Kredīts internetā bez ķīlas: Jūsu iespēja aizņemties operatīvāk

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Meklējot naudas aizdevumu, katram aizņēmējam ir savas prioritātes. Vienam nepieciešams apjomīgs kredītlimits, cits meklē iespēju aizņemties tikai līdz algas dienai, taču gandrīz visiem gribas saņemt naudu maksimāli ātri. Kredīts internetā bez ķīlas sniedz šādu iespēju. Personām ar atbilstošu maksātspēju aizdevums bez ķīlas nodrošinājuma ir pieejams mazāk nekā pusstundas laikā. Izlasiet šajā rakstā, kādās situācijās var pieteikties kredītam bez ķīlas un kur meklēt aizdevumu ar labiem nosacījumiem!

Kredīts ar un bez ķīlas: kopīgais un atšķirīgais
Mūsdienās ķīla ir svarīgs, taču ne neatņemams aizņemšanās nosacījums. Parasti ķīlas nodrošinājums ir vajadzīgs, lai veiktu vērienīgu pirkumu, piemēram, iegādātos mājokli vai automašīnu. Atsevišķās situācijās ķīla var būt vajadzīga arī tad, ja aizņēmējs piesakās patēriņa kredītam:
• ar sliktu kredītvēsturi;
• ar aktīviem parādiem;
• bez oficiālas darbavietas.

Ja kredītsaistības tiek segtas termiņā, aizņēmējs atgūst īpašuma tiesības, bet, ja atmaksāt kredītu neizdodas, ķīlu var atsavināt.


Un kādās situācijās iespējams iztiks bez īpašuma ieķīlāšanas? Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, un, ja atmaksas termiņš nav mērāms gadu desmitos. Kredīts internetā bez ķīlas ir ar zemu riska pakāpi un parasti tiek izmantots:
• neparedzētiem ikdienas tēriņiem: rēķinu apmaksai, viedtālruņa remontam u.tml.;
• lielu projektu finansēšanai, piemēram, mājokļa pārbūvei u.c.

Atšķirībā no kredīta pret ķīlas nodrošinājumu, aizdevums bez ķīlas nav paredzēts vienam konkrētam mērķim, piemēram, mājokļa vai auto iegādei, vai kredītu apvienošanai. Taču abus kredītu veidus vieno atbildīgas aizņemšanās principi. Neatkarīgi no tā, vai aizdevumam ir vai nav nepieciešama ķīla, saņemt kredītu var tikai personas:
• ar stabiliem ienākumiem;
• ar atbilstošu maksātspēju;
• ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu.

Ja Jūs atbilstat šiem kritērijiem un meklējat, kur pieteikties aizdevumam bez ķīlas, pievērsiet uzmanību Credit24 piedāvājumam. Credit24 ir pieredzējis nebanku kredītdevējs, kas nodrošina elastīgas aizņemšanās iespējas. Uzziniet par tiem vairāk raksta turpinājumā!


Draudzīgs kredīts internetā bez ķīlas
Credit24 klienti var gan aizņemties bez ķīlas pieticīgu summu ikdienas tēriņiem, gan noformēt bez ķīlas nodrošinājuma apjomīgu ilgtermiņa aizdevumu. Lūk, kādus nosacījumus kreditors piedāvā jaunajiem un pastāvīgajiem aizņēmējiem:
• minimālā kredīta summa – 50 eiro;
• maksimālā kredīta summa – 3 000 eiro;
• atmaksas termiņš no 1 līdz 36 mēnešiem;
• procentu likme tiek aprēķināta individuāli (gada procentu likmes robežas – no 51,98% līdz 218,87%).

Pateicoties tam, ka Credit24 procentu likme tiek noteikta individuāli, aizņēmēji var saņemt kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem, nekā pie kreditoriem, kas izmanto fiksētu procentu likmi. 

Ērta pieteikšanās un zemas izmaksas
Tā kā Credit24 piedāvā kredītus internetā bez ķīlas, pieteikšanās un pieteikuma izskatīšanas process notiek elektroniski. Taču tie klienti, kuriem ērtāk pieteikties aizdevumam klātienē, var aizpildīt kredīta pieteikumu ikvienā Latvijas Pasta nodaļā un Maxima XX un XXX lielveikalos. Neatkarīgi no pieteikšanās veidā, aizdevējs operatīvi izskata visus saņemtos pieteikumus un sniedz atbildi aptuveni 15 minūšu laikā.

Credit24 ir orientēts uz atklātu dialogu ar klientu un veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību, tāpēc aizdevums tiek piešķirts bez komisijām par:
• pieteikuma izskatīšanu;
• naudas pārskaitīšanu;
• lietotāja konta uzturēšanu.

Aizņemoties pie Credit24, Jums būs jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma un procenti. Piesakoties kredītam bez ķīlas, Jūs neriskēsiet ar savu īpašumu un varēsiet saņemt naudu jau pieteikšanās dienā.*

Kredīts internetā bez ķīlas prasa tikpat rūpīgu attieksmi kā ikviens cits kredīta veids, tāpēc Credit24 piešķir aizdevumus tikai personām ar atbilstošu maksātspēju un stabiliem ienākumiem. Ienāciet aizdevēja mājaslapā un uzziniet vairāk par Credit24 piedāvātajām iespējām un aizņemšanās noteikumiem!

* Credit24 darba laikā, vienas bankas ietvaros.