstāvējuši Latvijas vārdu un guvuši vērtīgu pieredzi turpmākajai karjerai.

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre Kristīne Ābelniece, kā jau tika minēts, sacensībās startēja viens no Latvijas vadošajiem triālistiem, vairākkārtējais Latvijas čempions, "Agarska Triāla kluba" pārstāvis Andris Grīnfelds, kurš noslēdzošajā Eiropas čempionāta posmā ieņēma 10.vietu. "Vācieši bija parūpējušies par cienīgu noslēdzošā posma trasi ar daudz dolomīta "sienām", kuras stipri pārbaudīja braucēju pārliecību. Lai nu kā, noteikumi visiem vienādi. Andris Grīnfelds starp 26 konkurentiem šodien aizcīnījās līdz 10.vietai," informē TrialStunt facebook.com lapa. Pēc visiem aizvadītajiem posmiem Andrim Grīnfeldam sezonas kopvērtējumā izdevies iekļūt labāko desmitniekā, ieņemot 9.pozīciju.

Labu sniegumu "International II" klasē, kas vairāk paredzēta šī čempionāta iesācējiem un debitantiem, uzrādīja "Viking Trial" sportists Niks Alksnis, Vācijā izcīnot 18.vietu. Godam Latvijas vārdu visas sezonas garumā šajā klasē aizstāvēja arī "Grobiņas moto kluba" pārstāvis Kristers Einass kurš šajā posmā startēja jau no agra rīta kā pirmais dalībnieks. "Karsta diena, liela konkurence - grupā 37 dalībnieki. Bija daudz kļūdu un lieku kāju, rezultātā šoreiz 23.vieta. Ir liels prieks, ka šosezon izdevās veiksmīgi piedalīties visos EČ posmos un gūt lielisku pieredzi un apgūt jaunus apvāršņus. Tagad jāatgūst spēks un jāgatavojas sezonas noslēguma sacensībām Jelgavā," komentē sportists.

Šogad Eiropas čempionāts junioriem tika aizvadīti 6 posmos, 4 valstīs – Itālijā, Francijā, Čehijā un Vācijā. Lai gan šī sacīkšu seriāla sezona ir noslēgta, moto triāla sezona Latvijā turpinās - jau pēc nepilnām divām nedēļām, 27. un 28.augustā Priežkalnos norisināsies noslēdzošais Latvijas čempionāta 5. un 6.posms, savukārt jau 11.septembrī Latvijas triāla izlase startēs Nāciju kausā Francijā.