"Hesburger" jauna restorāna izveidē Daugavpilī investējis 800 000 eiro

Rīga, 8.jūn., LETA. Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde "Hesburger" jauna restorāna izveidē Daugavpilī investējis 800 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Šis ir trešais "Hesburger" restorāns Daugavpilī.

Jaunatvērtajam restorānam izveidota automašīnu jeb "Drive-In" kase un tā zāles ir izvietotas divos stāvos ar kopumā 170 vietām. Restorāna kopējā platība ir 900 kvadrātmetri un tuvākajā laikā tajā tiks izveidots arī bērnu spēļu laukums.

"Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela norādīja, ka lēmums Daugavpilī atvērt trešo "Hesburger" restorānu bija likumsakarīgs, ņemot vērā iedzīvotāju un pilsētas viesu augsto interesi un apmeklētību esošajos restorānos. "Tāpat jaunatvērtais restorāns radījis 20 jaunas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem," atzīmēja Salmela.

Jaunais "Hesburger" Daugavpilī ir 46.restorāns "Hesburger" ātrās ēdināšanas restorānu ķēdē.

Kā ziņots, "Hesburger" biznesa attīstībā Latvijā šogad paredzēts investēt 5,5 miljonus eiro. Savukārt Lietuvā "Hesburger" attīstībā šogad plānots ieguldīt apmēram četrus miljonus eiro, bet Igaunijā - divus miljonus eiro. Tādējādi kopumā Baltijas valstīs 2018.gadā "Hesburger" attīstībā paredzējis investēt 11,5 miljonus eiro.

"Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela norādīja, ka Latvijā plānotās investīcijas paredzētas piecu jaunu restorānu izveidē, kā arī Siguldas restorāna rekonstrukcijā.

Vienlaikus Lietuvā šogad paredzēts attīstīt trīs līdz četrus jaunus restorānus, bet Igaunijā - divus restorānus, sacīja "Hesburger" attīstības direktore.

Salmela atzīmēja, ka pērn septembrī uzņēmums izveidoja mobilo aplikāciju produktu pasūtīšanai tiešsaistē Latvijā un kopš aplikācijas atklāšanas veikts vairāk nekā 131 tūkstotis lejupielāžu. "Hesburger" arī šogad plāno turpināt digitālā servisa attīstību, gan paredzot jaunas opcijas aplikācijā, gan turpinot modernizēt restorānus, tajos uzstādot informatīvos digitālos ekrānus.

Jau ziņots, ka Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes "Hesburger" pārdošanas apmēri pērn Baltijā sasniedza 67,88 miljonus eiro, tostarp Latvijā pārdošanas apmēri pieauga par 13,3%, sasniedzot 22,47 miljonus eiro, Lietuvā - par 30,1%, sasniedzot 23,43 miljonus eiro, bet Igaunijā - par 8,3%, sasniedzot 21,98 miljonus eiro.

Ar zīmolu "Hesburger" darbojas 470 struktūrvienību deviņās valstīs, un uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700. Baltijas valstīs ir 139 "Hesburger" restorāni un tiek nodarbināti vairāk nekā 1700 darbinieku.