Kā iekārtot biroja telpas un kopt mēbeles?

Birojs ir vieta, kur nereti pavadām daudz laika. Lai nerastos veselības problēmas un varētu strādāt produktīvi, biroja mēbelēm ir jābūt ērtām. Iespējams, tavās biroja telpās nepieciešamas jaunas mēbeles. Ņem vērā dažus padomus, kas tev palīdzēs veiksmīgāk iekārtot biroja telpas!

Galdi un krēsli
Ikvienā birojā nepieciešami stabili, ergonomiski un mūsdienīgi datorgaldi un datorkrēsli. Nereti darbinieki birojā pavada visu dienu, tāpēc iegādājies ērtus krēslus un galdus ar regulējamu augstumu un ērtu krēslu atzveltni.

Skapji, plaukti, kumodes un atvilkņu bloki
Birojā vajadzīgas arī citas mēbeles. Ja daudz strādājat ar dokumentiem, tos nepieciešams novietot un sakārtot vienuviet. Biroja telpa nevar iztikt bez dažāda veida skapjiem, plauktiem un kumodēm – izvēlies ietilpīgus risinājumus! Šīs mēbeles palīdzēs izveidot vienotu arhīvu un saglabās dokumentus.

Iegādājies ietilpīgus atvilktņu blokus un izveido katram darbiniekam atsevišķu darba telpu! Nepieciešamības gadījumā darba telpas būs ērti pārveidot.

Saskaņots dizains
Biroja telpās norisinās dažādas darba tikšanās, darījumi, apspriedes un sapulces. Tāpēc iekārto biroju tā, lai būtu gan patīkami strādāt, gan viesoties. 

Ja strādā radošu darbu, izvēlies košu krāsu mēbeles: pufus, žurnālgaldus un plauktus ar atvilktnēm. Savukārt klasiskā birojā labi izskatīsies melnas, tumši zilas, zaļas vai brūnas krāsas mēbeles, bez liekām detaļām. Saskaņo mēbeles ar sienu krāsu, tas palīdzēs radīt vienotu stilu.
Iekārto piemērotu atpūtas telpu, lai darbinieki varētu atpūsties pārtraukumos. Šajā telpā novieto ērtus dīvānus, krēslus, pufus, galda tenisu vai citas brīvā laika izklaides!  

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties dažādus datorgaldus, krēslus ar regulējamu augstumu, plašus plauktus un skapjus arhīva veidošanai, žurnālgaldus, krēslus un ērtus pufus viesu uzņemšanai, plauktus ar atvilktnēm un citas biroja mēbeles. Biroja mēbeles šajā mājaslapā ir nopērkamas par pievilcīgām cenām. Pieejama arī ērta preču piegāde un citi labumi. 

Mēbeļu kopšana
Parūpējies, lai iegādātās biroja mēbeles būtu teicamā stāvoklī! Labi uzturētas mēbeles labi izskatās, kalpo ilgāk un ievērojami ietaupa tavus līdzekļus. Tev nebūs jātērē nauda to remontam un detaļu nomaiņai.

Mēbelēm ir nepieciešama ikdienas apkope – putekļu tīrīšana. Tā ir vienkārša un ērta procedūra, kas vajadzīga jebkuram mēbeļu materiālam. Lai veiksmīgi notīrītu putekļus, ir nepieciešama mīksta drāniņa. Ja vajadzīga lielāka uzkopšana, izmanto pulēšanas un putekļu slaucīšanas produktus. Rūpējies, lai pēc putekļu slaucīšanas uz mēbelēm nepaliek mitrums, jo tas izžūstot atstās neglītus nospiedumus.

Vieglāk kopjamas ir tumšas krāsas biroja mēbeles, gaišu krāsu mēbelēm ir nepieciešama saudzīgāka apkope. 

Ja esi izvēlējies ādas mēbeles, tās ir ieteicams tīrīt ar nedaudz samitrinātu drānu bez plūksnām. Pārmērīgs slapjums uz virsmas atstās neglītus nospiedumus. Lai tīrīšana būtu viegla un ātra, sarūpē kvalitatīvus un piemērotus tīrīšanas līdzekļus.

Vides faktoru ietekme uz biroja mēbelēm
Jebkura materiāla mēbeles novieto tālāk no radiatoriem, jo pārmērīgs karstums tās var sabojāt. Visu veidu mēbeles negatīvi ietekmē arī mitrums un saules gaisma. Tieši saules stari visvairāk bojā koka mēbeles. Koksne izžūst un virsmās rodas plaisas. Arī mitrums nelabvēlīgi ietekmē koksni – mēbeles uzbriest un savērpjas. Nav līdzekļu, kas varētu mēbeles pilnībā aizsargāt, tāpēc vislabāk ir samazināt negatīvo faktoru ietekmi un novietot mēbeles ēnā vai izmantot žalūzijas. 

Biroja telpām izvēlies citu materiālu mēbeles, kas ir vieglāk kopjamas un kalpos ilgāk! 220.lv piedāvā kvalitatīvus risinājumus.