Kredīts internetā no "Kredits7" – tas noderēs pārdomātās situācijās! 

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Vai Jums dzīvē gadījušies neparedzēti tēriņi, bet līdz algai atlikušas vēl dažas dienas? Šādās situācijās palīdzēt var kredīts internetā, kas naudu aizdos salīdzinoši īsā laika periodā bez ķīlas. 

Ir pieejami gan ilgtermiņa aizdevumi, gan ātrie kredīti. Abus šos pakalpojumus nodrošina aizdevumu izsniedzējs "Kredits7". Uzziniet, kā ērti saņemt aizdevumu!

Saņemiet ātro kredītu aptuveni 15 minūšu laikā
Īstermiņa kredītu varat aizņemties no 100 līdz 420 eiro ar 30 dienu atdošanas termiņu. Ja saprotat, ka aizņēmumu nevarēsiet atdot laikā, atmaksas termiņu iespējams pagarināt vēl par 30 dienām. Tomēr tas nav process, ko vajadzētu izmantot atkārtoti.

Lielākiem pirkumiem lielāks aizdevums
Kredītu internetā iespējams paņemt arī uz ilgāku laiku. Tas noder, kad jāiegādājas jauna sadzīves tehnika vai nepieciešami papildu līdzekļi, piemēram, mājokļa remontam. "Kredits7" ilgtermiņa aizdevums pieejams summā līdz 1500 eiro ar atmaksas laiku no diviem līdz 24 mēnešiem. "Kredits7" mājaslapā ievadot izvēlēto summu un atmaksas termiņu, redzēsiet ikmēneša maksājuma summu un maksājumu grafiku. Tas palīdzēs Jums labāk izvērtēt atdošanas iespējas.

Lai saņemtu aizdevumu no "Kredits7", Jums jābūt:
• 21–65 gadu vecumā;
• deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā;
• strādājošai fiziskai personai;
• kontam kādā no Latvijā strādājošām bankām un aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam.

Šie nosacījumi izstrādāti tāpēc, ka "Kredits7" ir atbildīgs aizdevumu izsniedzējs, kam svarīga garantija par aizdevuma saņēmēja iespējām kredītu atmaksāt. Pirms pieteikuma apstiprināšanas, kredītkomiteja vienmēr pārliecināsies, vai būsiet spējīgs aizdevumu atmaksāt. 

Jau pēc pirmā kredīta atdošanas Jūs saņemsiet īpašas akcijas un piedāvājumus! 

Kredītu internetā izmantojiet, ja līdz algai vēl nākas gaidīt, bet nauda nepieciešama uzreiz, piemēram: 
• ja kārotajai precei vai pakalpojumam šobrīd ir izdevīgs piedāvājums, kas drīz beigsies;
• ja saplīsis auto, bet Jums tas ir nepieciešams ikdienas vajadzībām;
• negaidītu rēķinu gadījumā, piemēram, sedzot ar medicīnu saistītus izdevumus.

Nav ieteicams ņemt interneta kredītu, ja Jums nav pārliecības, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi, vienmēr izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu! 

Par drošību un godīgumu!
Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs "Kredits7" izsniedz ātrus, ērtus un drošus kredītus. "Kredits7" prioritāte ir komunikācija ar klientiem un godīga attieksme situācijās, ja radušies sarežģījumi. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, sazinieties ar "Kredits7" kredītspeciālistiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku "Kredits7" mājaslapā – https://www.kredits7.lv/, rakstot e-pastu uz info@kredits7.lv vai zvanot uz tālruni 28060011.