Kur atpūsties darbadienas vakarā?

Apvienot darbu ar atpūtu mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā it nemaz nav viegli. Taču mēs nedrīkstam aizmirst, ka dzīvē bez darba un naudas pelnīšanas eksistē arī citas lietas, un tām ir nozīmīga loma arī mūsu labsajūtas un veselības uzturēšanā. Atpūta katram var būt citāda – kāds dodas garās pastaigās, cits skatās filmas vai sporto, vēl kāds dod priekšroku laika pavadīšanai ar draugiem vai kolēģiem ārpus mājas. Lai arī atpūtai visbiežāk veltām nedēļas nogales, daudziem brīvi ir arī darbdienu vakari. Vai zini, ka arī šajā laikā ir vietas, kurp doties? Par vienu no tām lasi raksta turpinājumā. 
Optibet sporta bārs – ne tikai aizrautīgiem sporta faniem
Ja agrāk tradicionālajos sporta bāros lielākoties satikās un kopīgi laiku pavadīja tie, kuriem sports ir neatņemama dzīves daļa, tad Optibet sporta bārs mūsdienās nodrošina patīkamu vidi un atmosfēru gan tiem, kas fano par sportu, gan arī tiem, kuri vienkārši ienākuši bārā, lai paēstu, nobaudītu dzērienus vai vienkārši pasēdētu kopā ar draugiem vai kolēģiem, atpūšoties no ikdienas steigas.

Sporta bārs iekārtots sportiskā stilā, nodrošinot patīkamu atmosfēru un komfortablus apstākļus ērtai pasēdēšanai. Turklāt garlaicīgi šeit nebūs arī tiem, kas atnākuši vienatnē, jo būs iespēja sastapt citus apmeklētājus, un, ja esi sporta līdzjutējs, kopā ar viņiem vērot spēles un sacensības, pārrunāt rezultātus un pat pārbaudīt veiksmi sacenšoties par to, kurš precīzāk prognozēs spēles iznākumu. 

Palutini garšas kārpiņas un nobaudi lieliskus dzērienus
Viena no priekšrocībām, dodoties atpūsties ārpus mājas, ir tā, ka pašiem nav jāgatavo maltīte vai jādomā par dzērienu nodrošināšanu viesiem, jo to visu nodrošina vieta, kuru apmeklē. Dodoties uz sporta bāru, vari būt drošs, ka šeit būs pieejams viss nepieciešamais lieliskai izklaidei. Pavāri parūpēsies par gardu ēdienu pagatavošanu, sākot no uzkodām un otrajiem ēdieniem, beidzot ar desertiem, savukārt bārmeņi ieklausīsies Tavās vēlmēs un piedāvās lieliskus dzērienus. Pieejami gan siltie, gan aukstie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni visām gaumēm. 

Dodies uz tuvāko sporta bāru
Nav šaubu, ka, ja vēlies atpūsties darbadienas vakarā, meklēsi tādu izklaides vietu, kas atrodas tuvāk Tavām mājām. Optibet sporta bāri ir atrodami ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā un Jūrmalā, tādēļ Tu vari izvēlēties tieši to, kurš ir vieglāk sasniedzams. Lūk, visas Optibet sporta bāru adreses:
• Rīgā, Kr.Barona ielā 108;
• Rīgā, Dzelzavas ielā 17;
• Rīgā, Lubānas ielā 113a;
• Rīgā, Arēnā Rīgā (atvērts sporta pasākumos);
• Jūrmalā, Jomas ielā 61;
• Jelgavā, Pasta ielā 51/2.

Sporta bārs nav vieta tikai sporta faniem, taču, ja esi iecienījis hokeju, basketbolu, futbolu, boksu, tenisu vai kādu citu sporta veidu, Tev šeit noteikti patiks, jo uz apjomīgiem, augstas kvalitātes ekrāniem nepārtraukti tiek translētas dažādas sacensības un spēles. Varbūt tieši šovakar ir vērts doties ārpus mājas, lai atpūstos?

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu